Makeup

8 ohromujúci dizajn Bangle Mehndi vás inšpiruje

8 ohromujúci dizajn Bangle Mehndi vás inšpiruje

Vzory mehendi líšiť v závislosti na príležitosti, veku a preferencií. Niektoré z nich sú veľmi komplikované, zatiaľ čo niektoré z nich sú veľmi jednoduché. Niektoré z nich dokonca majú náramky v mehendi navrhnúť sám. Bangle mehendi vzory sú mehendi návrhy, ktoré majú konštrukciu náramok alebo náramok v nich. Indovia milujú náramky a milujeme mehendi taky. Takže je to nie premýšľať, že ho máme radi, keď tieto dva dohromady.

Takže ak vás nudí s normálnymi mehendi návrhmi, pozrite sa na to, čo sme si vybrali pre vás! Niektoré krásne náramok štýl vzory Mehndi.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV

Krásna Mango Tree inšpirovaný Mehandi dizajn Tutorial

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Bangle Type Mehndi vzory na ruky:

1. Tento náramok dizajnu mehndi na ruky určite chytiť vašu pozornosť. Krásne a farebné prevedenie sa blyští používané na výplne. Ružové, modré, zelené a strieborné trblieta sa skvele hodí pre každú príležitosť a pre tých, ktorí chcú, aby ich zápästia byť farebné a trblietavé. Mehendi a trblietanie vždy vytvárajú úžasné kombinácie.

load...

2. Ten nie je pre tých, ktorí majú radi jednoduché vzory. Toto je veľmi pekná štýlu s množstvom detailov a tieňovanie. Florals a odtiene sú veľmi časté v tomto návrhu. To dáva efekt veľkého náramok na ruku. Tento druh vzory sú vynikajúce a majú naozaj jedinečný štýl.

3. Tento náramok mehndi štýl je krásna s Weave vzory na vnútorné zápästie. Prsty a dlaň pristane so zložitými detailmi. Milujem spôsob, akým to dáva zvrat k pravidelnej náramok mehendi vzorov. Kvetinové vzory robiť to veľmi dobrou voľbou pre každú príležitosť.

4. Ten je tradičný Mehndi s množstvom detailné prácu. Rôzne tvary a šírky týchto návrhov náramok pridať jedinečný dotyk. To je skvelá voľba pre nevesty, pretože je elegantný, rovnako ako jedinečný.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

5. Tento krásny dizajn je k dispozícii veľké množstvo mini prevedenie a detaily na dlani a na oblasti zápästia rovnako. Malý náramok Dizajn sa vykonáva u zápästia dávať to toľko potrebnú odlišnosť. Tieto návrhy sú veľmi moderné a bude vyhovovať moderné nevesty veľmi dobre. Tiež použitie Black Mehndi je ešte krajšia.

6. Jedná sa o veľmi unikátny dizajn s nový štýl na zápästie. Konštrukcia mehndi nemá veľa detailov a nevyzerá preplnená ako tie predchádzajúce. Tam je dobré množstvo zatienenie a normálne mehendi sa používa pre toto.

7. Táto konštrukcia zvýrazňuje iba zápästia a používa hlbokú čiernu mehendi. Konštrukcia má arabské vplyvy a vyzerá to, že má správne náramky. Jedná sa o rozruch voľný dizajn a je zábavné robiť na rukách. Tí, ktorí chcú mať jednoduché vzory budú milovať tento jeden. Možno vykonať pri akejkoľvek príležitosti a kýmkoľvek.

8. Tento návrh tiež vyzerá veľmi pekne a pokrýva celú ruku vrátane oblasti zápästia. Dizajn sa líši pre obe ruky, takže si môžete vyskúšať niektorý z nich. Aj tieto druhy konštrukcií vyzerať dobre pre všetky príležitosti a bude tiež vyhovovať nevesty.

load...