Makeup

Ako odstrániť akrylové nechty?

Ako odstrániť akrylové nechty?

Akrylové nechty sú najhorúcejšie trend a sú najjednoduchší spôsob, ako pridať nejaké dĺžky a glam na nechty. Ale potom po niekoľkých týždňoch alebo mesiac prichádza bolestivý deň jeho odstránenia. Najlepším riešením je vždy to urobiť tým profík na nechtové štúdio, ale čas a peniaze sa často stávajú skutočnou prekážkou. Fret nie; sme tu, aby sme vám ukázať najjednoduchšie spôsoby, ako odstrániť tie nepoddajných akrylové nechty doma s najjednoduchšou položky. A nie, nemusíte byť pre vytiahnuť tieto off alebo vysoliť imanie.

Ako odstrániť akrylové nechty doma?

Pokiaľ ide o odstránenie akrylové nechty, acetón je váš najlepší záchranca. Tento silný chemický kvapalina na báze rozpúšťa akrylové nechty a pomôže vám je ľahko odstrániť. Ja viem, že je potrebné premýšľať, ako niečo tak silný, môže byť v bezpečí na kožu. Áno, acetón nie je niečo, čo by malo prísť do styku s pokožkou príliš často, ale na rozdiel od malého suchu av niektorých zriedkavých prípadoch, trochu začervenanie je pomerne bezpečné ju používať. Len uistite sa, že prijmú potrebné bezpečnostné opatrenia, a vy by ste mali byť v poriadku.

load...

Odstránenie akrylové nechty s acetónom

Takže, tu sú dve metódy, ktoré môžete pokúsiť odstrániť svoje akrylové nechty odborne pomocou acetónu.

Metóda 1: Ako odstrániť akrylového klince Použitie acetónu a alobalu?

Veci, ktoré budete potrebovať

 • Acetón
 • Nožnice na nechty
 • Klinec vyrovnávacej pamäte alebo súbor
 • Vaty alebo vankúšiky
 • Hliníkovej fólie
 • Vazelína

Podrobný postup:

 1. Klip na akrylové nechty čo najkratšie
 2. Súbor preč vrchný náter, lak na nechty alebo akúkoľvek farbu, aby sa zabránilo tvorbe akéhokoľvek neporiadku alebo získať plné ruky práce s farbou.
 3. Naneste vazelínu na koži obklopujúce kožičku. Teraz, namočiť bavlnené vankúšiky v acetónu a umiestniť ho na svoje nechty.
 4. Odtrhnúť kus hliníka a zabaľte ho cez vankúšik bavlny alebo lopty tak, že zostane na svojom mieste.
 5. Čakať na 25 - 30 minút.
 6. Vytiahnite hliníkovú fóliu jemne a akryl na nechty by mala prísť preč s ním. Ak cítite odpor, aby to zabalené ešte nejaký čas.

Metóda 2: Ako odstrániť nechty akrylové za použitia acetónu a teplou vodou?

 Ďalšie alternatívny spôsob použitia acetónu je jednoducho ponoriť nechty v acetóne�

Veci, ktoré budete potrebovať

 • Acetón
 • Oranžové palice
 • Vazelína
 • Nožnice na nechty
 • Teplá voda
 • Pinzeta
 • Dve misky

Podrobný postup 

 1. Pod nechty čo najkratšie a páčením svoje kožičku s oranžovým palicou.
 2. Zaplniť jednu misku s acetónom a druhá s teplou vodou a dajte misu obsahujúce acetón vnútri nádoby obsahujúce teplú vodu jemne zahrejte.
 3. Teraz naneste dostatočné množstvo vazelíny na koži obklopujúce svoje kožičku. To bude chrániť ich pred drsné účinku acetónu.
 4. Teraz, ponorte nechty do misy obsahujúce acetón. Uistite sa, že ponoriť celej dĺžke v acetónu a počkajte 30 - 40 minút.
 5. Skontrolujte, či sú akrylové nechty išli mäkké a vy by ste mali byť schopní vytiahnuť ho von jemne pinzetou. Ak cítite odpor, nemajú škubnutí, jednoducho namočte ju v acetóne ešte nejaký čas.

