Makeup

Ako dokonale aplikovať lesk na pery - krok za krokom s obrázkami

Ako dokonale aplikovať lesk na pery - krok za krokom s obrázkami

Niektoré dievčatá proste milujú lesklé a lesklé pery - a lesk na pery je ich najlepší priateľ! Ale nepreháňam lesk na pery môže dať lepivý efekt. Takže, dnes vám ukážeme, ako dokonale využiť lesk na pery, aby si pekný, Putami, zulíbání pery.

Ako sa prihlásiť lesk na pery?

Veci, ktoré potrebujete

1. Lip Scrub 2. Balzam na pery / pery kondicionér 3. Lip Liner 4. Rúž 5. Lesk

Krok za krokom tutorial

Postupujte podľa týchto 6 jednoduchých krokov, aby sa vzťahujú lesk na pery dokonale.

Krok 1: Prepping vaše pery

Začnite tým, že prepping vaše pery. Ak máte odumreté bunky alebo popraskané / popraskané pery, potom drhnúť vaše pery, ako začnete prepping. Masírujte drhnúť pery svetom vašich pier po dobu asi dve až tri minúty. Opláchnite.

load...

Krok 2: Vytvorte si Lips Soft

Ďalším krokom je použiť balzam na pery alebo kondicionér, ako sa zbaviť sucho. To bude vaše pery viac jemnú a vláčnu. Nechajte balzam odpočinku na perách po dobu asi jednu až dve minúty.

Krok 3: Blot sa prebytočný balzam na pery

Potom, čo ste urobil s uplatnením balzam na pery, sa tkanivo a osušte prebytok. Tým sa zabráni rúž krvácanie a umožňuje použitie ďalších produktov jednoduchšie.

load...

Krok 4: Nakreslite linka s Ceruzka na pery

Začnite tým, že analyzuje svoj tvar pier. Pomocou pier ceruzkou vo farbe podľa Vášho výberu, spustenie aplikácie od stredu hornej pery a sledovať prirodzenú líniu pier do rohov pery. Postupujte rovnakým spôsobom so spodným perou. Môžete tiež vyplniť celý pera sa rovnakým pery ceruzkou as, ktorá funguje ako vynikajúci základňu a pomáha rúž, aby zostali dlhšie. Viď obrázok vyššie.

Rýchly tip

Môžete tiež použiť trochu základové / korektor v tieni, ktorý zodpovedá vašu prirodzenú farbu pier. To by vyrovnanie pier naraz a poskytnúť rovný podklad pre prácu na.

Krok 5: Použiť Lipstick

Teraz je čas na rúž. Naneste rúž s kefou na pery s použitím krátkej ťahy a vyplní celý pery. Štetcom pri aplikácii rúžu pridáva presnosť do aplikácie. Tu som použil jasne červený rúž.

Krok 6: Použitie lesk na pery

Začať aplikovať lesk na pery od stredu pier a ťahaním huba aplikátor pozdĺž pier. Vyhnúť aplikovanie lesku nad prirodzenú líniu pier. Môžete vysajte prebytočný lesk na pery na hodvábneho papiera. Tým sa zabráni farbu krvácanie.

Konečný vzhľad pier po použití lesk na pery

Nie je to vyzerajú úžasne? Glosy sú nutnosťou u strán - naozaj zvýšiť svoj horúčosť kvocient. Skúsiť to a dajte nám vedieť o komplimenty, ktoré ste dostali! Radi by sme od vás počuť.

load...