Makeup

Ako aplikovať perfektne Blue Eye Shadow

Ako aplikovať perfektne Blue Eye Shadow

Na sebe svetlé očné tiene, ako je ružová, koralov a červené nemusí vyhovovať nám po celú dobu. Výber správneho make-up očí a na sebe niečo mäkkého budete určite ponúkajú úchvatný pohľad. Máme pre vás elegantné modré očný make-up, ktorý zvyšuje hĺbku vašich očí. Dajte svojim očiam najviac výnimočná a sexy vzhľad. Toto modré oči make-up môže byť dokonale vybraný pre svadby a večierky.

Stupňovito Tutorial:

Začnime tutorial!

Krok 1: ukryť a naneste očné tiene

Aplikovať očný krém na hydratovať vašej oblasti očí. To vám pomôže udržať kontrolu nad suchších škvŕn, ktoré môžu vzniknúť po aplikácii korektor. Potom sa plné pokrytie korektor a zakryť tmavé kruhy pod očami vytvoriť dokonalú základňu. Nastavte korektor s kompaktným práškom, aby sa zabránilo pokrčeniu produktu.

load...

Pre očný make-up, sa matný stredne hnedé očné tiene pôsobiť ako farebný prechod pre vašu záhybov oblasti a začať definovanie zaniknúť plochu. Bránkovisku Oblasť očí možno ľahko nájsť tým, že drží oči otvorené a všimnite si miesto, kde vaše oko záhyby a sedí do zásuvky. Tento krok pridá dimenziu a vyvediem vaše zaniknúť priestor dať ilúziu hlbších posadené oči. Tu som použil Elf deň na palete Beach očné tiene pre matný stredné hnedé očné tiene.

Krok 2: Použitie Black Kajal

Potom sa krémová monokel Kajal a aplikovať ich na vnútorné a vonkajšie najviac rohov vašich očí. Spojiť oba rohy s líniou za použitia rovnakého Kajal, ako je znázornené na obrázku. Tento krok nemusí byť čistý, ako budeme rozmazávaniu na Kajal neskôr. To je najlepšie zvoliť pekné krémovej vzorec ako to pomôže v ľahkom miešania produktu. Tu som použil Kajal Lotus herbára čierneho odtieňa.

load...

Krok 3: Vytvorenie Rozptýlené Eye Pozrite zmiešaním Kajal

Miešanie je kľúčom k akejkoľvek make-up štýle. Použite mierne väčšie prelínanie štetec a buff na všetky ostré hrany vytvorené Kajal aplikácií. Vytvorenie krátke krúživými ťahmi a jemne prolnout okraje pre rozptýlené prirodzený vzhľad očí. Tu som použil Oriflame prelínanie kefu. Nezabudnite nechať stredu očného viečka oblasti holé.

Krok 4: Naneste očné tiene All Over The očných Area

Wet plochý očné tiene kefu a vybrať tmavo modré očné tiene v kovovom prevedení. Pohladiť ju nežne pohladila v pohybe po celom očného viečka oblasti. Tu som použil očné tiene Pobrežné Voňavka v lejaku. Teraz sa matný stredne hnedé očné tiene a začať znovu definovať svoju zaniknúť plochu. Nezabudnite zmäkčiť okraje tmavo modré očné tiene s matnou hnedou očné tiene a vytvoriť bezproblémové ešte dokončiť.

Krok 5: Oživiť a vytvoriť ilúziu väčšieho Eyes

Naneste matný čierny očné tiene k najvzdialenejšiemu rohu očí. To bude pridať ďalší rozmer očný make-up a bude to vyzerať zmyselný. Jemne tlačiť ju do vonkajšej V a vonkajším rohu oka. Pomocou našuchorený kefa miešať týchto hranách sú hnedé a tmavo modré očné tiene. Teraz naneste trblietavé šampanské alebo strieborné očné tiene do slzného kanálu oblasti vašich očí rozjasní vaše oči a vytvoriť ilúziu väčších očí. Tu som využil Revlon Tieň odkazy očné tiene v piesku. Potom použiť rovnakú tmavomodrá metalíza očné tiene na spodnej línie rias vyrovnať make-up očí.

Krok 6: Dokončenie Modré oči vyzerajú

Ak miešanie odstránil intenzitu kovového tmavo modré očné tiene aplikovanej skôr, môžete ísť dopredu a zase znovu ju. Potom naneste trblietavé svetlo zvýrazňovač očné tiene na obočie kosti oblasti očí. Oblúčik vaše riasy a naneste maskaru definovať riasy pre silnejšie rias efektu. Tu som použil Loreal Million Lashes Mascara. Nakoniec naneste čiernu Kajal ceruzka na vašu čiarou ponoru a tiež tightline svoje oči na dokončenie make-up očí.

A je hotovo!

Tipy na zapamätanie:

  • Nikdy sa snaží, aby zodpovedali modré tiene so svojím oblečením, pretože príliš veľa modrej koristi prehliadky.
  • Udržujte palety jednoduché ako ako som obmedzil tieň farby na dve, pretože si naozaj nemôže dovoliť, aby sa farba oblečenia nad vami.
  • Uistite sa, že používate viac matných blues cez trblietania a lesklé blues. Trblietky blues potrebujú veľa presnosti a to naozaj nie je moc ísť so všetkým.
  • Zmiešanie svetlé modré s odtieňmi, ako je nahý, tmavošedý, sivá, čierna alebo tmavo tieni bude oveľa lepšiu kombináciu.
  • Blend mäkšie tmavšie modrej farby, v blízkosti línie rias a dať umyť modrej miešajú do tmavej farby. Vzhľad je vraj veľmi šik!
  • Kovových vzhľad, môžete pridať nejaké kovové odtiene do svojho pod obočie kosti územia a pokrývať celý veko s striebristo blue.For to, nebudete potom potrebovať tmavo modrú farbu.
  • Vyhnúť sa ísť na tmavé farby na pery, ako to bude zničiť všetku ťažkú ​​prácu, aby si hodnotný modrú farbu očí. Namiesto toho sa držať svetlo nahé farby.

Pozrite sa na návod nižšie modrejšie očné tiene make-up.

Nie je to ľahké sa dostať to dramatický a elegantný modré oči make-up vyzerať? Šport je pre nadchádzajúce strany a nami podeliť o svoj názor v komentároch.

load...