Makeup

Ako nosiť čiernu rúž

Ako nosiť čiernu rúž

Pokiaľ ide o rúžu je odvážnejší cítime, tým tmavšia farba radi chváliť. Chôdza s sebavedomý krokmi a naša vztýčenou hlavou, červená bola vždy typická farba pre nás. Ale možno, že je čas ísť tmavšie a výraznejšie čiernou farbou.

Vyvolanie obrazu rýdze goth, čierna rúž nie je pre tých zbabelcov. Ale jeden by ťažko popierať jeho neodolateľné. Často spojená so strapcami a alternatívne kultúry, nič kúzla povstanie celkom rád čiernu rúž.

Pokiaľ chcete vyskúšať vody, ale nie sú istí, či investovať do úplne novej rúžu je spôsob, ako ísť, potom tento návod je pre vás. Použitie vložky miesto rúžu. Neexistuje žiadny dôvod, prečo už sa ani vystúpiť zo zóny pohodlia.

load...

Ako nosia čierne Lipstick

Budete potrebovať

• balzam na pery / Lip Primer • Lip Brush • Lip Pencil • Hlboké Maroon Lipstick • Black Eye Pencil • Korektor / nadácie • hodvábny papier

Postupná výučba

Krok 1

Začnite tým, že prepping vaše pery použitie balzam na pery alebo kondicionér. Akonáhle je toto hotovo, dať mu nejaký čas absorbovať. Potom použite základný náter na pery, ktorý funguje ako základňa a robí svoju rúž trvať dlhšiu dobu. V prípade, že máte pigmentované pery použite korektor či nadácie v odtieni bližšie k farbe pier pre ešte plátno.

load...

Krok 2

Ak nemáte vlastný čiernu rúž, potom ísť na hlbšej hnedým odtieňom začať.

Krok 3

Použite tenké pery kefu lemujú pery a vyplniť color.For väčšou presnosťou, rozhodnúť sa pre pery ceruzkou. Počnúc Amor luk, aby sa, V 'tvar na hornej pere a nakresliť čiaru rovnobežne s ňou na spodnú peru ako vodítko. Postupne pripojiť všetky riadky načrtnúť pery.

Krok 4

S použitím rovnakého tenké pery kefa, vyplniť farbou a prehlbovať ju.

Krok 5

Teraz sa dostať na čiernu farbu na pery použite okuliare / pery ceruzkou v čiernej a farba pier pomocou tenkej pery kefu. Uistite sa, že dostanete rohy rovnako.

Krok 6

Urobiť to isté pre spodnú peru. Uistite sa, že pridáte množstvo púdru, aby to vyzeralo dramaticky.

Krok 7

Pri práci s tmavými / výrazné farby na pery, aby ste vyplniť farbu rovnomerne, aby pery vyzerajú čisté a dokonalé. Posledným krokom je, aby vaše pery viac definíciu a presnosť. Rozhodnúť pre korektor alebo nadácia v tieni bližšie k vašej pleti, a načrtnúť pery s tenkým špicatým štetcom. Táto technika umožňuje korekciu tvaru pier. Tu končí naše čierne rúžu tutoriál!

The Final Look

Čierna je farba záhad a tajomstiev. Vyžaruje silu a kontrolu. Či už je to Halloween party, alebo obyčajný deň, aby sa na žiadny rozumný diva alebo pravidlo-lámanie rebela vo vás s týmto nervózny, experimentálne vzhľad.

Teraz, keď viete, ako sa nosia čiernu rúž, bez toho aby sa goth, čo ešte čakáte? Skúste tento vzhľad a dajte nám vedieť, ako to fungovalo pre vás. V sekcii Komentáre je tesne pod!

load...