Makeup

Ako aplikovať maskaru ako Pro

Ako aplikovať maskaru ako Pro

Neskoro, ale napriek tomu chcete vyzerať, že ste dať do nejaké úsilie?

Riasenka je tajomstvo. V dňoch, kedy som pocit, že som v časovej tiesni, aby na akékoľvek make-up, zvyčajne chodím na nahé farby na pery a riasenku. To je veľmi jednoduché hádzať dohromady. Riasenka je vaše oči vyzerajú jasnejšie a plná života, a farba na pery pridáva trochu farby na tvár. Dokonca si môžete urobiť na ceste k cieľu! Všetko, čo potrebujete, je pol minúty alebo tak, a budete vyzerať dohromady!

A aj keď idete všetci von na make-up, finálne dotyky s riasenkou bude dokončiť svoj vzhľad. V rovnakej dobe, nesprávnej aplikácie môže zničiť váš vzhľad. Ak váš maskara je ťažkopádny, nerovný, alebo rozmazaný - môže to skončiť hľadá desivé skôr než lákavá. Aby sa tomu zabránilo, čítajte ďalej.

load...

Než sa vydáme cez hovoriť o skutočnom procese žiadosti maskary, poďme sa pozrieť na výrobky, ktoré budete potrebovať použiť maskaru ako profík.

Budete potrebovať

 1. Vaša obľúbená riasenka
 2. Primer pre oči
 3. Očné tiene (podľa vlastného výberu)
 4. Očné linky
 5. Clean riasenku prútik
 6. Lash natáčky

Existuje niekoľko vecí, ktoré možno sledovať pred nanesením maskary, ak hľadáte k dosiahnutiu plného vzhľadu.

Kroky majú byť dodržané pred použitím špirály

Krok 1: výber správneho One

Predtým, než robiť niečo iné, budete musieť nájsť maskaru, ktorá je vhodná pre vás. K dispozícii je celý rad z čoho vyberať, tak si urobte čas na výskum a pochopiť to, čo hľadáte v riasenku. Tie by mohli byť určujúcimi faktormi je potrebné zvážiť:

load...
 • Farba: Aj v riasenky, existujú rôzne farby, takže nájsť ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Populárna voľba je čiernej farby, pretože to má tendenciu otvoriť svoje oči viac a núti ich hľadať jasné. Avšak, ak máte svetlé vlasy, potom hnedú riasenku bude robiť to menej nápadný.
 • Konzistencia: Čo presne hľadáte v riasenku? Predlžovať? Na Volumize? Existuje toľko rôznych možností na výber, a existuje možnosť, že by ste mohli dostať zmätený. Zastavte sa na druhej chvíľku premýšľať o tom, čo presne chcete, a potom nakupovať podľa toho.
 • Vodotesnosť: Ďalším dôležitým určujúcim faktorom je, aby zvážila, ak ste okolo vody alebo sú náchylní k nadmernému poteniu. Alebo aj keď ste práve hľadáte niečo naozaj zostať celý deň! Uistite sa, že investovať do správnej odlíčenie, ktorý je šetrný k očiam, pretože vodeodolné maskary vyžadujú nejakú prácu vystúpiť.

Odporúčame: Charlotte Tilbury plnotučné Lashes

Cena: $ 29

K dispozícii na adrese: amazon.com

Získajte viac informácií o najlepších riasenky tu.

Krok 2: Príprava stavby a Prime

 • Je nutné na prípravu svoje oči, ako začnete váš make-up aplikácie. Vždy začať s vyčistených očami. Olej alebo špina môže zničiť váš vzhľad, ešte predtým, ako ste začali. Takže sa uistite, aby sa odstránili všetky stopy starého make-upu a nadviazať s tonerom a hydratačné.
 • Očné tiene primer je naozaj dôležité, pretože vytvára základ pre make-up a zaistí, že vaše očné tiene vydržia dlho a zostane záhyb-free. Takže po hydratačné, naneste základný náter na očných viečkach.

