Makeup

Ako aplikovať svadobné očné make-up dokonale?

Ako aplikovať svadobné očné make-up dokonale?

Svadba je jednou z najdôležitejších udalostí v živote nejakú ženu a my chceme vyzerať dobre v tento deň bez ohľadu na to, čo sa deje. S vedomím, že oči sú najlepšie rysom tváre, mali by ste ich zdôrazniť s dokonalou svadobné make up pre oko. Oči povedia, a každý môže prečítať, že šumivé oči nevesty byť /.

Tento indický Svadobné Makeup článok vám pomôže získať dokonalý sadu očí na vaše špeciálne deň.

Tipy pred make-up:

1) Kúpte si obočie urobil jeden pred svadobný deň. Ako sa to deje na rovnaký deň vykazuje viditeľné začervenanie & podráždenie, ktoré môžu pokaziť váš vzhľad pre daný deň.

load...

2) dobre spať, aby sa zabránilo tmavé kruhy a opuchy pod očami.

3) kupovať výrobky, ktoré budete potrebovať pre očný make-up, ak robíte to sami: Rozsah by mohla zahŕňať

A) Tkanivá b) nadácia / Korektor c) Eye-vložka d) Mascara e) Kajal alebo Kohl-ceruzka f) očný tieň g) Niektoré kefy h) Lashes-natáčky alebo falošné riasy

Krok 1: Začnite tým, že čistenie a hydratačné váš tvár a krk úplne. Blend nadáciu vyhovuje váš typ pleti a aplikovať ju na tvár a krk v jednotnom formáte.

load...

Krok 2: Naneste korektor na oči, cez tmavé škvrny (ak existuje) a tmavé kruhy tak, aby zodpovedali tón pleti. Akonáhle sa dostanete na bezchybné tón, pokračujte krokom 3.

Krok 3: Vyberte očné tiene, ktorý zodpovedá vašej šaty farbu, ak nie, zlatý s zafajčené čiernej kombinácii sa hodia niektorý z módnych farieb. Používajte dobrý značkový štetec vysokej kvality aplikovať očné tiene na viečko, tesne nad bránkoviska jazyku zvnútra (nosové strana) a pohybovať sa smerom von.

Aplikujte ďalšiu vrstvu znova od polovice viečka, dať ťahy smerom k rohu vašich očí a zmes odtieň dobre. Táto metóda vám pomôže vyrovnať tóny rovnomerne po celom tele.

Krásna nevesta-k-byť, tu je vaša trochu, svadobné špeciálne 'mačička. Bavte prehliadania!

29 Most Beautiful Indian Bridal Vyzerá 60 najlepších indických Svadobné Makeup Tipy Top 10 Bollywood Svadobný make-up vyzerá TOP 12 Shahnaz Hussain Svadobné Makeup Tipy

Krok 4: Kajal pre oči: naneste Kajal ako obvykle. Nedávajte hrubú vrstvu, ako sa zameriavame na veku viac ako spodnej časti očí.

Krok 5: Ďalším krokom je použiť Eyeliner tým, že drží svoje ruky veľmi stabilný. Začnite s tenkou líniu pri vnútornom kútiku a hrubú jedným smerom k vonkajšiemu kútiku očí, ako je znázornené na obrázku nižšie. V závislosti od druhu vzhľadu, ktorý vytvárate, môžete si tiež vybrať očné linky vzor vrátane okrídlených, pretiahol, alebo v zmesi s falošnými riasami, dvojité okrídlený atď,.

Krok 6: Mascara dáva silný vzhľad vašich očných rias. Použite ju pevne, bez kazenie vložku a Kajal.

Použite kulmy po riasenka vyschne úplne; dáva tvar pre vaše riasy.

Môžete tiež skúsiť falošné riasy za pohľadom glam. Avšak, nevyberajte než tie ozdobné. Zameriavajú predovšetkým na použitie očné tiene a očné linky. Tiež farby si vyberiete by mal dokonale doplní váš šaty s cieľom získať dokonalý vzhľad!

Zdroj: 1

load...