Makeup

5 Známky závislosti na makeupu by ste si mali byť vedomí

5 Známky závislosti na makeupu by ste si mali byť vedomí

Prebudenie v 3.30 hod dať na make-up a potom ísť spať. Nikdy odstránenie make-up, než všetci okolo spia. Znie to ako fikcia, že jo? Ale to je realita! To nie je románová postava hovorím. To bol kamarát, drahý priateľovi. Strávila roky po tomto zdanlivo šialeného rutiny, kým sa jedného rána, kedy sa nemohla prebudiť včas. Keď jej manžel sa prebudil, bol šokovaný, keď zistil, že spí vedľa inou ženou. Áno, nemohol ju spoznať, bez jej make-up!

Makeup závislosť je realitou. Ľudia môžu posmievať sa na ňu, ale tí, ktorí ním trpia vám povedať, ako zlé to môže dostať. Makeup závislosť môže vplížit na každého, bez ohľadu na vek a čas. Kým kozmetika robiť vám pomôže vyzerať krásna, nosiť po celú dobu môže mať katastrofálne následky.

5 Známky Makeup závislosť:

Ste makeup narkoman? Dokážete si predstaviť sám seba v takom stave, bez make-upu? Pozrite sa na tieto 5 oznamovače známky toho, že ste makeup narkoman:

load...

1. Non-Stop Collection of Cosmetics:

Byť upozornený! Ak ste sa hromadia sa na kozmetiku, potom ste závislí na nich. Môžete mať obrovské skrýša s vami, ale že nemôže zabrániť v pridávaní viac do vašej zbierky. Dobre, môžete zahodiť svoju starú zbierku a následne vybudovať novú. Neexistuje žiadny dôvod, prečo by ste mali stále držať na starého, ktorý je zastaraný a ešte horšie, boli zaplavené skončenia ich platnosti.

2. Rovnakej farby, nespočet:

Skontrolujte, či vaše márnosť prípad. Šokovaní nájsť 15 rúže podobných odtieňov? 25 červené rúže, 15 fialové očné tiene, 10 béžovej bronzery, a nie zabudnúť na podobné odtiene CC a BB krémy zo všetkých dostupných značiek! No tak, nie si makeup profesionál, ktorý potrebuje všetky tieto naraz. Tie sú viditeľné príznaky svojho návyku!

Riešenie: znížiť počty. Môžete mať dva alebo maximálne 3 variantoch. Nie viac než to. Zahodiť všetky tie odtiene, ktoré ste doteraz nedotkla v nedávnej dobe.

load...

3. Skončil na kozmetické uličky kdekoľvek a kedykoľvek:

Ste nájdenie seba samého uprostred sveta kozmetiky, bez ohľadu na to, čo robíte? Či už ide o nespočetné tutoriály na webe alebo vaše obľúbené knihy alebo dokonca supermarket - ak sa ocitnete stratil v make-up svete, potom je najvyšší čas sa stanete pri vedomí! Nech si jednoducho byť pomôcky pre zvýšenie vašu krásu. Neumožňujú konzumovať svoj svet, alebo oni zničia váš život.

4. Výdavky Overzealously na kozmetiku:

Pani X bol veľmi šetrné žena s rozpočtom pridelené pre každú inú vec. Avšak, jej krása vedomie predbehol svojho rozpočtu a začala tráviť čo pridelené aj pre potraviny a iné tesní na jej make-up. Ak sa jej tiež páči, potom ste pod make-up horúčky. Jediný spôsob, ako to ukončiť, je si uvedomiť fakt. Plánovať podľa toho. Prideliť malú čiastku každý mesiac a potom sa pokúsiť kúpiť make-up produktov v rámci tohto rozpočtu.

5. Trávia príliš veľa času chystá:

Ešte jeden oznamovač znamenia, že make-up narkoman je, že budete mať večne dlho sa pripraviť! Budete mať problémy s nechtami a rúž, alebo ak je všetko vyzerá v poriadku, potom sa môžete cítiť vaše oči boli cez farebné. Vždy chcete vyzerať dokonale - a jednoducho nemôže tolerovať aj jednoduché neopatrnosť. No tak, make-up sa pridá k vašej kráse a nie je určená na pokrytie vás!

Riešenie: Dôvodom k sebe. Je úplne v poriadku, ak ste zabudli na to, že zvláštny odtieň nechtov farby. Nikto nebude robiť žarty z vás. Presvedčiť o tom, že si krásna. Akonáhle ste presvedčení, že sa žiadne triky pracovať na vás.

Ľudia, najmä ženy, majú intenzívny túžbu pristane. A vzhľadom k tomu, že hromady a veľa make-up reklamy, ktoré sa objavujú všade, ste povinní nechať zlákať ne. Make-up závislosti, nepochybne, je druh obsedantno-kompulzívnej poruchy. Máte na sebe pracovať, prijať fakty, akceptovať spôsob, akým sa pozeráte. A potom sa ocitnete v mieri.

Poznáte niekoho, kto je makeup narkoman? Viesť ich na túto stránku a pomôcť zmeniť život!

Ste našli tento článok užitočný? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...