Makeup

Ako dokonalé mačacie oko (s podrobnými krokmi a obrázkami)

Ako dokonalé mačacie oko (s podrobnými krokmi a obrázkami)

Mačka má oči očarujúce, nie?

Že štíhly tvar a obrys - je tu niečo o tých mačacích očí! Vložka look mačka oko bolo celkom zlosť na make-up svete po dlhú dobu. Od Kleopatry na bollywoodských herečiek, ktoré mačacie oči boli predvádza všetky ženy, ktoré sú na vrchole svojej módnej hre. Tento pohľad je tu na pobyt, takže je najlepšie, aby sa pokúsila zdokonaliť ju práve teraz. Nikdy nie je neskoro začať!

Než sa ponoríme do mačka očný make-up tutorial, to sú veci, ktoré budete potrebovať.

Čo budete potrebovať

 • Primer
 • Očné linky

Čo robiť pred bude robiť make-up mačacie oko?

Existuje niekoľko vecí, ktoré sa musí postarať, než začnete na make-up. Dbajte na nižšie uvedených krokov, je to dôležité!

load...

Krok 1: Prep Oko

Úplne prvý krok je vytvoriť dobrý základ pre mačacieho oka. Uistite sa, že dôkladne očistiť, tón a hydratujú. Ak máte začervenanie okolo očí, tmavých kruhov alebo opuchov, použiť očné sérum alebo očný krém. Tieto robiť zázraky! Aby sa uistil, že make-up dobre sedí, naneste základný náter.

Krok 2: vybrať na očné linky

Teraz, keď máte základnú hotovo, je čas vybrať si produkt, ktorý pracuje pre vás. Môžete použiť tekuté vložky, ktorá prichádza v malej fľaštičky s rozšíreným hrdlom s tenkým štetcom alebo fix. Môžete tiež použiť očné linky na báze gélu, ktorý je dodávaný v hrnci. Budete musieť použiť šikmý štetec alebo očné linky kefu za to. Pre jednoduchosť, poďme použiť fix očné linky. To je pohodlné a jednoduché použitie, ak ste začiatočník. Milujem pomocou Sú v reálnom! Push up Eyeliner podľa prospechu. Je to očný gél na báze, ktorá prichádza v podobe pera. Aplikátor je tá najlepšia časť, pretože je pod uhlom.

Teraz, bez ďalších okolkov, poďme začať s tutorial!

Ako urobiť Cat očný make-up - výučba

Krok 1: riadok V hornej línie rias

Lemujú hornej lashline v pomalými ťahmi. Začnite s malými ťahy, pretože nechcete ponáhľať príliš rýchlo a to bordel až. Ak máte vykonať drobné ťahy, môžete postupne zvyšovať hrúbku podľa vašej požiadavky.

load...

Krok 2: Nájdenie správneho uhla

To je veľmi dôležité! Sledovať prirodzený tvar vašich očí, aby vás o tom, kde by váš film ísť. Predstavte si, že vaša spodná línia rias je predĺžená. To by mal byť uhol, ktorý vytvoríte pohybom. Môžete použiť očné tiene a uhlový kefka hrubo zmapovať tvar.

Krok 3: Vytvorenie pohybom

Akonáhle budete mať uhol zistili, použite bodkované pohyby s vašou očné linky vytvoriť pohybom. Pomocou malé bodky vám pomôže zistiť, čo sa konečný tvar pohybom by bolo. Ak ste spokojní s tým, pripojiť bodky a vyplňte ho na pripojenie k linke, ktoré ste nakreslené nad lashline.

Krok 4: Vyčistenie

V prípade, že tvar je trochu váhavý, môžete vždy použiť vatovým tampónom alebo korektor na nápravu. Voila! Jeden perfektné mačacie oči, pripravený vidieť svet!

Hrajte sa so svojimi Cat Eye!

1. Hrúbka

Trošku tučný? Make čiara nad riasy tučný. Zaoblená a hustejšie vzhľad bude vaše oči vyzerajú väčšie. Ak máte záujem, aby sa predlžoval tvar oka, potom vytvorte tenkú linku. Tenšie mačka oko bude dávať ilúziu dlhších očí.

