Makeup

Ako aplikovať tekuté základy

Ako aplikovať tekuté základy

Niekedy čudujem, ako niečí make-up vyzerá tak dokonalý? Všetko to začína s bezchybným základne. Ak ste niečo ako ja, pokiaľ ide o vylepšenia make-up, budete pravdepodobne tráviť hodiny v úsilí snaží dosiahnuť ideálnu základňu. V prípade, že základňa nie je dokonalá, zvyšok make-up úsilie by skončiť k ničomu. Takže poďme sa bližšie pozrieť na to, ako presne používať tekutý základ.

Než bude diskutovať o použití tekutej nadácie, pozrime požiadavky.

Čo budete potrebovať?

  • Primer: Nehovoríme o priméry dosť, ale sú rozhodne stojí za pozornosť. Primery nielen vyrovnať pokožky, takže je hladký pre jednoduchú aplikáciu nadácie, ale tiež pomôcť make-up vydrží omnoho dlhšie.
  • Základom vášho výberu: Chyť svoj obľúbený základ! Skúste a vybrať si niečo, čo bude vyhovovať váš typ pleti. Ak máte mastnú pleť, mali by ste pravdepodobne lepšie s niečím, čo je na báze vody. Ak máte suchú pleť, vybrať niečo, čo bude pridať vlhkosť ku koži.

Ako sa prihlásiť Liquid Foundation na tvár?

Tu je krok za krokom návod na použitie tekutého základ, na tvári.

load...

1. Prime Your Skin

Jedná sa o veľmi dôležitý krok, ak chcete, aby váš make-up bude trvať dlho. Som si istý, že nikto nechce svoj make-up zanikať v priebehu niekoľkých hodín, takže sa nemusíte tento krok preskočiť. Budete mi poďakoval, veľký čas. Zamerať sa na oblasti, kde si myslíte, že makup budú zanikať najviac alebo kde existuje mnoho pórov. Problémové oblasti sú zvyčajne T-zóny, oblasti okolo nosa a pod očami.

2. Je čas pre založenie

Vezmite základ vášho výberu a čerpanie niektorých von na zadnej strane ruky. Vyberte si múdro! Vyberte si podľa príležitosti, dennej dobe, ročnom období a typ pleti. Ja osobne by som používať buď nadácie Maybelline Matte + Poreless alebo Chanel Perfection Lumiere Velvet základ.

3. Grab Nástroj podľa svojho výberu

Teraz je čas vybrať produkt, ktorý chcete použiť.

I) Foundation Brush

Existujú rôzne spôsoby nanášania základ. Ja osobne rád štetcom, ako som pocit, že mi dáva viac bezchybný typ finish.The kefy, ktorú chcete použiť, závisí čisto na vzhľadu sa chystáte na. Plochý základ kefa vám poskytne plné pokrytie. Avšak, ak hľadáte niečo trochu prirodzenejšie vy, môžete použiť nárazové kefu, ktorý prinesie pokrytie stredné alebo bodkovanie kefa, ktorý vám poskytne skromné ​​pokrytie.

load...
Ako používať Foundation Brush sa prihlásiť Liquid Foundation?

Ak chcete, vaša nadácia vyzerať dokonalý, použite nárazové kefou vyleštite produkt na kožu v kruhovom pohybe. Verte mi, keď hovorím, že čím viac sa buff, tým lepšie to vyzerá, tak dajte späť do neho (alebo v tomto prípade, vaše paže).

Ii) Beauty Blender

Krásy mixér je na trhu pomerne nové v porovnaní s produktmi, ako sú štetce a huby. Avšak nový to môže byť, že vzala svet útokom a zmenil make-up hre pre mnoho ľudí vonku. Zistil som, že krása mixér je skvelou alternatívou k štetcom, keď chcete, aby vaša pleť vyzerať dokonalý.

Ako používať krása Blender sa prihlásiť Liquid Foundation?

Dot základom celej tváre, prejdite na výrobok vlhkým krásy mixéra a zmes preč! Urobte si čas a mať trpezlivosť, zatiaľ čo miešanie. Uistite sa, že výrobok je rovnomerne rozložené tak, že to nevyzerá cake miestach.

Iii) Makeup Sponge

Jedná sa o staršiu verziu krásy mixéra. Huby sa narežú na štvorčeky a klinov a používajú sa použiť základ na koži. Jedná sa o lacnú alternatívou, pretože nevyžaduje príliš veľa peňazí na kefe.

Ako používať make-up hubkou naneste Liquid Foundation?

Škvrnu make-up hubou v základe umiestnené na zadnej strane ruky a začať používať ju na tvári ľahkými ťahmi. Začnite od stredu tváre a ísť von. Pokračovať v práci to, kým ste spokojní s pokrytím.

