Makeup

Ako dosiahnuť dokonalý tvar nechtov

Ako dosiahnuť dokonalý tvar nechtov

Dobre pestované nechty hovoria veľa o osobe.

Je to najlepší doplnok môžeme chváliť. Môžete skúsiť a poprieť, ale v okamihu, keď vidíte pár špinavých, neudržiavané vyzerajúce nechty, nie ste práve chystá skočiť pri príležitosti podpisu partnerstvo s touto osobou! Takže, ktoré majú dokonale pestované nechty je vaša nová krása cieľ. Avšak, rozmanitosť tvarov nechtov, ktoré sa môžete rozhodnúť pre vás môže trápiť. Námestie? Ovál? Squoval? K neinformovaných, môže to byť veľmi mätúce, ale strach nie! Máme, čo hľadáte. Tu je kompletný ošúchanú na rôznych tvarov nechtov. Poďme sa pozrieť von, nie?

Čo keď nemôžem Grow si nechty Out?

Teraz si môžete myslieť, pretože nemôžete pestovať si svoje nechty, nemôžete robiť veľa s nimi na rozdiel od základného kola. No, som tu, aby som vám povedať, že to nie je pravda! Tu je niekoľko tipov pre tých, ktorí trpia rozbitie nechtov.

load...
  • Akrylové nechty: Ak máte veľmi krehké nechty a chcete ísť na rôzne možnosti tvarov nechtov, je to najlepšie, čo môžete ísť na akrylové nechty. Sú pomerne robustné, a šanca na ich prelomenie sú veľmi menej.
  • Gel Nail Polish: Ja osobne milujem dostať gélové nechty. Po prvé, to trvá SO oveľa dlhšie, než len pravidelné lak na nechty a lesk na nechty, že každý má rád zostáva po celú dobu! Ďalšou veľkou výhodou pre všetky moje kolegov slabé nechty žien to robí vaše nechty oveľa silnejší tým, že pridá ďalšiu vrstvu. Nesloupávejte je preč, bez ohľadu na to! Namočte je v acetónu a v súlade s ich odstránenie. Nájdete podrobnú krok za krokom návod na to, ako je tu odstránenie.
  • Kožičku Nail Oil: Mnoho ľudí tendenciu ignorovať pomocou tohto, ale to pomôže, aby sa nechty rastú z nej silnejší, a udržuje ich zdravé. Zvyknite si, že ju každý večer pred spaním.

Poďme sa pozrieť na rôzne tvary nechtov, takže môžete zistiť, ktorý z nich šteklí vaša fantázia!

Druhy Nail tvary

1. Okrúhle Nails

To je asi najjednoduchšie tvar zachovať. Ak chcete niečo nízke nároky na údržbu, ale napriek tomu chcete, aby vaše nechty vyzerať dobre, je to pravdepodobne tvar pre vás. To je tiež veľmi ľahké robiť.

Len tvar je námestie spočiatku, a potom sledovať prirodzené zakrivenie končekmi prstov. To je najlepší vzhľad pre tých, ktorí je ťažké pestovať vonku nechty.

load...

Najlepšie hodí pre: Všetky typy prstov.

2. Oválna Nails

To je považované za väčšiu tradičný tvar. To bolo extrémne populárne v neskorých 1900s a čoskoro 2000s. Tento tvar nechtov dáva vaše nechty veľmi elegantný vzhľad. Na dosiahnutie tohto tvaru nechty, sp po stranách s cieľom získať tvar vajcia podobný. Je to skvelé pre tých, s krátkymi prstami, ako to robí prsty vyzerajú dlhšie.

Najlepšie hodí pre: Krátke prsty.

3. Štvorcovom Nails

Tieto nechty sa vzpriamene v tvare na koncoch. To je pravdepodobne jedným z najpopulárnejších tvary nechtov. To je dobrá voľba, pokiaľ ide o nechty tvary ísť tak riziko, že porušenie je menej, pretože nadväzuje na prirodzenú šírku vašich nechtov. Ak chcete získať tieto nechty, orezávať a pomocou klincov filer, tvar je rovno. Vyčistiť okraje v prípade akejkoľvek nerovnosti.

Najlepšie hodí pre: dlhé prsty s širokými nechtových lôžok.

4. Tvarové Squoval klince

Variácie na námestí a oválne, na Squoval alebo mäkké námestie, je ďalší populárny voľbou vo svete tvarov nechtov. Aj keď je ľahšie riadiť, pretože jeho zaoblenými hranami o prudká štvorcového tvaru zostáva, ako je. U týchto klincov, formovať svoje nechty v ovále ako obvykle, a potom tvar ju cez špičky na námestí to málo.

Najlepšie hodí pre: Akýkoľvek druh prstov.

5. Mandľového tvaru klince

Ten je podobne ako oválneho tvaru, okrem toho, že je to trochu viac špicaté na vrchole. Je široký pri koreni a štíhlych po stranách. Príďte sa myslieť na to, že má vzhľad skutočného mandlí. Na dosiahnutie tohto cieľa, nájsť stredový bod na špičke nechtu a tvar na oboch stranách, takže to robí maximum v stredovom bode. Potom sa vyrovnalo to tak, že tam nie sú žiadne ostré hrany.

Najlepšie hodí pre: Krátke prsty.

6. Stiletto tvaru Nails

Budete potrebovať nejaké odvahu vytiahnuť tento off. Nie je to veľmi časté, ale celebrity ako Rihanna ísť na to pozerať stále. Tento tvar nechtu dáva vaše nechty dojem, že sú dlhé a štíhle. Rovnako ako v prípade mandlí nechtov, nájsť stredový bod a začnite podanie z každej strany na splnenie bodu. Tento tvar nechtov môže spôsobiť, že nechty prerušiť ľahko, takže je najlepšie používať akrylové alebo gelové nechty pre tento jeden.

Najlepšie hodí pre: Všetky typy prstov.

7. Ballerina tvaru klince

Jedná sa o jemnejšia verzia tvare ihlové nechtu. Z toho vyplýva, rovnaký tvarovacie techniky. Nájsť stredový bod a súbor nechty po stranách v tomto bode. Po tom, námestia mimo špičky. Nie je to vyzerať ako ako baletka papuče? Toto je dobrá voľba, ak chcete ísť na niečo tučného, ​​ale stále to držať pohodlne. Vzhľadom k tom, ako dlho nechty musia byť pre tento typ tvar nechtov, je odporúčané použiť akrylové alebo gelové nechty. Jedná sa o obľúbené Kylie Jenner.

Najlepšie hodí pre: Všetky typy prstov.

Teraz, keď som to na zadnej strane ruky (alebo by som mal povedať prsty), budete vedieť, čo presne sa opýtať, keď ste sa dostali do nechtového salónu. Dokonca si môžete vyskúšať niektoré z nich doma. Takmer všetko, na rozdiel od dýky a baletka možno tvarovať sami. Ich tvarovanie je zásadný rozdiel, aj keď je použitý žiadny lesk. Vyzerá to rafinované, a príde preč ako niekoho, kto má svoj život dohromady. Tak, to vyskúšať!

load...