2. Dĺžka

Môžete si tiež pohrať s dĺžkou pohybom, ale nie moc. Ak chcete, aby to jednoduché, môžete vytvoriť malý rýchly pohľad. Hovorím tomu mačiatko oko (haha, to?). Keď chcete ísť na dramatický vzhľad, môžete si dovoliť, aby sa to o niečo dlhšie. Vyhnúť sa obaja extrémy, ako to môže vyzerať na mieste.

3. Tvar

Ďalšia vec je, aby zvážila, aký tvar hľadáte. Priamy ostrý film vám nervózny vzhľad. Ísť na zakrivené film a budete mať veľmi elegantný auru.

Rôzne typy Cat očný make-up Looks

Klasickým mačacie oko je skvelé, ale môžete si tiež hrať sa s ním, akonáhle sú pohodlné s ním. Pozrite sa na rôznych štýlov sa môžete rozhodnúť pre:

1. Smokey Cat očí:

Kto nemá rád dobré Smokey? Sú vždy trendy. I love my spravodlivý podiel čiernych vložiek, takže toto je jedna z mojich obľúbených. A čo viac, je to naozaj jednoduché vytvoriť!

 • Krok 1: Vytvorenie mačacie oko ceruzkou, ktorá môže byť rozmazaný.
 • Krok 2: Použitie Smudger alebo štetcom rozmazaniu von a vytvorí jemný vzhľad a zároveň zachovať tvar pohybom.
 • Krok 3: Naneste ceruzku vložky do vašej spodnej línie rias, ako aj rozmazaniu.
 • Krok 4: Použiť korektor pod pohybom, aby bolo vyniknúť viac. To je všetko!

2. Očné tiene:

Pridať niečo navyše. Ísť dlhú míľu a použiť nejakú očné tiene.

 • Krok 1: Naneste očné tiene a zmes dobre.
 • Krok 2: Vytvorte mačacie oči. Je to tak jednoduché, ako na to!

3. Bright Semi Smokey:

Ak chcete udržať mačacie oči čierne, ale chcú pohrať s farbami, toto je pre teba.

 • Krok 1: Vytvorenie mačacie oči ako obvykle.
 • Krok 2: Použitie zábavné svetlé farby podľa vlastného výberu. Niečo ako jasne modrú!
 • Krok 3: Spustite ho v celej spodnej lashline pre dymové efekt. Tu to máte!

4. Glitter Cat Eye

Pop nejaké trblietky pod očami, aby bolo vyniknúť.

 • Krok 1: Vytvorenie mačacie oči.
 • Krok 2: Vytvorenie Smokey efekt pomocou hnedý očný tieň v blízkosti spodnej lashline vytvoriť základňu.
 • Krok 3: Vyberte trblietky vložku. Ak nechcete mať jeden, môžete tiež použiť trblietky pigment a použiť ho s veľmi jemnou kefou.
 • Krok 4: Aplikujte pod riasami vytvoriť jasný a iskrivý vzhľad.

Tieto pohľady sú veľmi jednoduché a super zábava vytvoriť. Teraz, keď viete všetko, čo tam je o tom, ako zvládnuť mačacie oči, pozrite sa na tieto tipy, ako ďalej zdokonaliť ju.

Tipy majú pri použití make-up Cat Eye

 • Neťahajte kožu najbližšiemu browbone pri vytváraní pohybom. To je obrovský nie nie! Skončíte úplne poplietol tvar.
 • Namiesto toho, pozerať sa dole, takže vaše plátno, aka vašu pokožku, je hladký pracovať.
 • Investovať do make-up zrkadlo. To vám pomôže pri zdokonaľovaní týchto drobných detailov.
 • Vyskúšať a používať márnosť alebo toaletný stolík pri aplikácii očné linky. To bude ľahšie udržať svoje telo v dobrej pozícii. Si môžete oddýchnuť lakťom o stôl, ktorý vám poskytne pevnú ruku a hladší výsledok.

Teším sa na nabudúce môžem ísť všetci von na svojom make-up, pretože ja osobne jednoducho milujem mačacie oči a zosilňovanie ich s farbami! Nuž, čo ešte čakáte? Viete, že ste radi, že vyskúšať a otestovať ich všetky von. Dajte nám vedieť, ako to dopadlo v poznámkach nižšie.

load...