Odstránenie akrylové nechty bez acetónu

Ak nechcete, aby vaša pleť prísť do styku s niečím tak kruté ako je acetón, môžete vyskúšať tieto metódy, ktoré potrebujú jednoduchý každú položku, miesto acetónu.

load...

Metóda 1: Ako odstrániť nechty akrylové použitím acetónu Free lak na nechty?

Bude to trvať o niečo dlhšie, ale ak máte v pláne, aby sa zabránilo acetón, váš normálny lak na nechty môže tiež pomôcť odstrániť tie tvrdohlavý akrylové nechty.

Veci, ktoré budete potrebovať

 • Acetón bez odlakovače
 • Pinzeta
 • Miska
 • Nožnice na nechty

Krok za krokom procesu

 1. Klip na akrylové nechty čo najkratšie.
 2. Páčením okraje so špicatým koncom pinzety.
 3. Teraz, naliať acetón bez odlakovača do misy.
 4. Namočte klince do odlakovača po dobu minimálne 30 - 40 minút.
 5. Akonáhle máte pocit, že klinec uvoľnil, vytiahnite ju jemne pinzetou. Ak tomu tak nie je vytiahnuť ľahko, namočte ešte nejaký čas.

Rýchly Tip: Normálny acetón bez odlakovače inklinuje vyparovať po určitej dobe. Takže je lepšie držať pridanie viac odlakovače čas od času.

Metóda 2: Ako odstrániť nechty akrylové Používanie dentálne nite?

Vypravte sa do vašej kúpeľne šatníka a dostať svoje dentálne nite von. Na rozdiel od vašej ústnej hygieny, tieto silné nite sú vynikajúci spôsob, ako odstrániť akrylové nechty. Avšak, toto nemôže byť vykonané vy sám, takže uistite, že máte niekoho, kto vám môže pomôcť von s tým.

Veci, ktoré budete potrebovať

 • Oranžové palice
 • Zubná niť
 • Partner

Podrobný postup

 1. Vypáčiť svoje kožičku s oranžovými palice, aby sa trochu vstup.
 2. Opýtajte sa svojho partnera vložiť niť cez vstup a presunúť ju na rezanie pohybu. Pokračovať až do akrylový necht objaví off.

Rýchly Tip: Táto metóda môže byť trochu nepríjemné a bolestivé v závislosti na vašom prahu. Zodpovedajúcim spôsobom pripraviť a mať trpezlivosť.

Metóda 3: Ako odstrániť akrylové nechty pomocou lak filers?

 Ďalším spôsobom, ako sa zbaviť akrylového nechtu je súbor je preč. Áno, môže to byť trochu časovo náročné, ale to robí, že vaša pokožka neprišla do styku s akoukoľvek chemickú látku, a robí celkom slušnú prácu odstránenie akryl.

Veci, ktoré budete potrebovať

 • Klinec filer alebo pufer
 • Oranžové palice
 • Nožnice na nechty
 • Kožičky nožnice
 • Kožičky olej

Podrobný postup

 1. Odstrániť všetky farby a dizajn z nechtov a pod nimi na najkratšiu možnú dĺžku.
 2. Teraz začať podanie je pomocou dlhých ťahov. Udržať podanie, až máte pocit, že ste dosiahli svoj skutočného nechtového lôžka. Len si dajte pozor a zastaviť skôr, než podáte off vaše skutočné postele.
 3. Ak zistíte, že niektoré z nich stále zostávajú na nechty, sa kožičky nožnicové a vypáčiť okraje pod to. Uistite sa, že pod iba malé kúsky naraz a nesnažte sa vypáčiť open moc.
 4. Akonáhle sú všetky akrylové klinec je preč, vezmite oranžovú tyčinku a šrot odložte akrylového lepidla.

Rýchly Tip: Tento postup môže byť trochu drsné na nechty, sledovať ho s nejakým kožičky olej.

Metóda 4: Odstránenie akrylové nechty pomocou laminácie vizitky

 Ak ste v naliehavé vziať si akrylové nechty off, je to jeden z najrýchlejších spôsobov, ako to urobiť. Jediné, čo musíte urobiť, je pozrieť sa dovnútra peňaženke, a vyloví laminovanou vizitku.

