Makeup

7 fotografií Celina Jaitley bez makeupu

7 fotografií Celina Jaitley bez makeupu

Celina Jaitley, Femina slečny India Universe víťaz 2001, sa narodil v Simla. Greenish- sivé oči dievča patrila medzi tučnými herečiek, ktoré vstúpili do skromný bikiny CLAD predvádzal jej majetok pri rôznych príležitostiach. Vždy videný s nepoškvrnenú kožu, ona dokonca bola diskutovaná a obvinený z plastickej chirurgie.

Celina Jaitley bez make-upu

Tu sú uvedené niektoré nikdy Videli pred fotkami Celina Jaitley bez make-upu.

1. Mamička Boo

Bollywood herečky našli nový záujem predvádzať svoje dieťa naraziť na sociálne médiá, rovnako ako Hollywood. Bollywood herečka Celina Jaitley tweeted tento obrázok s manželom o tom, ako šťastní a požehnal jej bolo porodila synov-dvojičky a pomenoval ich ako Winston a Viraaj. Prirodzený žiara na tvári jej robí vyzerať viac nádherný než jej madeup vzhľad.

load...

2. Pracovná Look

Nová žena na podnikateľa blok má všetko radené, ako si všimnúť jej robiť plány na svojich nových obchodných aktivitách. Pokrytá žiarivo ružovou bundu; krásna herečka otočila obchodný žena je určite chystá očariť svojich klientov s tým úsmevom. Rúže sú známe rozšíriť pier zvýraznenie ich účinok, ale de glam pohľad na tomto obrázku je Celinin pery oveľa cumlík a blažene sa pozerať.

3. Slávnostné Mode

Kliknutie na špeciálnu Holi uvítací tapety, Celina bol videný obliekania prostý žltá salwar pokrytý jej Dupatta. Dokonca aj farby Holi ju nemôže skrývať bezchybnú pleť a svetlé oči od dáva blažený pózu.

4. Casual

Videli na letisku, Celina všetkých síl sa snažila držať stranou od paparazzi. Tento rozprávkový herečka objavuje v neformálne oblečenie s šedou tee, béžovej ramenami a vrecovité modré džínsy. Celina urobil docela ďalšie dvere dievčinu nechať ju zvodné vlasy. Ona nemusí mať zrnko rouge, balzam na pery alebo kompaktné, ale kráľovnej krásy nechal hneď ísť celú rovinu na tvári.

load...

5. Farbené vlasy

Len klikli po jej proaktívne natáčania, Celina bol videný vychvaľovať svoje upozorní na spálené vínovej. Reálna dáma robil apt výber farby čipky svoje nové vlasy vzhľad. A bez make-upu, že vyzerá oveľa lepšie ako náprotivnej obraz kašovitú maľovanie na tvár. Rovnako hovoril jej, "nadaný Boh je to, čomu hovorím moja koža a očí".

6. Film potreby

Celina Jaitley nie je výnimkou, že bude viazaný skript a ísť celú de-glam pre film. Mahesh Nair filmu, Nehoda na Hill Road 'potrebné ju byť v určitej vzdialenosti od jej pravidelného lesk a očné linky vzhľad. Kliknutie na propagáciu v žltom špagety hore urobila celkovú spravodlivosť do role záhadnej dievčaťu vo filme.

7. Pink Affair

Peep show je pre Celina s toaletným zmysle žiadnou novinkou, ale stále nevie, ako sa štýl seba v tých žiarivých farebných pruhov. Kliknutie na predmestské divadle v maxi sukňu a čierne špagety vrcholu je nádherný lady nevadilo zvýraznenie ružovej spodnú bielizeň nosila. Urobila správnu voľbu dobre koordinovať svoje spodné prádlo s ňou na dokončenie vzhľad drzý.

Prosím, zanechajte nám komentár a dajte nám vedieť, ak budete súhlasiť s nami na týchto obrazov Celina Jaitley bez make-upu.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

load...