Makeup

9 úžasných nápadov make-up Môžete skúsiť svoje červené šaty

9 úžasných nápadov make-up Môžete skúsiť svoje červené šaty

Ktoré šaty je vaša voľba, aby odvážne tvrdenie na večierku? S ozývať rev, väčšina žien by si vybral červené šaty, ako sa zdá, aby sa lákavý napriek tomu odvážne vzhľad u všetkých žien. Ale accessorizing tejto nádhernej šaty môže byť ťažké. Jeden zlý krok a celý vzhľad ide od sexi do cirkusu-y. Avšak, tam nie je jediný pohľad, ktorý je potrebné prijať, aby vytiahnuť z červených šatách s šmrnc. Tu sú niektoré nápady, ktoré môžete vyskúšať s vašou červené šaty.

Make-up pre červené šaty

1. Nude Glow On Red

Vzhľadom k tomu, červené šaty, je jasný a efektné súčasťou vášho vzhľadu, budete musieť vybrať jedno kontaktné miesto od zvyšku vášho vzhľadu. Ak zvýrazníte každý jednotlivý prvok, stratíte eleganciu a vyzerajú krikľavé. Stačí jeden pohľad, že mnohé celebrity prijali na červenom koberci spoločne so svojimi červenými šatami je nahý žiara. Nechcete dať žiadne zdobenie na vašej tvári, ale celá vaša pokožka slúži ako kontaktné miesto by vyžaruje akési nahé, bronzové žiara. Z tohto pohľadu, naneste hydratačný tónované miesto nadácie. Základom okráda svoju pokožku sviežu a prirodzený vzhľad. Naneste minerálne žiara prášok na tvári. Pre vypaľovanie lícach, použijú práškové červenať lesk nasledovaný samoopaľovací prášku na jablká miesto pod lícne kosti. Prírodné, matný očné tiene Kohl ceruzka a čierna maskara je všetko, čo potrebujete pre vaše oči. Použite úplnej lesk na pery alebo rúž nude dokončiť vzhľad.

2. Red On Red Za noc a deň

Na sebe červený rúž s červených šatách je klasická kombinácia, ale musíte si byť istí, vytiahnuť ho. Ak ste sa pripravujú na nočné párty, môžete ísť spolu s týmto tučne vzhľad. Začnite s základovej škáry a použitia veľmi ľahký rumenec na jablká vašej tváre. Môžete to urobiť vaše oči s tučným očné linky. Wing hrotom očné linky, a našuchorené, falošné riasy dobre pracovať s týmto pohľadom. Ale nedávajte na tmavé očné tiene. Preskočiť tieň úplne, alebo ak chcete, môžete skúsiť prírodné, trblietanie tieň. Práve Tí rúžu, nosia rovnaké červené ako šaty, alebo aspoň z rovnakej rodiny a teplo. Akýkoľvek iný red by sa zrazil a zničiť váš vzhľad. Začiatok to s leskom.

load...

Pre dennú dobu, môžete zmierniť vzhľad nahradením gélové vložky s mäkkou hnedou ceruzkou vložkou. Priekopa trblietanie očné tiene a aplikovať ružovej červenať prášok. Rúž by mala byť červená a podobné šaty.

3. Old School Glam Look

Stará škola Hollywood glamour môžu byť zachytené pomocou červených šatách a tento make-up. Ak chcete začať s, aplikovať korektor a nadácie rovnomerne na tvár a zmes dobre. Tesnenie je s priesvitnou prášok. Teraz pre oči, používať krém na očné tiene s prirodzeným tónom, utrite viečkach. Ďalej pomocou gélové očné linky pre vytvorenie definované riadok, ktorý začína z tenkej na vnútornom kútiku oka a končí hrubé a krídlo hrotom na vonkajšom okraji. Lietanie očné linky je umenie, ktoré nemožno zvládnuť za jeden deň. Cvičiť niekoľkokrát predtým zdokonaliť svoju techniku. Nakoniec použite riasenku pridať objem vašich rias. Pre vaše pery, tento pohľad vyžaduje červeno. Môžete nosiť odvážne červené rúže. Alebo ak si nie ste istí, môžete použiť Číra červený lesk na pery alebo pery odtieň.

