Makeup

6 úžasných makeup tipy Keď nosíš modré šaty

6 úžasných makeup tipy Keď nosíš modré šaty

Chcete dať na svoje obľúbené tmavo alebo tyrkysové šaty tento ples, ale neviem, ako to urobiť make-up? No, možno by vás zaujímalo, že vaše základné, go-na make-up je dostatočná nosiť s akýmkoľvek oblečenie. Ale prečo držať obyčajné vzhľad, ktorý ste si nosia do každej party a nočný-out, keď si môžete vytvoriť pozoruhodný a elegantný vzhľad, ktorý doplní Vašu modré šaty?

Existuje celý rad nápadov, ktoré môžete realizovať, aby sa vaše funkcie pop a vyžarujú triedu cez make-up a oblečenie. Niektoré z nich sú popísané nižšie.

Makeup Nápady pre modrých šatách

Pokračovať a vytvoriť si individuálny make-up pre modré šaty na základe týchto myšlienok!

1. Hra s farbami

Prvá vec, ktorú musíte vedieť, a zároveň sa snaží nový make-up je farba graf. Doplnkové farby pomáhajú v prinášaní navzájom. Takže, keď budete nosiť modré, môžete nosiť svoj náprotivok vo farebnom kole. Tieto červené a pomaranče v farebnom kole sú komplementárne k blues. Takže môžete spárovať farby tomto rozsahu ako koral, pomaranč, broskyňa, hnedý s blues. To je miesto, kde môžete hrať s farbami a pozrite sa na farby, ktoré vyzerajú najlepšie na vašej tvári a vaša pleť. Ďalším trikom je, aby jedna farba v centre pozornosti v rôznych prvkov šaty. Napríklad, ak vaše šaty nie je úplne modré, ale má modré prvky poprekladané skrz môžete predstaviť modrej make-up rovnako. Prítomnosť ďalších farbách robí váš pohľad zaujímavá, aj keď budete hrať až modrej tému.

load...

2. Základné

Základňa, alebo make-up na holé tváre, záleží od typu vzhľadu sa chystáte na. Začnite s dobrou kroviny a hydratačné udržať svieži, orosený vzhľad po celý deň. Chladnejšie odtiene modrej, môžete spárovať až teplé farby ako temne červené alebo oranžovej, a tým vytvoriť teplý vzhľad. Chladné odtiene modrej majú viac zelene v nich, zatiaľ čo teplé odtiene modrej prikláňať viac k fialovej. Pre teplé vzhľad, začať so štandardným korektor palice a pokryť všetky svoje chyby, zits a tmavé kruhy pod očami. Teraz vybrať základom jeden odtieň tmavší než pôvodný odtieň. To dáva vaša pleť zdravú teplé svetlo a nie je vyplavenie na fotografiách. Ak ste prirodzene opálený, môžete preskočiť základy a vyskúšať tónované telo maslo alebo krém. Tesnenie základňu s minerálnou prášok.

3. Cheek

Vaše tváre by nemal byť zameraný svoj vzhľad, ale sú rovnako dôležité. Môžete farbu koordinovať líca a pery farby, aby sa na farebné hru na inú úroveň. Modrá je všeobecne v pohode farby. Takže pre modrých šatách, teplý červenať bude fungovať dobre, pretože bráni vyplavovanie a nezdravú bledosť. Ružová kašmírskej rumenec by vaše tváre vyzerajú ružovo ako to dieťa. Ak si prajete teplejšie vzhľad, skúste slivkovou farebné červenať. Ak chcete pracovať s červenať, použiť tri malé bodky s práškom červenať v stredu jablká vašej tváre. Použitie veľkého, okrúhla kefa, zmes sa s kožou v kruhovom pohybe. Môžete tiež vyskúšať bronzer s modrých šatách. Nakresliť dva malé prúžky pod lícne kosti s práškom samoopaľovacie. Pomocou štetca, miešať to s rovnými ťahmi smerom nahor a smerom k uchu. Dodáva perleťový lesk a zároveň zdôrazňuje svoju tváre štruktúry.

4. Eye

Vaše oko by sa hovoria samé za seba s príťažlivou modrých šatách. Je potrebné si uvedomiť, že ženské oči fungujú naozaj dobre s výkonným a rodovo neutrálne farby, ako je modrá. Kovový, Smokey oči krídel alebo mačacie oči sú niektoré príklady klasické očný make-up pre modré šaty, ktoré pôsobia až kúzlo. Ak ste už na sebe pevný modrý, ako je námorníctvo, kovová zložka v tvojich očiach mohlo byť zlato alebo šampanské. Avšak, ak sa chystáte, aby sa vaše oko ohniskom, sa snažia bagatelizovať svoje tváre a základne, aby sa zabránilo kostým vzhľad. Ak nosíte chladné modrej, skúste pridať zelenej alebo modrej farby v tvojich očiach. Podobne teplý modré šaty žiada, fialové alebo zelenomodrá. Hoci z rovnakej rodiny, ak by farby nemali byť presne rovnaký odtieň.

load...

Ľahko farebný očné farby po celej viečka. Teraz sa o odtieň tmavší tieň a s hranatý, tvrdým kefou, aplikovať ju na vonkajšom okraji oka v tvare V odštartovať tvaru mačacie oči. Blend tieň smerom k bránkovisku a vzťahujú sa aj na vnútorných rohoch. Prostredná by mala byť najsvetlejší odtieň. Oživiť svoj vzhľad, naneste teplý zlatý trblietanie (ak používate ružovú alebo hnedú tieň) alebo strieborný lesk (v prípade použitia modrej tieň) v stredu viečka. Srsť vedenie vody oboch horných a dolných viečok sa Kohl. S farebným alebo čierne očné linky, stopové čiaru cez horné viečko, dokončovacie práce vo krídel. Dať vaše riasy dve vrstvy maskary.

Ak máte v úmysle hrať svoj peru a robiť, že ústredným bodom, nedošlo k dramatickému make-upu. Použite svetlohnedej alebo broskyňovej farby očné tiene na oči a skončiť by tesná obloženia vaše riasy sa Kohl.

5. Lips

Ak ste vytvorili dramatický oko pohľad, nahé pery farby je perfektný. Potom, čo ste vydrhnúť svoj peru naneste balzam na pery a linka s nahé pery líniové. Pokrytie vašich pier s broskyňou, ružové alebo akékoľvek iné nahé tieňa rúžu. Ak máte v úmysle, aby vaše pery ohnisko váš vzhľad, ísť na červenú farbu na pery. Po obloženie svoj peru a naplniť svoj peru s vložkou, ktorá dáva rúž väčšiu výdrž. Teraz pokrytie vašich pier s výraznou červenou rúž. Teplé ružové alebo koralov je tiež dobré pre spárovanie s modrou.

6. Dokončenie

Ak chcete dokončiť svoj vzhľad, naneste mejkap streknúť tmelom. To bude mať svoj vzhľad čerstvé dlho. Ak máte minerálne prášok tmelom, môžete požiadať, aby sa na tvári, aby si trblietavé efekt.

Kto povedal, že sa nemôžete dostať make-up priamo na modrých šatách? S týmito jednoduchými modrými tipy šaty make-up, ste si istí, že je kráska si Najočakávanejšia party! Či už ste hostiteľ alebo hosť, ak si nie ste istí nechať ľudí v úžase!

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...