Krok 3: Očné tiene

Pokračovať aplikovať očné tiene podľa svojho výberu. Ak chcete, aby vaše riasy ohnisku, uistite sa, že budete držať neutrálne farebné palety.

Krok 4: Liner

Teraz, keď ste aplikovaný očné tiene použitie očné linky na linku vaše oči tak, ako sa vám páči. Môžete sa rozhodnúť k tomu tučný alebo tenká čiara. To úplne závisí na vašom želanie, rovnako ako druh vzhľad, ktorý sa chystáte pre.

No, to boli kroky potrebné na prípravu sami, než sa dostane ku skutočnému riasenky.

Ako sa prihlásiť riasenku dokonale?

Tu je krok za krokom na to, ako dať na riasenku dokonale:

Krok 1: Curl vaše riasy

Teraz prichádza riasenka časť. Je nutné zvoliť správny druh maskary na druhu vzhľadu sa chystáte na. Denné do večera - je riasenka, ktorá ide s takmer každú príležitosť.

Začnite tým, že curling vaše riasy s kulmy rias. Umiestnite kulmy na základni svojich horných rias, uzavrite kulmy a držte ju na mieste po dobu niekoľkých sekúnd.

Odporúčame: Shu Uemura riasa natáčky

Cena: $ 20

K dispozícii na adrese: amazon.com

Krok 2: Získať výrobok na Wand

Ak vezmeme trubice riasenky, krúžením prútika okolo kabát štetiny s riasenkou správne. Uistite sa, že nie ste čerpanie prútikom do rúrky opakovane. To tlačí vzduch do trubice a robí riasenka ťažkopádny, a to vyschne rýchlejšie.

Krok 3: Srsť riasy!

Počnúc pri korienkoch aplikujte riasenku s krútiť pohybu. Tým je zaistené, že je väčší objem pri korienkoch, a vaše riasy necíti skľúčený.

Krok 4: Do rovnakej pre spodných rias.

Vzhľadom k tomu, že majú tendenciu byť redší a menšie, môžete dokonca rozhodnúť pre úplne iné maskary, alebo prepnutie na prútik, ktorá má menšiu štetiny.

Krok 5: vykartáčujte zhluky

Ak máte riasy, ktoré sú k sebe navzájom alebo majú zhluky maskary na nich, môžete hrebeň von s pomocou čistej prútika.

Krok 6: Druhý Coat

Opakujte aplikáciu riasenky nanesením ďalšiu vrstvu. To závisí od objemu, ktoré si prajete pridať do svojich rias.

Krok 7: Curl opäť v prípade potreby

Nechajte riasenku zaschnúť po dobu niekoľkých minút. Teraz použiť rias kulma opäť pre väčšie curling. Tento krok je voliteľný. Môžete ísť na to, ak nie ste spokojní s objemom riasenka tí dáva.

Mascara Aplikačné tipy:

