Makeup

Ako obrysovať tvár - Obrázok s podrobnými krokmi

Ako obrysovať tvár - Obrázok s podrobnými krokmi

Kontúrovacia tvár s lícenky a bronzer vám modelovaná tvár a na druhej strane môže otupiť svoje ostré črty. Contour make-up je vždy závislá na skutočnom tvaru vašej tváre. Ak viete, kde sa vaše vád linky sú teda ktoré časti vašej tváre treba nabrúsiť trochu a ktoré časti je potrebné vykonať trochu tupý, potom budete mať nikdy problém s použitím lícenky a bronzer.

Blush je väčšinou aplikovaný na tvárach a bronzer sa nanáša na ostatných častiach, ako stranách čelo a bradu.

A to s ohľadom na 5 hlavných tvár tvary, som líčil kontúrovacia make-up proces pod čiarami.

Ako kontúry vašej tváre:

1. Heart Shaped Face:

Tento typ tváre má ostrú bradu a široké čelo. Zvýraznenie tohto typu tváre a aby to vyzeralo lepšie, znížením ostrosti brady, musíme obaja bronzer a červeň. Musíme tiež to, aby práca u lícnych kostí, pretože sú veľmi ostré.

load...

A. Začnite s červeň. Sať vás tváre dovnútra a použiť tvárenka v šikmom tvare V pokrývajúca dutinách tvárou na pol cesty z lícnych kostí, ako je znázornené na obrázku.

B. Použite bronzer na stranách prednej hlavy s malým štetcom, ako je znázornené na obrázku, kým nad obočie. To bude minimalizovať šírke čela a vytvoriť efekt tieňa.

load...

C. Teraz s malým kefkou použiť niektoré bronzer pri brade v zakrivenom tvare, ako je znázornené na obrázku vyššie. Tým sa minimalizuje ostrosť bradou.

2. Zaoblené tvare srdca tvár alebo takmer okrúhlu tvár:

To je ďalší typický tvar tváre, kde je brada linka nie je príliš ostrý, ale je čelo široký dáva takmer kruhový tvar na tvár, ale nie príliš okrúhle jeden.

A. Začnite s lícenky a sať svojej tváre dovnútra. Tu sme s použitím červenať o lícnej dutinách aj napriek lícnych jabĺk. Môžete použiť dve rôzne farby červeň tu. Pre dutinách, môžete použiť tmavší odtieň a ďalej do lícnych jablka, svetlejší odtieň než vašej pleti. Pokrývajúci celé lícne kosti a dutiny bude tento tvár vyzerala ostrejšie v polovici časti.

B. Prejdením bronzer v priamkach sstupující hore uprostred čela na obočie na oboch stranách. Tým sa vytvorí efekt tieňa a vaše čelo vyzerať štíhlejšie a nie široká.

C. Ak je vaša brada časť nie je ostrý, nemusíte kontúry brady. Pokiaľ sa jedná o vyčnievajúce bit, potom použiť bronzer na krajných koncoch bradou len málo v zakrivené forme. Tým sa minimalizuje ostrosť bradou.

 3. Oválny tvár:

Jedná sa o veľmi časté tvar tváre a väčšina indických žien má tento tvar tváre. Tento tvar tváre nie je guľatý; ani má ostrú bradu čiaru a môže mať široké čelo. Treba sa zamerať na výrobu brada linka ostrý a tiež nos kosť.

A. Cmúľať tváre dovnútra a použiť tvárenka na hollows.You možno považovať hlbší odtieň lícenky tu. Nadväznosti na lícnych kostiach takmer úplne rovnako ako na obrázku uvedenom vyššie. Môžete použiť svetlejší odtieň, než ste farby pleti na krytie časti lícnych kostí.

B. Pomocou bronzer s malým kefkou v malom tvare trojuholníka na čele po stranách rovnako ako na obrázku.

C. Použite bronzer po stranách brady, ako je znázornené na obrázku.

D. Použite bronzer alebo červenať na oboch stranách nosa kosť dať nosa ostrosť.

 4. Podlhovastý tváre:

To je ďalší typický tvar tváre. Ženy s podlhovastým tvarom tváre zistí, že naozaj tvrdo, aby kontúry ich tváre a čelo správne, pretože Cieľom je, aby sa tvar viac oválne a tupá.

A. Začnite s tvárenka a použiť ju na nasávaného lícne dutín takým spôsobom, že ťaháte štetcom v blízkosti ústia nahor v blízkosti uší. Nenechajte tieň príliš veľa. Vyhnúť plné pokrytie lícnych kostí. Sledujte obrazovú referenciu. Pomocou jednej farby, je dosť dobrý. Svetlejšie odtiene urobí najlepšie, neboli tmavé odtiene a to aj pre lícnych dutinách.

B. Pomocou Bronzer na stranách čela v tvare trojuholníka, ako je uvedené na obrázku. To vytvára efekt tieňa a minimalizuje šírke čela do určitej miery.

C. Použite bronzer na brade pokrývajúce takmer polovicu brady horizontálne ako je zobrazené na obrázku. Tým sa minimalizuje dĺžku tváre.

 5. Hranatou tváre:

Ďalším typickým tvarom tváre, kde šírka čela a brady oblasť je takmer rovnaká, kde chin nie je príliš ostrý. Tu je potrebné sa zamerať, aby sa čelo o niečo menšie, aby to zaoblený tvar a zjemňujú čeľusť.

A. Aplikovať bronzer na lícne prilákali priehlbinách blízko úst a neustále v pohybe smerom nahor pokrývajúca lícne kosti polovicu horizontálne zo strany ucha. Položiť riadky na tvári. Použitie Bronzer po stranách tváre na dne. Pozrite sa do modrej oblasti. To pomôže zjemniť ostré čeľusť, ktorá robí tvár objaví štvorcový.

C. Použiť nejaký bronzer opäť v zakrivenom tvare do polovice výšky začiatku obočie na čelo. Pozri ružové riadky diagramu na čelo.

D. Použite bronzer v najspodnejšej časti brady.

V závislosti od tvaru nosa, môže alebo nemusí brúsiť nos pomocou bronzer na oboch stranách nosa kosť.

Dúfam, že ste našli tento článok informatívny! Šťastné Kontúrovanie.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - ako označiť a obrys na tvár - návod a tipy

Obrázok: 1

load...