Iv) Fingers

Go prírodné! Používať to, čo bolo dané na vás! Všetci sme začali tam! V skutočnosti som stále používať prsty uplatňovať bb smotanu a zariadiť niektoré časti. Prstenník je skvelý nástroj! Slúži mocnú studňu pri aplikácii korektor. Avšak, nepoužívajte prsty, ak máte mastnú pleť, pretože prírodné oleje vo vašich prstov môže šíriť do tváre.

Ako používať prsty naneste Liquid Foundation?

To je pravdepodobne najlepšou voľbou pre niekoho, kto experimentuje s nadáciou prvýkrát. Použite svoj ukazovák na bodku základ v požadovaných oblastiach. V rozsiahlych oblastiach tváre, používať všetky prsty rozšíriť základňu. Pre miesta, ako pod očami a okolo nosa, používať prstenník. To zabezpečí, že základom nepotopí do záhybov.

4. Blot Prebytok Foundation použitie tkanivového!

Nechcete-tortu na tvári, že nie? Pomocou tkaniva vymazať prebytočný produktu. Tým sa zabráni produkt nepokrčila ďalej. Venovať osobitnú pozornosť oblasti okolo nosa a očí. Počkať na nejakú dobu po nanesení základ tak, že nastaví na svojom mieste pred prechodom na iné produkty.

5. Pop farby

Teraz je čas pridať na ostatných produktov. Blush, zvýrazňovač, bronzer - zblázniť! (Ale nie príliš šialené. Nie ste vystúpi v cirkusu).

6. Set Nadácia

No, ste použili základ a pridal tiež na zvyšok make-up dokončiť svoj vzhľad - čo teraz? To ešte nie je koniec. Nemôžete robiť všetky tieto snahy a nechráni svoju prácu, nie? Uistite sa, že nastaviť nadácie s práškom nastavenia. To bude mať základňu na svojom mieste a pomôže to trvať dlhšie. Môžete tiež začiatok to všetko preč s nastavením makeup sprej.

Niektoré Rýchle tipy

  • Ako už bolo spomenuté predtým, ak máte mastnú pleť, je to asi najlepšie, keď môžete vyhnúť pomocou prstov aplikovať základy.
  • Uistite sa, že si umyť štetce a kozmetické mixéry na pravidelnom základe. Tým sa odstráni všetky zvyšky starých produktov a pomáhajú základ ísť hladko.
  • Ak ste pomocou prstov, umyte si ich pred začatím dôkladne.
  • Ak máte mastnú pleť, naneste sypký prášok na tvár pred použitím nadácie. Pritom vlastne pomáha, aby sa make-up vydrží dlhšie.
  • Olúpať pravidelne, takže pokožka je hladká a základom pokračuje ľahko.

Dni, ktoré som postupujte nasledovne, môj make-up vyzerá perfektne. Začleniť ich do make-up rutina a ja zaručiť, že to bude veľa rozdiel. Kto vie, možno sa môžete premeniť na makeup modeli Instagram, že každý nadšenec makeup vyzerá až!

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Aký je najlepší tekutý základ pre mastnú pleť?

V high-end rozsahu, možno budete chcieť vyskúšať dvojitý opotrebenie základ od Estee Lauder. Ak hľadáte niečo lacnejšie napriek tomu efektívne tie, Pro-matný Foundation od L'Oreal je spôsob, ako ísť.

Aký je najlepší kvapalina základom pre suchú pokožku?

Keď príde na suchú pokožku, môžete skúsiť na tvár a telo nadácie Mac alebo Colorstay šľahačkou Foundation Revlon je. Tieto základy sú vraj majú vysoký obsah vlhkosti, ktorá vytvára hladký, orosený základňu s žiadnymi suché miesta.

Aký je najlepší kvapalina základom pre zmiešanú pleť?

Párnych Better Makeup SPF 15 by Clinique a Bourjois 123 Perfect nadácie je dobrá voľba pre tých, ktorí sa zmiešanú pleť. Tieto základy pridať správne množstvo vlhkosti, bez vysychanie pokožky.

Aký je najlepší kvapalina základom pre aknóznu pleť?

Pokušenie ísť na hrubé a krémové základy je pochopiteľné, ako si môžete myslieť, že to bude skrývať svoje akné. Môže tak urobiť, ale bude tiež zhoršiť akné. Je vhodnejšie, aby si ísť pre ľahké nadácie, takže vaša pokožka môže dýchať. Môžete sa rozhodnúť pre Smooth Flawless Fluid nadácie Laura Mercier alebo Stay-Matte Oil-Free Makeup od Clinique. Obaja sú skvelé možnosti pre zabránenie akékoľvek ďalšie breakouts.

Aký je najlepší tekutý základ pre citlivú pokožku?

Základom Bourjois Healthy Mix a Nars Sheer Glow základom sú vhodné pre citlivú pokožku. Sú ľahké a ľahko na kožu a poskytujú slušné pokrytie v rovnakom čase.

load...