Makeup

7 jednoduchých tipov, ako urobiť Rockabilly makeup

7 jednoduchých tipov, ako urobiť Rockabilly makeup

Áno, môžeme to urobiť! Možno ste videli rockabilly žena hovoriť o feministické chvastať a sily sú na rovnakej úrovni so svojimi mužskými náprotivkami. Ale nie sme tu, aby sme vám prednášku o feminizmu; skôr by sme hovoriť o rockabilly make-up - pohľadom tak horúce a haute, že by omráčiť svoj svet okolo seba.

Prečítajte si o to zistiť viac!

Grab Očné buľvy

Najlepšia časť má rockabilly make-up je to, že omráči svet okolo seba, a dostanete, aby vyzerala ako rozkošný porcelánovú bábiku taky. Okrem toho, tam je vždy nervózny vzhľad chváliť, že je celkom smrteľná, hovoríme. Lichotí svoje ženské rysy, a tie majú tendenciu vyzerať veľmi dievčenskú taky.

load...

Welcome Back Krivky

Rockabilly makeup vystatuje vaše krivky a zároveň prináša chudá Jean vyzerá s čiernym a červeným zoznamom makeup taky. Môžete získať nepredvídateľný so svojím súborom, nosia baleríny alebo ploché platforma topánky, trochu viac funky s vlasmi, a priviesť späť staré dobré štyridsiatych rokov vyzerať príliš.

Aspektom Rockabilly Makeup Pozrite Defined

Poďme sa teraz pozrieť a dozvedieť sa niečo viac o tom, ako urobiť rockabilly make-up.

  1. Pohľad je to porcelánové bábiky; očný make-up musí byť silná a pery, dominantný červená odtieň. Výraz by mal byť na úrovni zadku, Chcem to, a viem, ako ho získať. '
  1. Spustiť pomocou hydratačný krém na tvár a krk, čo pomáha udržať vzhľad dlhotrvajúci. Na dosiahnutie bezchybný vzhľad, budete musieť údajný základ, ktorý by sa šíri cez tvár, viečka a krku, rovnomerne.
  1. Akonáhle je základom bola použitá dobre, pokojne použite priesvitný prášok cez tváre povrchu. Majte na pamäti, aby sa dosiahlo porcelánový vzhľad - je nutné použiť tóny, ktoré sú jeden alebo dva odtiene svetlejší než na tvári.
  1. Príchod do očí, potrebovali by sme hrúbky pre horné riasy, a to možno vykonať pomocou značkové očné tiene alebo ceruzku. Vychádzať z vnútorných rohov, celá cesta k vonkajšiemu kútiku očí. Byť na líniu rias pri použití ceruzku a naneste trochu voľný prášok zabezpečiť vzhľad; no rozmazávaniu povolené! Spodné viečko by malo byť ponechané bezo zmeny, ktoré prináša vintage glam vzhľad.
  1. Mascara, samozrejme, bude vaša BFF pre rockabilly make-up. Použiť zväčšujúcich objem riasenku, aby sa na stretávali s viečkami, práve dievčenskú spôsobom. Za týmto účelom budete potrebovať dvojaký alebo trojaký vrstvu maskary na riasy - len na rias koncoch a nie plná rias, inak by zhlukovať!
  1. Pre pery, ako už bolo uvedené, že by bol definovaný a tučné - vyberte hlboké temné krvavo červenej na pery. Vnútorná časť musí byť mäkké. Tak kontúr pier by pomohli, a plnenie vnútrajšky s farbou by odporúčaný spôsob.
  1. Vlasy by mali byť 40. Way- vypracovať, nepredvídateľný a zábavné. Používanie veľa kolíky pre úhľadné Updos a chvosta vzhľad je normou. Rockabilly make-up je módnych farieb a funky štýlu. A naozaj nebude musieť snažiť príliš ťažké, aby na ten pohľad.

Väčšina žien dáva prednosť kontroly alebo flanelové sukňa s rockabilly make-up. Avšak, môžete byť elegantné vo svojej vlastnú prezentáciu taky. Dúfame, že sa vám páčilo tento rockabilly makeup tutorial, rovnako ako sme sa milovali ukazuje to na vás, ako priviesť rockabilly makeup chick sa pozrieť! Bavte sa a áno, to môžeme urobiť!

load...

Povedzte nám, ako sa vám páčil tento príspevok. Ešte poznámka v rámčeku nižšie!

load...