Makeup

8 druhov make-upu na pery

8 druhov make-upu na pery

Lip make up tvoria dôležitú súčasť celého tváre make-up. Atraktívny pár pier je lákavé a má zásadnú úlohu pri takže budete vyzerať atraktívne a krásna. Farby použité pre pery make-up musí byť vyberané s veľkou starostlivosťou. Tento príspevok bude náter na rôzne produkty sú k dispozícii pre Lip make-up. Môžete si vybrať ten najlepší pre vás v závislosti na príležitosti a potreby.

Rôzne typy Lip Makeup

1. Farebný balzam na pery:

Tieto produkty sú balzamy na pery v podstate, ale majú niektoré farby pridal k nim, ktoré slúžia sú odtieň. Dávajú najprirodzenejší výsledok. Aplikuje sa priamo z nádoby. To je skvelé pre suchých zimných pery.

load...

2. Lip Gloss:

Poskytuje okamžitý lesk a glam ku svojim perám. Základné lesk na pery je tekutej forme a má menšiu výdrž ako rúž. Budete mať na opätovné použitie lesk na pery. Výber farieb beží z čírej na čiernu. Je to aplikovať na holé perách alebo v hornej časti už použité na pery make-up (samotným pery líniové alebo pery líniové navyše kombináciu rúžu). Aplikácia môže byť z tuby s vlastným aplikátorom alebo pery štetcom.

3. Sheer Lipstick:

Dáva veľmi prirodzený, vlhký výsledok. Je to skvelá voľba pre každodenné použitie. Nie je nutná žiadna lip liner. Ak chcete použiť, kliknite na s lip korektor štetcom alebo prstom.

load...

4. Polomatná Rúž:

Dáva väčšie pokrytie, pretože má viac farebných pigmentov, ako len rúž. Lip vložka je voliteľná. Naneste na pery štetcom alebo korektor kefu.

5. Krém Rúž:

Farebné pigmenty sú napäté a poskytnúť plné pokrytie, ale stále krásny hladký, hodvábny pocit. Je potrebné Lip liner. Naneste na pery štetcom.

6. Matte Lipstick:

Nevykazujú žiadne známky záblesk, čo tak vôbec. Oni sú farebne intenzívne a vydrží dlhšie ako väčšina ostatných produktov pery. Tiež dáva najväčšie pokrytie, ale má mierne sušenie vplyv na perách, pretože nemajú moc s obsahom vlhkosti. Je potrebné Lip liner. Naneste na pery štetcom.

7. Lip satén:

Lip saténu sú najnovšie v rade farieb lip rozsahu. Jedná sa skôr ako markerov s viacerými tekuté kompozície. Majú obsah alkoholu, ktorý je dôvod, prečo oni vyschnú rýchlejšie ako ostatné produkty na pery. Poskytuje dlhotrvajúci výsledok, ale mohlo suché pery. S týmito produktmi samozrejme budete musieť vlhkosti a odlupovať častejšie. Naneste na pery štetcom.

8. Lip Liner:

Vložky sú produkty, ktoré používame, aby vymedziť vonkajšie líniu pier. Uistite sa, že vaša vložka je čo najbližšie k farbe rúžu. Nepoužívajte po riadku pery s tmavými vložkami, pretože vyzerajú neprirodzene. Lemujú pery, vyplňte svoje pery s rúžom. Aplikovanie lesku na vrchole bude vaše pery vyzerajú väčšie. Perfektné vložka je ten, ktorý kĺže dokonale na vaše pery a nie je príliš drsný pri používaní.

Takže existuje 8 rôznych lip make-up typy z čoho vyberať. Ktorý z nich používate?

load...