Makeup

8 čiernych a bielych nechtových výtvarných návrhov s obrázkami a tipmi pre štýl

8 čiernych a bielych nechtových výtvarných návrhov s obrázkami a tipmi pre štýl

Čierna a biela je najviac miloval kombinácie a je vždy v móde. Táto kombinácia vyzerá vždy tovar na všetko zo svojho domova do vášho oblečenia, alebo dokonca vaše nechty. Black & White návrhy nail art ísť s výbavou a vyzerá veľmi elegantné.

8 White ovplyvnená čiernu nail art

Tu som zdieľať niektoré z mojich Nail Art vzory v bielej a čiernej kombinácii a niektorých ďalších inšpiráciou, aby si nádhernú kombináciu na vaše tipy:

Inšpirácia 1: bodky Nail Art

Bodky vyzerajú veľmi elegantný a šik v čiernej a bielej kombinácii. Vytvorenie tento pohľad je veľmi jednoduché a ľahké. Len maľovať nechty čierne alebo biele a dať body za použitia výber zuba alebo bodkovanie nástroj v alternatívnych farbách a pečať svoj dizajn s vrchným náterom. Môžete pridať malé, veľké alebo stredne veľké bodkami podľa svojich preferencií. Môžete dokonca pečiatka návrhy polka dot nechty.

load...

Inšpirácia 2: Stripes Nail Art

Black and White Stripes Nail Art vyzerajú veľmi pekne. Môžete dať pruhy vo zvislom, diagnal alebo vodorovnej polohe. Ako vytvoriť tento vzhľad? Maľovať svoje základne v bielej alebo čiernej a pomocou presnej štetcom či vypudzovacej štetcom, kreslenie čiar v akejkoľvek pozícii sa vám páči. Uistite sa, aby sa vaše ruky v ustálenom získať rovné čiary. Môžete vykonávať tlač pruhy príliš použiť koridory šablóny dosky. Môžete si dať hrubé alebo tenké prúžky podľa svojich preferencií.

Inšpirácia 3: Zebra Print Nail Art

Ako sa o získanie zebra tlač vykonaný na nechty? Zebra tlač vyzerá veľmi pekne v tejto farbe, ako je to v jeho prirodzenej forme. Ak chcete získať toto právo, maľovať nechty vo farbe bielej a pridávať vidličku ako striedajúci pruhy (striedajú každý pruh....Paint je najprv doľava než doprava a tak ďalej). Môžete pečiatka tohto vzoru taky. Nail art v čiernej a bielej pruhy vyzerajú naozaj šik!

load...

Môžete pridať náznak tretej farby k zvýšeniu krásu tejto kombinácie. Ružová a červená vyzerá skvele s touto kombináciou.

Inšpirácia 4: Glitter Nail Art

Vrstvenie čierny lesk nail art lak na bielom alebo biele trblietky na nechty cez čierne je to dobrý nápad, aby si Čiernobiela Nail Art kombináciu ľahko. Táto metóda je nielen ľahké, ale šetrí váš čas taky.

Inšpirácia 5: Abstract Design Nail Art

Abstraktné vzory pristane takmer každej kombinácii, ale vyzerajú najlepšie v čiernej a bielej kombinácii. Vytvoril som tento návrh tým, že maľuje nechty v bielej farbe a potom pridaním niekoľkých krátkymi ťahmi a body v čiernej farbe.

Inšpirácia 6: Freehand Nail Art

Takmer každý dizajn vyzerá veľmi nádherná v čiernej a bielej kombinácii. Môžete pridať biele kvety na čiernom alebo naopak. Môžete maľovať tiež motýle. V nasledujúcom obrázku je prvý som sa prihlásil svojou základný náter a potom špongiou nejakú bielu farbu počnúc tipov tesne nad mojím kožtičky. Po biela farba vyschla, maľoval som pár čiernych vetiev na svoje nechty tipy a potom pridal niektoré veľmi malé čierne listy. Potom som pridal niekoľko červených bodiek na mojej nail art zvýšiť svoju krásu.

Môžete od ruky akýkoľvek dizajn s použitím tejto kombinácie. Rovnako ako vo vyššie uvedenom obrázku, urobil som henna ako vzor s čiernou farbou na bielom podklade.

Inšpirácia 7: Použitie čiernej a bielej zdobenie

Môžete pridať čiernej a bielej zdobenie získať túto kombináciu na vaše tipy ako ja v tomto manikúru.

Inšpirácia 8: Rôzne Nail Art

Existuje mnoho spôsobov, ako získať túto kombináciu na vaše tipy s ľahkosťou. Existuje mnoho rôznych techník, ktoré môžete použiť spoločne s touto kombináciou, ako môžete robiť novinové nechty, mramorovanie, lisovanie atď., Môžete použiť čierne nálepky na bielom základu alebo naopak.

Ako dvaja tón francúzskej manikúry sú trendy môžete vytvoriť tých, ktorí využívajú tejto kombinácie tým, že maľuje nechty biely a potom sa pridá tenký hrot čiernej farbe.

Môžete použiť túto kombináciu pri tvorbe Half Moon manikúru, pretože sú celkom horúci v roku 2017.

Na záver príspevku, hovorím "kreatívne".

Milujete tieto kombinácie? Aké je vaše obľúbené kombinácie? Podeľte sa o svoje názory na túto tému.

Ak sa vám páčil tento článok, budete milovať náš článok o 2017 Nail Art trendoch a Nail Art samolepky. Nezabudnite skontrolovať je.

load...