Makeup

7 makeup Základy pre mastnú pleť

7 makeup Základy pre mastnú pleť

Väčšina ľudí s mastnú pleť čelí mnohým problémom, pokiaľ ide o make-up. Make-up mizne a topí off ľahko oxiduje príliš skoro, upcháva póry a spôsobuje rad ďalších kožných problémov. Našťastie teraz máme make-up pre mastnú pleť, ktorá nielen zabraňuje lesk, ale tiež pomáha pri kontrole oleja.

Makeup Tipy pre mastnú pleť

  1. Prime Your Skin First
  2. Nájsť perfektné Foundation
  3. Používať vo forme prášku Zakaždým
  4. Opt U Matte sčervená
  5. Skúste minerálny make-up
  6. Menej je vždy viac (uplatniť minimálny vrstvy)
  7. Zvoľte olej bez odlíčenie

1. Prime Your Skin First

Všetci vieme, že primer pomáha nielen v lepšej aplikácii make-upu by pôsobiť ako báza, ale tiež funguje ako ochranná vrstva medzi make-up a vašu pokožku, bráni make-up z upchatia pórov. Zabezpečuje tiež, že váš make-up vydrží dlhšie. Keď ste zvolili náter, uistite sa, že to nie je na báze silikónu ako mastná pleť má tendenciu byť veľmi citlivé a na báze silikónu výrobky môžu spôsobiť alergické reakcie na také kože, ktoré vedie k pupienkov. Tiež, pozrite sa na základný náter, ktorý má kyselinu salicylovú, ktorá pomáha v boji proti akné.

Expert Tip - Použite toner zničiť svoju tvár, pretože by nasiakli prebytočný olej bez sťahovania kože jej esenciálnych olejov. Skvelý spôsob, ako zabrániť prebytočný olej na koži sa pomocou svojho primeru cez založenia. Použite základný náter prsty a len oklepte ho na mastnú oblasti a pozrieť sa na olej dostať vstrebáva rýchlo.

load...

Späť na obsah

2. Nájdite perfektné Foundation

Nájdenie základ pre kožu, ktorá je mastná môže byť trochu zložitejšie. Väčšina nadácií topiť off rýchlo a vyžadujú neustálom kontakte upov. Najjednoduchší spôsob, ako tento problém riešiť, je použiť základ práškovej báze. Tým sa minimalizuje lesk a nie je cítiť ťažký na koži. Ak chcete ísť na základoch tekuté, ísť na základoch na báze vody alebo penou založenia v matnou povrchovou úpravou. Naneste naprostý vrstvu na olejovej oblastí a aplikovať prášok nad týmito mastnú oblastí. Go pre základy, ktoré obsahujú oxid kremičitý, ako je to olej ovládanie vlastnosti. Tiež, rozhodnúť sa pre výrobky, ktoré sú nekomedogénny a non-acnegenic.

Späť na obsah

3. Pomocou A Powder Zakaždým

Tvár prášok je váš najlepší priateľ. Pomáha zbaviť lesku a nastaví svoj základ. Väčšina ľudí sa zmiasť o tom, či použiť sypký prášok alebo kompaktný púder. Aj napriek tomu, že obaja prácu na mastnú pleť, jeden by mal vždy prednosť použitie sypký prášok, pretože tento druh prášku pohltí viac oleja. Vyhnúť sa používaniu prášky, ktoré poskytujú lesk / lesk, ako by vaša tvár vyzerať viac mastná.

load...

Expert Tip - Použite savý papier / blot filmu cez deň, ako sa zbaviť prebytočného oleja, vymaž papiere absorbovať prebytočnú mastnotu bez narušenia make-up.

Späť na obsah

4. Opt pre matný Tvárenky

Keď máte mastnú pleť, ste chodiaci disco guľa - pripravená žiariť po celú dobu. Takže, vždy sa snažíme ísť na matný červenať miesto jedného s leskom. Ako make-up má tendenciu ľahko roztaviť na mastnú pleť, prášok ruměnec tendenciu trvať dlhšie, než tie krémové báze. V prípade, že chcete použiť krém červenať, uistite sa, že správne nastaviť použitím priesvitný prášok nad ním.

