Makeup

8 Zaujímavé návrhy Mehndi Bisha Mistry

8 Zaujímavé návrhy Mehndi Bisha Mistry

Bisha Majstrami je preslávený mehndi umelec, ktorý je známy svojimi zložitými vzormi. Ona je kvalifikovaný umelec s odbornou praxou dlhšou ako päť rokov a vyhradenej zanietenie pre mehndi. Jej podnetné návrhy vypovedajú o jej talent a odborných znalostí, pokiaľ ide o henna a umení.

Či už hľadáte pre súčasné, tradičné vzory alebo úplne iný štýl, Bisha Majstrami vám môže poskytnúť s nápadmi a návrhmi, aby vyhovoval vašim príležitosti. Táto henna umelec pridáva hranu na jej tvorivosť pridaním drahých kameňov a šperkov sa jej henna vzorov príliš. Ona je väčšinou hľadal po nevesty, ktorí túžia po výnimočné Mehndi vzory na rukách a nohách, aby sa ich dôležitý deň naozaj nezabudnuteľný.

Bisha Mistry Mehndi vzory

Vzhľadom k tomu, Nižšie sú uvedené niektoré zaujímavé vzory touto Top Mehndi umelcov.

Design 1:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

To Mehndi dizajn pre ruky je ideálny pre k-byť nevesty označiť svoj pamätný deň. Tento tradičný kvetinovým vzorom pôjde dobre s indickými oblečenie a môže doplniť celkový vzhľad. Zložitý dizajn a rozmiestnenie sú tak presné, že vypovedajú o tom, odbornosť dizajnu umelca.

load...

Design 2:

Tento dizajn je ďalšie jemné umelecké dielo z Bisha Majstrami. Kým pozorne prezeral design, môžete ľahko urobiť to, že je majstrovské dielo jemné a kvalifikované umelca. Obrazom páva v stredu dlane je vrcholom tohto fascinujúceho dizajnu.

Design 3:

Bisha Majstrami nie je ocenené iba pre svoje tradičné svadobné vzorov, ale tiež preukázané jej odbornosť v súčasnej Mehndi vzory. Táto biela henna dizajnu na chrbte ruky je ideálny pre mladé dievčatá a môžu vyhovovať každú príležitosť. Konštrukcia tiež funguje ako veľký kožný dekorácia.

Design 4:

To je jeden z tých "Bisha v štýle", bezchybné prevedenie, prenesené krásne na ruky s vynikajúcou dokonalosti. To Mehndi design by Bisha Majstrami je jedným z najvyhľadávanejších-po tie, ktoré sa stala posadnutosť s jednou a všetky. Tento krásny dizajn je vyrobený s použitím Ash Kumar trblietky gély, prevažne čiernej, modrej, ružovej a zlatej farby.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Design 5:

Bisha Majstrami je uznávaný po celom svete pre svoje prispôsobených vzorov. Pracuje dedicatedly vytvárať zložité vzory, aby vyhovovali potreby svojho klienta. Tento dizajn tiež nájde svoje miesto v top 10 zoznamu tohto slávneho Mehndi umelca. Ideálne pre príležitosti svadby v rodine, táto konštrukcia je milovaný jeden a všetci.

Design 6:

Tento je naozaj cool mehndi tým Bisha Majstrami, ktorý predvádza, ako vášnivý, že je o svojej práci. Začína priamo zo špičky prsta a rozširuje sa na hornej časti paže, táto konštrukcia využíva Swarovksi v najlepším možným spôsobom. Swarovksi Mehndi vzory doháňajú ako cool trend medzi nevesty na celom svete. Tento dizajn je iste bude, aby vám stred príťažlivosti, nech ste kdekoľvek.

 [Čítajte: Strhujúca arabský Mehndi Designs]

Design 7:

Ide o ďalší klasický kus práce by Bisha Majstrami. Je to arabský dizajn, ktorý krásne prezentuje kvetinové vzory. Tento dizajn je stále populárnejšie s modernej ženy. Detailoch použitý v návrhu je neuveriteľne presné a naozaj stojí za to čas potrebný na jej vytvorenie.

Design 8:

To je jeden z úžasných designov od talentovaného umelca Mehndi, Bisha Majstrami. Spletitosti designu robiť to ideálne pre svadobné príležitosti a iste okúzliť žiadny divák. Bisha Majstrami je jedným z tých vášnivých umelcov, ktorí dobrovoľne vytvárajú unikátny majstrovské diela by zahŕňať ľubovôle a potreby svojho klienta.

S rýchlym nárastom počtu mehndi dizajnu umelcov, výber správneho jeden môže byť naozaj ťažké. Avšak, vaše hľadanie dobových vzorov a vzorov s nádychom pozlátko, končí práve tu. Skúste niektorý z týchto Bisha Majstrami vynikajúce Mehndi vzory, ktoré sú najvhodnejšie pre moderné a mladá nevesta.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - Peacock štylizované Ohromujúci Indian Mehndi dizajn výučba

load...