Makeup

Ako aplikovať makeup Airbrush?

Ako aplikovať makeup Airbrush?

Po dlhú dobu teraz tajomstvo letecké kefovanie bol držaný v tesnej blízkosti k srdcu tých špeciálnych málo, ale časy sa teraz mení. S príchodom HD vo všetkých sférach života, je čas pre tajomstvo, aby vyrazil do ulíc príliš.

Technológia má v mnohých ohľadoch skomplikovala život ťažšie, musím povedať. HD obraz zväčší obraz o asi 6 krát! A žiadny make-up umelec má čas skontrolovať svoju prácu pod lupou pred každým vzhľadu ich modely robiť. A tak prišiel o sile vzduchového kefy make up ako prelínanie nástroj na získanie jednotnej výsledok. A chlapec nie je to záväzné riešenie kúzlo. Výsledkom ich máte, ale len viac vyrezával a nádherná verzia z vás!

 • Metóda Airbrush make-up je vo veľkej miere používa v priemysle natáčanie, pretože postrek metóda dáva veľmi prirodzený vzhľad tváre, ukazuje, že čistá a priezračná. Avšak, ak ste niekedy oznámenia v HD videa, pretože tradičné make-up množstvo pórov a vrások na tvári sú viditeľné.
 • Air brush make-up je k dispozícii vzorcov pre červenať, nadácie, pier a obočia atď, ktoré ponúkajú dokonalý vzhľad. Dá sa vrstvy a odtieň pokožky príliš. Táto metóda tiež ponúka kanalizáciu vzhľadom na svoju funkciu, ktorá nevyžaduje potrebu dotknúť kožu.
 • Aj pre vyškolený profesionál, je to rýchlejší spôsob, ako make-up a existuje mnoho spôsobov, ako manipulovať ho pre rôzne fantázie a špeciálnymi efektmi.

load...

Ale skôr, než začneme dávať vám podrobnosti, tu je niekoľko základy leteckej kefovanie, že jeden potrebuje vedieť.

Základy Air kief:

Air kefa systémy pre make-up sú vzory, ktoré sú menšie membránové kompresory s menej výkonné a cenovo dostupné. Majú dve ihly, ktoré spočívajú v tryske ktoré užívateľ manévrov. Táto akcia sa stane, keď vzduch a pigmenty stretnúť. Jednu ihlu vytláča vzduch a ďalšie pigment. Jednotlivé opatrenia trysky je, keď sa používateľ práve vystrekne zmesi a dvojčinné je oblasť, kde používateľ môže ovládať množstvo pigmentu, ktorý sa uvoľňuje. To mu umožňuje veľkú kontrolu nad výsledkami on / ona chce ku koncu.

load...

Majme tiež vrchol žalobníček na rôzne typy vzorcov, ktoré sú k dispozícii.

   • Na báze vody
   • Na báze alkoholu
   • Na báze kremíka

Na báze vody

V tejto oblasti je vzduch kefa vzorec už zmiešaný do vody! Make-up sa objaví matné na koži, a to je ľahké vytvoriť plné pokrytie. Ľudia preferujú tento vzorec pre prácu pod jasnými svetlami, kde nemôžete mať lesk

Alkohol Based

To má úžasnú výdrž a môže zostať aľ 5 dní! Ale potom to tiež má 99% alkoholu, takže každodenné užívanie sa neodporúča

Silicon Based

Ak prirodzený je vaša vec, potom kremík bol vyrobený pre vás! má povrchovú úpravu holú kožu tak dlho, ako odtiene zápas s kožou. To však vedie k prehĺbeniu odtieň a preto vždy vybrať svetlejší odtieň, keď v zmätku

Tak ako by ste mali aplikovať airbrush make-up?              �

Pred začiatkom si berú na vedomie, aby tieto položky v ruke: airbrush súpravu skladajúcu sa z kompresora vzduchu, jemné airbrush a make-up.

Tu sú niektoré základné ukazovatele je potrebné mať na mysli.

1. Spôsob Airbrush možno vykonať najlepšie, keď sa to robí niekto iný, aj keď si môžete urobiť sami. To je, aby sa zabránilo šanca na make-up dostať do očí, čo by mohlo spôsobiť problémy. Takže je lepšie sa opýtať niekoho iného, ​​aby to pre vás.

2. Pritom tento typ make-up sa líši od bežného make-up, takže prečítať návody na obsluhu alebo sa pozerať na CD, ktoré spoločnosť poskytla pre dobré znalosti produktu a vybavenia.

3. Nezabudnite, na rozdiel od tradičných make-up, môže byť vrstvené bez vytvárania akýchkoľvek problémov. Ale aby k tomu došlo, nechajte prvú vrstvu zaschnúť a znova, keď je sucho.

4. Aj keď je ľahké opraviť chyby v tradičnej make-up, je to trochu problém, aby urobili to isté v airbrush make-up. Takže použiť malé kúsky make-up zakaždým, takže nemusíte sa naniesol príliš veľa. To je pre sčervená a svetlami medzi ostatnými veľmi dôležité.

5. Prax na kus papiera alebo kohokoľvek iného, ​​aby získali predstavu o tom, ako môžete použiť. Môžete tiež inak otestovať na papier vopred posúdiť techniku ​​lepšie.

6. Practice zmiešanie odtieňov príliš pretože sa môžu vytvoriť čo najlepší vzhľad.

7. Najlepší spôsob, ako aplikovať airbrush make-up je aplikovať ju zo vzdialenosti šiestich palcov od tváre. Používajú malé výbuchy make-up na vybraných oblastiach pre lepšiu kontrolu. Ak ste cvičil viac si môžete ľahko urobiť vrstvy a pravidelné záblesky pre rýchlejšie povrch.

8. Použitie kruhové alebo dopredu spätný pohyb pre aplikáciu make-up.

9. Existuje mnoho typov airbrush make-up, ako je na báze vody, polymér-na báze vody, na báze alkoholu, a na báze silikónu, ako je uvedené vyššie. Vyberte si tú najlepšiu pre váš typ pleti.

10. Poraďte údajný maskérka pre lepšie návrhy.

A teraz pre malé špinavé tajných tipov, ktoré boli skryté od nás pre všetky tie roky.

 1. Tlak kontroluje ako ďaleko make-up projektov z pištole. Čím vyšší je tlak, potrebný väčšia povrchová plocha
 2. Nemiešajte sa vzorec je. Rovnako ako alkoholu a silikónu nesušte v rovnakom tempe!
 3. Trénovať sami pri meraní, aby sa zabránilo plytvaniu.
 4. Poľaviť a netlačte na trysky úplne

Tu je video pre váš odkaz:

Dúfam, že tento článok vám dáva najlepšie výsledky airbrush make-up. Prosím, písať svoje cenné pripomienky taky...

Image Source: 1, 2

load...