4. Dymové oči

Aj keď mnohí sa obávajú vytvorenia divadelnej oči, pretože môžu byť v rozpore s červené šaty, ak ste opatrní, dymové oči idú veľmi dobre s drámou červených šatách. Nočných akciách, a to najmä, párovanie dymové oči a červené šaty, je veľmi príjemné. Je však nutné si uvedomiť, že vaše oči sú ústredným bodom teraz, takže váš tvár a pery sa musí brať v zadné sedadlo. Takže naneste veľmi tenkú vrstvu krému BB (tónované zvlhčovač bude robiť). Broskyňa, ružový lesk na jablká vašej tváre by sa pridať do nahá tvár. Bronzer nie je nutné. Ale v prípade, že základom je váš tvár zdať bledý, pridajte poprašok bronzového prášku pre zdravú farbu. Pre oči, začať s korektorom na viečka pomôcť očné tiene držať sa ho. S ceruzkou vložkou, stopové hrubé čiary okolo očí. Použite riasenku pridať objem vašich rias. Teraz sledovať ceruzkou linky s gélovou očné linky pre vymedzené línií. A konečne, kefa kovový očné tiene na viečka. Namiesto krémové báze tieňa, rozhodnúť sa pre dve vrstvy prášku tieňa. Pre vaše pery, nahé odtieň rúžu alebo lesk na pery by malo stačiť.

load...

5. Zábava a Glamour

Nie vždy sa pozerať drop-mŕtvych nádherný v červených šatách. To môže byť obliekol v neformálnej a zábavné vzhľad. Z tohto pohľadu, začnite s tónované zvlhčovač. Na vašich očí, naneste očné tiene v neutrálnej farbe. Ceruzkou vložky nakresliť tenkú čiaru nad vašimi očami a zmes sa tieňom pomocou prsta. Váš očný make-up musí byť minimálna, ale musíte mať falošné riasy pre tento vzhľad. Pohľad Culic, doe eyes je zajatý objemných rias. Krútiť svoje falošné riasy a použiť riasenku je páperie a rozmotať trsy. Do svojej tváre s trochou farby na lícne kosti, ale nemajú zdôrazniť. Tónované lesk na pery je dosť pre vaše pery. Môžete tiež použiť naprostý, ružovú rúž alebo lesk.

6. Pery a nechty

Hoci pre očarujúce, klasický vzhľad, môžete sa rozhodnúť pre červený rúž, je všeobecne najlepšie nosiť svetlejšie odtiene, ktoré sú bližšie k prírodným jeden. Tónované lesk na pery, je tou najlepšou voľbou, aby sa zabránilo farebné stretnúť. O svoje nechty, neskúšajte, aby zodpovedali farbám s šaty. Len francúzska manikúra bude stačiť. Ak nosíte lak na nechty, rozhodnúť sa pre nahé farby.

7. Hair

Pre vaše vlasy, aby to jednoduché. Nechoďte na pevné kadere alebo komplikovanom účesu. Mierne zvlnené kadere, ktoré padajú na plecia dokonale formovať svoju tvár, bez toho, aby pozornosť od make-up.

8. Skin

Červené šaty možno ľahko zdôrazniť rudost a ďalšie nedostatky vašej pleti, preto neváhajte minúť za dobrý základ, ako značkové farby, ktorým sa opravuje základ pre maskovanie škvŕn. Na druhú stranu, ak máte čistú pleť, nemáte moc obávať. Tónované zvlhčovač je všetko, čo potrebujete.

9. Zvýraznenie očí alebo pier, ale nikdy Obe

Trvalý pravidlo vyzerá dobre vo farbe červenej, ako je vyhýbať sa z ťažkej make-up. Budete vyzerať prehnaný a lacná, ak sa dostanete štedrý s výraznými farbami. Na druhú stranu, žiadny make-up vôbec taky môže nechať pri pohľade nudné a vyblednuté. Takže, vyberte buď oči alebo pery, keď na to klasika, elegantný vzhľad!

Pomocou týchto jednoduchých tipov červené šaty make-up, ste si istí, že je kráska si Najočakávanejšia party! Či už ste hostiteľ alebo hosť, ak si nie ste istí nechať ľudí v úžase!

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Poznáte nejaký iný make-up, aby šiel s červených šatách? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...