Makeup

7 účinných tipov na make-up, ktoré vám pomôžu vytvoriť očné tiene Vyzerajte jasnejšie

7 účinných tipov na make-up, ktoré vám pomôžu vytvoriť očné tiene Vyzerajte jasnejšie

Love sebe svetlé, intenzívne a dramatický očný make-up, ale frustrovaní s nedostatkom jasnejšie intenzity farieb na vašich očiach? Aj prešli radom pokusov a omylov, aby sa moje očné tiene pop a jasnejšie na očné viečka. Všetky tieto obrázky vyzerajú lákavo v obchode make-up a modely sú vždy nosí ich očný make-up jasné a žiarivé v časopisoch. Takže, prečo je tak ťažké získať rovnaký vzhľad doma? Očné tiene v palete vyzerať úžasne žiarivé, intenzívne a pestré, ale vo väčšine prípadov sa im nepodarí preniesť rovnaký živosť našich viečok.

Top 7 tipov, aby make-up očné tiene Bright:

Ako sa dostať, že perfektné svetlú farbu očné tiene? Je to tajomstvo - no nie je naozaj! Sme zostavili zoznam tipov, ktoré vám pomôžu získať vzhľad vášho želania. Bez ohľadu na farbu, make-up značky, textúry alebo povrchovou úpravou, s týmito tipy môžete teraz s istotou niesť očné tiene a aby vaše oči vyzerať krajšie!

1. Eye Primer:

Väčšina z nás sa viac sústrediť na konečný výsledok na očný make-up, ale vždy zabudnete použiť náter očí. Očný tieň priméry fungujú ako viacúčelový produkt. Je to celkom mylná predstava, že oko priméry pracovať len za účelom zvýšenia dlhovekosť očné tiene. Očné priméry tiež pridať živosť na očné tiene, čím sa farba vyskočí na viečka a nedostane ovplyvnená pigmentácie očných viečok, ktoré sa môžu prirodzene.

load...

Očné priméry v rôznych povrchových úpravách. Môžete si vybrať variantu tón pleti vyrovnať viečka pigmentáciu, ako aj pomôcť očné tiene pop. Biely alebo svetlo sfarbený náter umožní, aby očné tiene objavujú veľmi živé.

2. Očné tiene Základňa:

Očné tiene základňa je populárny spôsob, ako sa vaše očné tiene objavujú jasné a žiarivé. Vzorec očné tiene základne je úplne odlišný od primerom očí. To má hustú krémovú vzorec. Svetlý očné tiene základňa pomáha zosilniť farby splatiť a tiež pomáha pri tvorbe očné tiene palicu do viečka. Najlepšie uplatnenie očné tiene základne je s vašou končekmi prstov, na pomáha pri ľahké šírení produktu. Vizážisti vždy naneste primer očí a potom sledovať ho s očné tiene základne.

3. White Eye Pencil:

Očné ceruzky možno ľahko zdvojnásobiť ako základňa pre očné tiene. Ak ste na napätom rozpočte, alebo ak nevlastníte náter očí alebo očné tiene základne, potom tento trik bude veľkým prínosom pre vás. Biele očné ceruzky môže nahradiť očné tiene náter ľahko. Obvykle sú vyrobené s peknou krémovej formula, ktorá pomáha očné tiene držať pevne na ne. Ďalšou výhodou je, že tiež zvyšujú intenzitu farieb na očné tiene, ako sú nepriehľadné a vyruší pigmentácie viečok. Pokrývať celý viečko s bielou očné ceruzkou a použite tuhý očné tiene štetcom alebo prstami rýchlo šíriť očné linky jednotne, aby to fungovalo ako základňa. Potom začiatok váš očné tiene nad ním a všimnite si, jasnejší intenzity farieb na očných viečkach.

load...

4. Black Eye Pencil:

Rovnako ako biele očné ceruzky ako podklad pre očný make-up, čierne očné ceruzku príliš pracuje efektívne Vykoukal živosť na očné tiene jeho. Jediný trik treba mať na pamäti, je použiť ju ako podklad iba pre tmavšie a zmyselný očné tiene vo forme svetle tiene môžu zmeniť farbu, akonáhle je aplikovaný na tmavším bázy, ako je čierna. Greeny, bronz, gaštanové, červenej, modrej a fialovej očné tiene farby fungovať úžasne proti čiernej oko ceruzkou základne.

5. Vrstvenie:

Tento tip môže znieť jednoducho, ale je veľmi užitočné, aby sa vaše očné tiene jasnejšie. Jednoducho vrstva na očné tiene dvakrát okamžite robiť to vyskočí a objavujú sa viditeľne jasnejšie.

6. Wet to:

Môj najobľúbenejší trik, aby sa moje očné tiene sa objaví viditeľne jasnejšie a vyskočí, je navlhčiť svoj očné tiene kefa s nastavením sprejom make-up alebo čistou vodou. Po navlhčení vaše očné tiene kefa s vodou, pomaly pat ju cez hodvábny papier čistý odstrániť prebytočnú vodu. Vždy pamätajte, aby nedošlo k namočeniu kefa príliš veľa vody, ako to bude vaše očné tiene beží od očných viečkach. Kefka by mal byť mierne vlhký, aby vybrať výrobok hore a pohladiť ho na viečka. Budete okamžite všimnete, jasnejšie a intenzívny pigmentáciu.

7. Korektor:

Ak máte úplne normálne očné viečka a nepotrebujú ďalšie náter očí, potom môžete použiť korektor ako základ pred uplatnenie svojich očné tiene. Vzorec korektor je veľmi krémovej a tónované za pleťové odtiene farieb sa chová ako ideálne základňu pre vaše očné viečka. Pomáha pri lepení očné tiene lepšie vašich očných viečok a vyrovnáva pigmentáciu na očných viečkach, ktoré poskytujú dokonca aj jasnejšie intenzity farieb.

Skúste tieto tipy, aby sa váš tieň sa objaví viditeľne jasnejšie a pop na viečka. Čo robíte pre zvýšenie intenzity farieb na očné tiene na očných viečkach? Dajte nám vedieť prostredníctvom sekcii Komentáre nižšie.

load...