Makeup

Ako opraviť Clumpy Lashes?

Ako opraviť Clumpy Lashes?

Rovnako ako akýkoľvek iný make-up zázračný produkt, bude vaša riasenka sa tiež rozhodnúť ísť o jednu zo svojich záchvatov hnevu v deň, keď ju budete potrebovať najviac. Mohlo by sa stať, že na stretnutie s Vami sa musel zúčastniť, alebo keď máte rande. Je to proste vie, kedy je najhoršie čas a vo chvíli, keď si myslíte, že všetky vaše set Vaša riasenka bude takmer všetko pokaziť.

Hovorím takmer, pretože tam nie je nič v tomto svete, ktoré nemožno opraviť! Tu je, ako môžete opraviť maskary situáciu gone bad.

Krok 1:

No, ako prvý krok v akejkoľvek kríze, zhlboka sa nadýchnuť a upokojiť, pretože to môže byť stanovená - k dokonalosti! Ťažkopádny Lashes sa dá vyhnúť a môže byť v skutočnosti stanovené v okamihu.

load...

Starý, nepoužívaný riasenky vám dá spečené up ťažkopádny vzhľad a nakoniec môže viesť k podráždeniu v očiach, takže jedna veľká tip pre mať perfektné riasy je používať riasenku, kým je ešte nový. Kúpiť dlhotrvajúci riasenku, ktorý je vodotesný a rozmazaniu zadarmo. Tiež nájsť riasenku, ktorá má maskary aplikátor, ktorý má dostatok priestoru medzi štetinami. Štetín takhle chodí medzi každého jednotlivého bičom, pokrývajúci každý z nich, pre plnšie, prírodný vzhľad. Príliš veľa plyšové štetiny na riasenku aplikátora vám dá zhluku vzhľad, keď ju aplikovať na vaše riasy.

Krok 2:

Kým použitie riasenky, vždy skontrolujte, či vaše aplikátor obsahuje prebytočnú tekutinu na neho, pretože to prebytočná kvapalina sa bude držať na riasy spôsobujú neporiadok. Odstráňte prebytočné tekutiny na okraji fľaše tak, aby vaše palička má len vrstvu, ktorá krásne kabáty tie riasami takže budete vyzerať zvodný.

load...

Čistíte riasy už od korienkov až krúti prútik jemne zo strany na stranu. Práca cez vaše riasy v malom kľukatom pohybe odstraňuje zhluky. Tento trik funguje najlepšie na riasy, ktoré sú stále ešte trochu mokrá, takže vykonať cik-cak pohyb hneď potom, čo ste použili svoj riasenky. To definuje riasy aj bez hrudiek. Je to riasenka umiestnené v blízkosti koreňov, nie tipov, ktoré dáva ilúziu dĺžky.

Krok 3:

Práve z akéhokoľvek dôvodu, ak je vaše riasy vyzerajú zhluku aj po tomto, odporúčame ponechať make-up odstraňovač podložku vhod. Je veľmi dôležité, aby sa odstránili stopy katastrofy rýchlo a efektívne, ako riasenka vyschne. V okamihu, keď si uvedomíte, že váš riasenky je preč nakrivo, bez veľkých okolkov, stačí zotrieť vaše riasy drží odličovač podložku na šesťdesiat štúdia uhla so svojím ukazovákom medzi viečka. To zametanie pohyb bude odložiť všetok prebytočný riasenku a zároveň zanecháva očné tiene, ak existuje, nedotknuté.

Teraz papierovou utierkou, osušte riasy jemne; použite papierový uterák ako tkaniva budú mať tendenciu držať na riasy, zatiaľ čo papierové uteráky bude nasiakli prebytočnú vlhkosť. Pomocou jemné napriek tomu firma hladí srsť vaše riasy znova s ​​riasenkou a robiť cik-cak rutina pre dokonalé klapiek. Nezabudnite zavrieť oči a miesto riasenky prútik na horné riasy na základni a pretiahneme, aby sa odstránili prípadné zhluky.

Kozmetické hrubé chyby sa môže stať každému, ale aby tieto užitočné tipy pripravený tak, že vždy vyzerať čo najlepšie.

load...