Makeup

Ako dokonale aplikovať rozšírenie nechtov? S krokmi a obrázkami

Ako dokonale aplikovať rozšírenie nechtov? S krokmi a obrázkami

Krásne ruky boli vždy súčasťou nášho grooming rituálu od staroveku. Ženy milujú accessorize svoje ruky a starať sa o nechty. V starovekom Egypte, dlhé nechty sú symbolom postavenia a bohatstva. V aktuálnych časoch, krásne nechty sú súčasťou vašej osobnosti, ale nie každý je obdarený silným, krásne nechty. Predlžovanie nechtov je spôsob, ako dostať tie krásne krásne nechty. Narastania nechtov ostro znamená pridanie umelý hrot k svojmu pôvodnému koniec nechtu, aby jej dĺžku. To potom dostane pokrytý akrylovou, gélu alebo sklolaminátu. Klinec môže byť tiež vytvorená na prírodné nechty; V tomto procese je použitá žiadna hrot. Toto tvarovanie je často nazývaný vyrezávanie a tiež môže byť považovaný za rozšírenie. Tri najviac hovoril o nechtov rozšírenia sú akrylové nechty, gél a sklolaminátu.

Akrylové nechty rozšírenie:

Akrylové nechty sú vytvorené zmiešaním kvapalného monoméru a práškový polymér, ktorý po spojení vytvorí tvrdú ochrannú vrstvu, ktorá je tvarovaná cez prirodzený necht. Tieto nechty ťažké stať, keď sú vystavené vzduchu. Ak chcete rozšírenie umelý tip pridáva na klinec pred použitím akrylovej mix. Potom sa nechty rozšírenia sú tvarované tak, brúseného pre lesklou povrchovou úpravou.

Gélové nechty Rozšírenie:

Gél je typ vlasov gél konzistencie, ktorá sa nanáša buď na hornej strane rozšírenie umelých nechtov, alebo priamo na prírodné nechtového lôžka na posilnenie klinec a podporiť dlhodobý rast nechtov prirodzene. To sa líši od akrylovej v zmysle, že žiadny miešanie je potrebné na vytvorenie gélu a klince musia byť vytvrdí v UV lampy pre vytvorenie silnej rozšírenie gél.

load...

Sklolaminát alebo Silk nechty Rozšírenie:

To je menej populárny prístup. Tento proces zahŕňa rezanie kusov sklenených vlákien alebo hodvábu, aby sa zmestili nechtového lôžka alebo hrot, pred uzavretím ich do polohy s použitím živice alebo lepidlo. Jedná sa o tri rôzne typy nechtov rozšírenie, ktoré možno vykonať, aby si dlhší nechty, ale všetky z nich vyžadujú pomoc profesionálneho umelca a správne nechtové štúdio. (Samozrejme, že sa dá urobiť doma, ale potom budete potrebovať kúpiť všetko tieto drahé produkty a čo je najdôležitejšie veľa praxe, aby sa z nich urobiť doma.)

Tak ako môžete použiť rozšírenie nechty doma, pretože je to veľmi drahé mať hotové v salónoch? Existuje niekoľko typov dostupných na trhu robiť rozšírenie nechty doma umelé nechty tipy. Môžete skúsiť s nimi:

Ako sa prihlásiť umelé nechty tipy doma:

Ak chcete použiť rozšírenie nechty doma, budete potrebovať nasledujúce veci: 1. Umelé tipy: existuje niekoľko typov dostupných na trhu, ako je biela, číre, farebné, trblietanie tipy na nechty s dizajnom atď. Tieto tipy sú v podstate vyrobené z plastu. Dostať ten, ktorý dávate prednosť (dávam prednosť biele alebo jasné tipy.)

load...

2. Nechty lepidlo: nechty lepidlá sú teraz ľahko dostupné.

3. Manikúra kit: pilník na nechty, vyrovnávacia pamäť, kožičky posunovač a chlapec.

4. Nožnice na nechty alebo hrot fréza.

Stupňovito Tutorial:

Krok 1:

Ak chcete začať, najprv pripraviť svoje prirodzené nechty; umyť si ruky, odstraňuje lesk alebo lepidlo alebo čokoľvek s pomocou acetónu.

Krok 2:

Tlačiť kožtičku späť.

Krok 3:

Teraz buff svoj prirodzený necht ľahko, takže nemá žiadny lesk a vlhkosť na ňom.

Krok 4:

Ak sú vaše prirodzené nechty sú dlhé, potom je strih a čalúnenie rohov pre lepšiu priľnavosť umelých nechtov.

Krok 5:

Teraz je dôležitý krok, výber vhodného veľkosti nechta špičky. Tento krok je dôležitý, ako to bude vyzerať veľmi zlé, ak si vyberiete zlú veľkosť. Urobte si čas a vybrať presné veľkosti špičky, ktorá zodpovedá C-krivku prirodzeného nechtového lôžka (zľava doprava). Ak je tip je o niečo širšie, potom ho podať dole.

Krok 6:

Akonáhle si vyberiete svoj tip, naneste lepidlo na duté časti špičky a aplikovať ju na nechty. Daj to trochu tlak, aby nevznikali vzduchové bubliny. Buďte opatrní, pretože lepidlo je veľmi lepkavé.

Nechty a farby sú tak oveľa zábavnejšie. Ak robí nechty je váš stres-buster rutina, môžeme pomôcť! Pozri sa.

Ako urobiť Nail Art doma? - s podrobnými krokmi a obrázky 50 Amazing Nail Art Designs pre začiatočníkov - so štýlom Tipy, ako to urobiť francúzsku manikúru doma

Krok 7:

Nechaj to na dobu 30 sekúnd. Po tom znížiť špičku o niečo dlhšie, než si požadovanú dĺžku pomocou špičky nožom alebo nožnicami. (Ako podania a tvarovanie na ne bude menšia v dĺžke).

Krok 8:

Tvar vám tipy a po stranách umelého nechtu (tak, aby boli presne vošla na nechtového lôžka). Buff je na povrch.

Krok 9:

Teraz so svojou vyrovnávaciu pamäť a začať leštenie ľahko kde umelý tip spĺňa prírodné nechty, aby sa rovnú plochu. Nenechajte buff na prírodné nechty, skúste to iba na umelej špičky. Urob to pomaly, takže môžete vidieť, čo robíte a nie je náhodou leštenie celý umelý tip na nechtového lôžka.

Krok 10:

Vyčistite si nechty a naneste základňu. Aplikovať lak na nechty prevedenie; robiť nail art na nových dlhými nechtami.

Bude potrebovať trochu praxe, ale naučíte veľmi ľahko. Na odstránenie tipov, potom namočte potom v acetóne po dobu 10 minút a špičky sa ľahko zložiť. Môžete odstrániť a robiť rôzne manikúry na rovnakých tipov, keď sa nudiť po 2 - 3 dni. Osobne som robil 3 - 4 manikúru na rovnakých tipy.

Tu je jedna z mojich manikúru s použitím umelých tipov:

Neboj sa červené / žlté kože je kvôli henna Hope Tento článok vám pomôže. Komentár, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa aplikácie alebo tak niečo.

load...