Späť na obsah

5. Skúste minerálny make-up

Minerálne make-up je veľkým prínosom pre mastnú pleť. Vzhľadom k tomu, že sú tvorené z anorganických minerálnych látok a sú bez oleja, ktoré zabraňujú množeniu baktérií, čo z nich robí ideálne make-up pre mastnú pleť. Hlavnými zložkami v akejkoľvek minerálny make-up sú oxid zinočnatý a oxid titaničitý. Oba tieto pôsobia ako prírodné ochranu proti slnečnému žiareniu, čo vám ušetrí od podania žiadosti, že ďalšiu vrstvu na koži. Zinok je tiež známy pre bytie antioxidant, čím sa zabráni make-up od oxidačných a pomáha to zostať dlhšie.

Späť na obsah

Otrávený ropy ničia váš make-up? Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste vyzerať dokonalý:

7 Efektívne domáce opravné prostriedky, ako sa zbaviť mastnú pleť najlepší make up produkty pre mastnú pleť - Náš Top 18 najlepších Opaľovací Pleťová voda pre mastnú pleť - Náš Top 10 Picks Top 10 fairness Tipy pre mastnú pleť

6. Menej je vždy viac (uplatniť minimálny vrstvy)

Mastná pleť nie je vôbec ideálnou základňou nosiť make-up, takže ak ste skončili dávať viac vrstiev make-up na tvári, je viazaný k roztaveniu alebo koláč hore. Pokúsiť sa aplikovať minimálna vrstvy na vašej tvári. Napríklad môžete ľahko minimalizovať množstvo make-upu, ktorý používate pri prechode na tónované hydratačný krém, ktorý obsahuje SPF.

Späť na obsah

7. Vyberte bezolejnatého odlíčenie

Späť na obsah

Vždy majte na pamäti, je to jednoduchšie použiť make-up, ak vaša pokožka je v dobrom stave, bez ohľadu na jeho druhu - a mastná pleť sa v ničom nelíši. Takže, uistite sa, že ste čistí kožu s čistiacim prostriedkom bez obsahu oleja a toner pred použitím make-up.

Netráp sa, ak máte mastnú pleť - ľudia s mastnou pleť zostane mladistvý po dlhú dobu. Trik je maskovať to s make-up, takže to vyzerá svieži a bezchybný. Ešte komentár nižšie, ak máte nejaké ďalšie nápady, ako urobiť make-up na mastnú pleť vydrží dlhšie. Boli by sme radi počuť od vás!

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Aký je najlepší prášok základ pre mastnú pleť?

V oblasti drogérie, L'Oreal Paris Match Pravda Mineral Foundation je vhodný pre mastnú pleť. Ak ste ochotní vysoliť nejaké peniaze, môžete skúsiť Bobbi Brown Skin Foundation minerálny make-up SPF 15. Je dôležité si všimnúť Tu je minerálna slovo. Každý, kto s mastnú pleť by sa mali snažiť a investovať do minerálny make-up.

Aký je najlepší SPF krém pre mastnú pleť?

Olay Regenerist Regeneračný krém s opaľovacím krémom širokospektrálny SPF 50 je dobrá voľba pre ochranu proti slnečnému žiareniu pre tých, ktorí majú mastnú pleť. Ďalšie pozoruhodný opaľovací krém je Anthelios 50 Mineral Ultra Light Krém Fluid SPF 50 Face La Roche-Posay. Oba tieto ochranu proti slnečnému žiareniu cítiť svetlo na tvári a nenechávajte vaša pleť mastnú.

Môžeme použiť zvlhčovač pred make-up?

Áno! V skutočnosti, to je odporúčané, že tak urobíte. Hydratačný pridáva k bezchybné základne, pretože poskytuje vlhkosť, že vaša pleť potrebuje. Pomocou hydratačný, než umožňuje make-up ísť na kožu lepšie a zabraňuje křídovitost.

Môžeme použiť lícenky krémové báze a očné tiene pre mastnú pleť?

Je to možné, ak je to, čo chcete, ale to nie je vhodné, aby tak urobili. Použitím krému na báze červenať sa a očné tiene znamená len to, že budete pridávať na viac vlhkosti, čo vedie k lesklý vyzerajúca pleť oveľa rýchlejšie. Prášok červenať a prášok očné tiene sú oveľa lepšia voľba pre tých, s mastnou pleť.

Je to v poriadku používať Kajal na spodnej línie rias v lete, keď máte mastnú pleť?

Áno, je to úplne v poriadku. Kajal možno nosiť v akomkoľvek ročnom období. Je to všetko až pre vás! Vzhľadom k tomu, máte tendenciu sa potiť viac v priebehu leta, na chnacesof na Kajal rozmazanie alebo vyprcháva sú podstatne vyššie. Jednoduchá oprava by to bolo nastaviť Kajal s očné tiene. To pomáha to trvať oveľa dlhšie.

load...