Makeup

8 tipov pre make-up očí pre Zavrieť Nastavte oči

8 tipov pre make-up očí pre Zavrieť Nastavte oči

Prvá otázka sa spýtať sami seba, je v tomto prípade, ak ste v blízkosti nastaviť oči? Ak chcete zistiť, že von, musíte sa pozerať priamo do zrkadla. Ak zistíte, že tam je viac priestoru medzi vonkajšom kútiku oka a chrám, že medzi vnútorným kútiku a nosa, potom iste majú blízky posadené oči. Tento obrázok by mal tiež pomôcť pri posudzovaní vášho set očí.

Relax teraz. Má úzke posadené oči, nie je koniec sveta! Máme nejaké špeciálne tipy práve pre vás, aby posilnili svoje oči! Áno, to je naša, očný make-up pre úzkym posadené oči 'zvláštne!

Avšak, existuje niekoľko vecí, ktoré chceme si zaplatí veľkú pozornosť, než dávame krok za krokom pracovať dole na vŕtačku očný make-up.

Dôležité tipy pred ísť na úzke set očný make-up:

  1. Vždy použiť reflexné alebo ľahký očné tiene na vnútornom kútiku oka.
  2. Skúste a zvýrazňujú prirodzenou súčasťou vášho oka. Smokey oči možno práve to pravé pre vás.
  3. A čo je najdôležitejšie, drž sa ďalej od tmavých odtieňov na vnútornom kútiku oka!

Existuje mnoho celebrít, ako Rachel Bilson, Miley Cyrus, Nicole Kidman, Hilary duff a Kate Winslet, ktorí majú úzke posadené oči a ich očný make-up vždy vyzerá nádherne.

load...

Makeup Eye pre blízko posadené oči

Nižšie sú tie tipy, ktoré ste čakali!

1. Prime vaše oči pomocou Prima. Môžete použiť úpadok primeru časť mestského alebo Nyx jumbo ceruzku v mlieku

2. Potom sa zvýrazňovač tieň a použiť ju na vnútorný roh tvojich očiach je rozšíriť. Môžete použiť NYX jumbo ceruzku v mlieku na tento účel tiež.

3. Použitie svetlé farby trblietavé odtieň sivej alebo béžovú prvý. A aplikovať ich na očných viečkach. To bude dať svojim očiam zdvihol pohľad. Tiež skontrolujte, či nie sú žiadne záhyby na oči.

load...

4. Veľmi dôležitým tip na make-up pre blízko posadené oči, je, aby sa im SMOKEY. Jo Smokey je spôsob, ako ísť sem. Naneste tmavý očný tieň ako odtiene čiernej alebo hnedej a ak nechcete ísť príliš tmavý, môžete použiť tmavo fialovej alebo modrej na vonkajšom kútiku vašich očí, aby vaše oči širší pohľad. Pomocou našuchorený kefa miešať preč všetky tvrdé hrany

5. Použiť strednej tón očný tieň na spodnej línie rias a tiež aplikovať na vonkajšej tretine dolné viečko

6. Contour vaše oči. To umožní, aby vaše oči vyzerať širšie.

7. Použiť čierne očné linky na hornej časti a spodnej línie rias; toto vytvorí obrovský rozdiel na vaše oči.

8. Naneste maskaru na svojich horných a dolných rias. Dalo by sa použiť Maybelline riasenka, ktorá predlžuje vaše riasy a dáva dramatický vzhľad očí.

Takže aký je tvoj názor na naše berie na očný make-up pre blízko posadené oči? Ešte sme sa prejsť? Zanechajte nám komentár a dajte nám vedieť!

Odporúčané články:

  • Očný make-up pre širokej škále Eyes
  • Jednoduché Makeup Tipy pre citlivé oči
  • Make-up začiatočníci Eye
  • Smokey Eye Makeup Tipy
  • Jednoduchých tipov, aby sa malé oči vyzerajú Bigger

load...