Veci, ktoré budete potrebovať

 • Laminovaná karta
 • Oranžové palice

Podrobný postup

 1. Použite oranžové palice vypáčiť okraje akrylové nechty a urobiť malý vstup.
 2. Teraz sa na laminovanú vizitku a zasuňte ju do vstupu, zatiaľ čo jemným tlakom v pohybe nahor. Do tohto jednu stranu v čase, aby sa zabránilo trhanie vrstvy vášho skutočného nechtového lôžka. A nechty by mala pop hneď po vybalení.

Rýchly Tip: Môžete tiež použiť debetnej / kreditnej karty namiesto laminované vizitku pre túto metódu

Metóda 5: Odstránenie akrylové nechty pomocou horúcej vody (bez acetónu)

 To je jeden z najjednoduchších a najšetrnejší spôsoby odstránenie týchto tvrdohlavý akrylové nechty. Je to tiež najbezpečnejší spôsob.

Veci, ktoré budete potrebovať

 • Teplá voda
 • Nail filer
 • Oranžové palice
 • Nožnice na nechty

Podrobný postup

 1. Výbava klinec na najkratšiu možnú dĺžku a páčením okraje s palicou.
 2. Nalejte teplú vodu do misy. Uistite sa, že teplota je pohodlná ako ste máčať príliš dlho.
 3. Namočiť nechty v teplej vode po dobu minimálne 30 - 40 minút, takže lepidlo nerozpustí. Pokúsiť sa ponoriť pod určitým uhlom, kde môže teplá voda presakovať vstupom, ktorú ste uzavreli s oranžovým palicou. V prípade, že nechty nevyjdú, pridajte trochu viac teplej vody a namočte ešte nejaký čas.

Rýchly Tip: Ako ste sa máčať dlho, bude voda začať sa ochladilo. Udržujte naliatí teplej vody a tam udržiavať stálu príjemnú teplotu.

Prečítajte si tiež - Ako odstrániť Gél lak na nechty bez acetónu doma.

Dôležité tipy a opatrenia je potrebné dodržať Kým Odstránenie akrylové nechty:

 • Za žiadnych okolností sa snaží násilím vytrhnúť nechty von. Mohlo by to vytiahnuť skutočné nechtového lôžka a končí v krvavé neporiadok alebo infekcie, nehovoriac, že ​​to bude veľmi bolestivé.
 • Ak plánujete vyskúšať metódy, ktoré zahŕňajú acetón, uistite sa, že neexistuje žiadny požiar okolo vás, ako acetón je vysoko horľavý. Aj vo väčšine prípadov vedľajšie účinky acetónu patrí malý dehydratácii pokožky a vzniku vrások dočasne, pretože je silná chemická zlúčenina, môže sa veci často nedarí. Ak máte pocit pálenia alebo vážne začervenanie, netlačte svoje hranice. Okamžite vyhľadať odbornú pomoc.
 • Hneď po odobratí akrylové nechty obnoviť svoje skutočné nechtového lôžka používajú kožičky olej. Aj tieto postupy môžu byť naozaj krutý na koži, takže po procese použiť jemný krém.
 • Po odstránení klinec, odrieť zostávajúce lepidlo alebo akýkoľvek zvyšok akrylové nechty zostane na nechtového lôžka.
 • Pokrývajú tabuľku alebo povrch vy tento postup na aby zabezpečila ich ochranu proti škvrny acetón alebo poškodeniu.
 • Tento proces zvyčajne trvá dlhšie. Takže mať trpezlivosť a sedieť na mieste, v ktorom môžete pohodlne držať na chvíľu.
 • Po odobratí vaše nechty, počkajte aspoň týždeň, aby sa vaše skutočné nechty obnoví určitú rovnováhu pred uvedením na ďalšiu dvojicu akrylové nechty.

Teraz so všetkými tipy a triky, choď a hojdať tie zabijácke značkové akrylové nechty a zabudnúť na bolesti ich odstránenie. Teraz viete, ako jednoduché to je, že jo?

Ešte nám povedať, či ste našli tento článok užitočný a zdieľať s nami, ak viete, akékoľvek ďalšie takéto metódy odstrániť akrylové nechty, vo komentáre časti nižšie.

load...