Makeup

7 najlepších tipov pre make-up pre Oval Face

7 najlepších tipov pre make-up pre Oval Face

Make-up je najlepší priateľ ženy. Ale ak prehnaný, to kamarát môže ľahko premeniť v nepriateľa! Tam sú niektoré základné make-up kroky, ktoré treba dodržiavať, aby váš pohľad tak akurát. Pamätať - základy make-up sú závislé od typu vašej pokožky, pleti a tváre rezu.

Poďme sa pozrieť na najlepší make-up tipov oválnym tvárou:

Máte oválny tvár? Ste unavení z rozhliadať po riadne vedenie make-up pre váš typ tváre? Je to nočná mora pre vás, pokiaľ ide o výbere základnej make-up nástroje? Nebojte sa dámy, pomoc je na dosah! Mám uvedené najlepší make-up tipy, ktoré bude určite pridať na funkciách oválnym tvárou!

1. Prírodné Foundation:

Musia byť znepokojujúce nájsť všetky nové nadácie hrot zakaždým, keď budete hľadať na webe vhodnú základňu pre oválnu tvár. Nenechajte sa uniesť s lame nárokmi! Neexistuje žiadny spôsob, ako môžete premeniť váš celkový vzhľad obyčajnou zmenou základ súčasne používate! Ak máte oválnu tvár, všetko, čo potrebujete urobiť, je držať sa základu, ktorý je najbližšie k vašej pleti. Áno, základom použijete, závisí na vašej pleti a nie tvaru tváre, a všetky značky žiadajú inak vás proste zavádzajúce!

load...

2. Lip Art:

Niekto ti to zvýrazniť vaše pery, ak máte oválnu tvár rez? Bol ste čelí neustálej kritike za pery make-up, ktorý vyzerá neprirodzene a prehnaný na tvári? Ak áno, potom by ste mali len nájsť odpoveď na dokonalé pery make-up pre oválny tvar tváre tu! Nie je dopĺňať svoje funkcie zvýrazniť vaše oči a pery súčasne. Vyzerá to veľmi prehnané a ničí celý vzhľad tváre. Môžete určite pridať veľa drámy ku svojim perám pomocou záhadnej tmavej rúžu odtiene, atraktívne komentuje a iskrí. Jediná vec, ktorú treba mať na pamäti, je udržať váš očný make-up jednoduchý a zároveň zdôrazňuje pery.

3. Dráma oči:

Oválna tvár môže niesť každého oka dramatizácii s maximálnou gráciou. Ak ste očný make-up milenec ako väčšina žien, potom vytvára dráma s krémovými tieňmi a hustými riasami, musí byť váš šálku čaju. Ak niekedy budete čeliť rozpaky kvôli silne zdramatizované očný make-up, nikdy to nebolo vinou tváre rezu. Namiesto toho je potrebné jasne ukázali vaše pery a oči, a to ako v rovnakom čase. Ako už bolo spomenuté vyššie, rozhodnú pridať dráma buď vaše oči alebo pery, ale nesnažte sa vytvoriť kúzlo s oboma naraz!

4. Lícnych Peak:

Predpremiéra vrchol v knihe styling make-up tipy pre oválnu tvár tvarov odhaľuje základné umenia pomocou bronzer. Môžete držať jednoduchšie odtieňoch, prípadne vybrať tie, hlasnejší, ale budete musieť použiť veľmi malé množstvo vašej bronzer. Nanášanie hrubé vrstvy bronzer z obrysu súpravy zničia svoj vzhľad úplne. Oválna tvár potrebuje len trochu retušovania na tvárach. Skúste byť ľahšia na bronzer časti a poznačte si obrovský dopad, ktorú vytvára. Vzhľadom k tomu, lícne kosti obsadiť najširšiu časť na oválnom tvári, táto koncovka môže byť najdôležitejším faktorom pri výrobe a lámaní niečí celkový vzhľad.

load...

5. Náhodné medzi odtieňmi:

Nikdy nepoužívajte rovnaký odtieň bronzer a zvýrazňovače pre oválnu tvár. Ak používate tmavšie bronzer, doplniť ho ľahšie zvýrazňovač a naopak. Rovnaké odtiene zvýrazňovač a bronzer vyvediem tvár obojok, že určite nebude mať záujem!

6. Rush Of Blush:

Tento make-up tip nie je len pre oválnu tvár krás, ale aj pre všetkých, ktorí majú radi divy trúfalých make-up. Hranie s miernym koralov a svetlo ružové červenať sa môže pridať veľa krásy na tvári. Nezabudnite použiť práškový ružovkasté sa dovnútra a von ťahy (veľmi jemný) pre dokončenie vašu tvár make-up.

7. Glossy ste:

Lesk na pery pridáva ďalšie kúzlo oválneho tváre, keď v porovnaní s akýmkoľvek iným vysoko odolného rúž. Oválna tvár dostane scintilačný povrch s lesky na pery. Ak môžete len riadiť bez rúžu, môžete len veriť v to, čo hovorím. Trvať na pridanie veľa oka dráme (mačka očný make-up pre inštanciu) a držať sa za použitia zmyselný lesklé lesky na pery na večierkoch.

Oválna tvár by mohol byť ideálny tvar na papieri, ale to face rez (spolu s tvare srdca tvárou) potrebuje veľa trpezlivosti, aby si správne a žiaduce vzhľad. Ale nič nie je pre našich čitateľov príliš ťažké, nie! Postupujte podľa nasledujúcich tipov a ste si istí, nastaviť mnoho srdca v na oheň pre istotu!

Používate niektorý z vyššie uvedených tipov pre zvýšenie krásu vášho oválnym tvárou? Je tu ďalší tip by ste sa chceli podeliť s našimi čitateľmi? Podeľte sa s nami v sekcii komentáre.

load...