Makeup

5 užitočných tipov na make-up, aby ste vyzerali na póry menšie

5 užitočných tipov na make-up, aby ste vyzerali na póry menšie

Veľkosť pórov kože je geneticky rozhodnutý a to nie je ľahké, aby sa im zdajú fyzicky menšie. Aby bolo možné zmenšiť póry, An prírodné tip prastarý je používaný, ktorý je striekajúcej ľadovej vody na tvár a potom použiť vaječného bielka masku. Aj keď sú tieto prírodné prostriedky pracoval fantasticky pre mnohých, pre niektorých z nich to nie!

Ak prirodzený spôsob, ako sa tieto póry vyzerajú menšie nepracoval pre vás máme perfektné riešenie, ktoré je, make-up '. Teraz musíte sa pýtať, o tom, ako póry vyzerajú menšie s make-up, že jo?

Ako si vyrobiť póry Menšie pomocou make-up:

Tu sú top 5 make-up tipy, ktoré môžu okamžite pomôcť minimalizovať vzhľad vašich pórov:

1. Používajte Primery:

Úloha priméry je make-up rutina veľmi dôležité, najmä ak máte mastnú pleť alebo kombináciu mastnú a suchú pleť. Primery minimalizovať výskyt pigmentácie, kazy póry a jemné linky jemným ich plnenia. Ponúka náznak žiara na koži, ale tiež vyrovnáva tón pleti neutralizáciou ju.

load...

Jedným z hlavných výhod používania make-up penetrácia je, že utesňuje väčšie póry na koži, čím vaša pokožka vyzerať rovná a hladká. Vytvára deku cez póry, takže vaše nadácie kĺže hladko a objaví bezchybné.

2. Pomocou pórov Concealers:

Pórov korektor je jedinečný make-up produkt, ktorý je priesvitný alebo tónované s farbou, aby vyhovovali svoj prirodzený tón pleti. Pomáha dočasne vyplnenie pórov dutiny, čím sa vytvorí rovnomerný a hladký základ pre make-up iných produktov. Pórov concealers sú ľahko dostupné na trhu.

Vzhľadom k tomu, pórov korektor sedí v hlbokých pórov jám, je veľmi dôležité, aby vyčistili kožu hlboko po nanesení make-upu na konci dňa. Póry concealers sú určené na pokrytie malých až po veľké póry tým, že je uťahovanie a absorbovať prebytočný olej. Môžete si vziať výrobok v plochom korektor kefu a aplikovať ju do oblastí s rozšírenými pórmi.

load...

3. Pomocou Oil-zadarmo Foundations:

Minerálne make-up nadácie získa hladký, mäkký a prírodný povrch. Pomáhajú pri minimalizácii vzhľad rozšírené póry. Olej-voľné formula minerálne nadácie zanecháva matný pokožky, čím sa ovláda prebytočný olej nahromadený, ktorý môže robiť vaše póry vyzerajú väčšie.

Ak chcete utesnenie výskyt týchto póry, vždy zvoliť bezmazné a matné vzorce. To je najlepšie, aby sa snaží krém na prášok nadácie vzorcov, pretože poskytujú lepšie pokrytie a utesnenie veľké póry než kvapalných vzorkách.

4. Vždy použiť huba:

Pri nanášaní základ, začať tým, že veľmi malé množstvo a potom pridať ďalšie pokrytie. Pridanie veľa založenia na začiatku môžete nechať váš make-up upozorniť na tieto rozšírené póry a jemné linky, než snažiť sa zamaskovať. Je to skvelý trik použiť hubku namiesto štetca na nanášanie základ, pretože poskytuje lepšie pokrytie a zároveň v sebe skrýva veľké póry naozaj dobre. Nezabudnite si umyť huby často, aby sa zabránilo bakteriálnej nahromadeniu.

Ponorte špongiu do základov a vytvoriť utierala návrhom na výrobok do kože. Vždy vytvoriť pohybmi smerom nadol, ako udržať vzhľad vašich pórov minimalizovaný. Dokončiť svoj make-up s olejovým bez kompaktný alebo priesvitného prášku zapečatiť svoj make-up.

5. Vyhnite sa Shimmer:

Trblietavé zvýrazňovače, trblietavé sčervená a žiariace základy obsahujú vysoké trblietanie častice, ktoré zlepšujú vzhľad pórov. Z tohto dôvodu sa odporúča, aby sa zabránilo to v oblasti, ktoré majú veľké póry. Vybrať matný vzorec produkty udržať pleť vyzerala hladká.

Urob si svoj tvárovej póry zdajú byť menšie a získať nádherné bezchybný make-up skončiť s týmito top 5 tipov.

Teraz, keď viete, o tom, ako póry menšie pomocou make-upu, dajte nám vedieť, ak sa pokúsim tieto tipy. Už ste niekedy skúšali ďalšie make-up tipov, aby vaše póry vyzerajú menšie? Ak áno, potom neváhajte sa podeliť o svoje tipy tým, že komentuje nižšie.

load...