 • Najlepší spôsob, ako dostať tie kučeravé riasy sa krútiť vaše riasy raz pred nanesením maskary a raz po zaschnutí maskary. Je hands-dole, najviac účinný spôsob, aby sa im dôveryhodne dlhé a flutter strapce. Aby riasy vyzerajú veľmi silný, je najlepšie škvrnu a nafúknuť riasy s priesvitnou prášok pred nanesením maskary.
 • Je to najlepšie, aby náter riasenka kefa v akcii čerpacej pretože umožňuje vzduchu prúdiť do rúrky a spolu s ním vzduchom nesené baktérie do skúmavky. Potrite prútik na jeden záťah a aplikovať, najprv v zostupnom pohybe horné riasy od udržať oči zatvorené a potom otvoriť a plášť v jednom smere zľava doprava a potom sprava doľava. U spodných rias robiť cik cak pohyb sprava doľava a potom zľava doprava. To je presne tak, ako to robím, a páči sa mi to! Aby sa zabránilo ďalšej zhluky, zotrieť, že prebytok riasenku na hodvábneho papiera.
 • Pre väčšinu z nás použitia jednotného vrstvu riasenky je náš jediný krok. Ale môžete dodať, že extra "šmrnc" tým, že krútia ju. Áno, otvor oči široký a krútiť špičku vaše najlepšie riasami s riasenkou. Pamätajte si, že iba hornú a nie na celé riasy. Nechajte ho vyschnúť. Potom, čo urobil, krútiť svoj riasenky pomocou celého tela řas-, ktorá je od korienkov až ku špičke vašich rias. Zvláštne maskary na špičkách zdvihne riasy von a predlžuje ich, čo pridáva na lesku očí. Dobre definovaný základ, čo ešte potrebujeme?
 • Ďalším spôsobom, ako používať riasenku je tým, zatváranie očí a držal ho pevne v jednom rohu (rovnako ako keď žiadate o očné linky.) Teraz sa riasenku a vytiahnite ju von z rias baní. Potom otvorte oči a opatrne používať riasenku zdola nahor riasy. Teraz prejdite na ďalšie kolo (pre tento vlajúce vzhľad, vždy srsť vaše riasy trikrát) a aplikovať ich v pohybe kľukatom. Potom, čo urobil, majte zavreté oči po dobu aspoň 15 až 30 sekúnd a nechajte vyschnúť riasenka. Pre tých sexy, super definovaný vzhľad, hrebeň vaše riasy, ako sa zbaviť hrudiek.
 • Ak by na druhú stranu, budete za módnu oko pohľad, naša obľúbená aj potom rozhodnúť pre farebné riasenky - hovoríme zelených, fialovej, oranžovej a červené víno - trochu zložitejšie sa rozbehnúť, ale akonáhle urobil, to vyzerá nádherne. V prípade, že ste sa rozhodli rock tento vzhľad, stačí prejsť na modrú riasenku a potom naneste pruh tmavej Falsies na vrchole - môžete preskočiť dymové oči efekt príliš.

Ak chcete byť úprimný, som bežať neskoro veľmi často, takže som zvyčajne nemajú čas na to veľa make-up. Vždy som nosiť farby na pery, na očné linky a riasenku v kabelke len v prípade, že (lenivé dievča hacky pre vás práve tu). Dokonca aj dnes, dal som na očné linky, pery smotanou a riasenku v kancelárii! Dôveruj mi; to robí veľa rozdiel! Je to naozaj pomohlo otvoriť oči a aby som vyzeral tvorené s minimálnym úsilím. Trik je riasenka! No, teraz viete, ako aplikovať riasenku ako profík, prečo nejdeš ďalej a bat tie riasy!

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Ako používať riasenku, aby riasy dlhší?

Mnoho riasenky na trhu, ktoré sa zameriavajú na to, aby riasy vyzerať dlhšia. Clinique Lash Power chvenie-To-Full Riasenka je dobrá voľba. Okrem toho sa snaží dostať čo najmenej zhlukov ako je to možné, bude to aby sa javili dlhšia.

Ako používať riasenku bez zhlukovaniu?

Uistite sa, že zotrieť prebytočný výrobok z prútika pred použitím. Tiež, ak chcete vrstviť na viac riasenku, počkajte, až predchádzajúca vrstva vysušuje znovu aplikovať.

Ako používať riasenku bez rozmazania alebo ako sa to na očné viečka?

Pri aplikácii riasenky, vždy pozerať sa dole. Okrem toho, použite vodotesné riasenku, aby sa zabránilo riasenky z prenosu.

Ako aplikovať riasenku, aby riasy vyzerajú hrubšie?

Použiť zväčšujúcich objem riasenku a aplikovať niekoľko vrstiev, aby sa vaše riasy vyzerajú plnšie. Jeden z mojich osobných favoritov je L'Oreal Volume Million Lashes Mascara.

load...