Makeup

5 úžasné spôsoby, ako Tint obočie doma

5 úžasné spôsoby, ako Tint obočie doma

Obočie tónovanie vzala svet útokom, a ako!

Preč sú dni, bledé, renesančných modelov. Dráhy na celom svete sa teraz zahŕňa viac nervózny, odvážny vzhľad stelesňuje likes Cara Delevingnová, ona-of-the-najviac nádherný-oblúky, pôrodu módny trend, ktorý má ženy vo veku šestnásť-šesťdesiat rúti do svojej najbližšej salóny pre krásu opravy.

Ale videl, ako väčšina salóny účtovať kdekoľvek viac ako $ 25 (a to sú tie najzákladnejšie) pre jeden malinký posedenie sotva trvá 10 minút, pre opravu, ktorá si sotva vydrží vám za mesiac, zvládnutie umenia DIY odtieň je viac povinnosť než voľby. Myslím, že o tom premýšľať-25 krát 12 (pre každý mesiac, že ​​budete musieť vrátiť späť do salónu na dotyk up) funguje až do úhľadného 300 sakramentsky dolárov! A ako sa hovorí, každý dolár zachránil je dolár zarobil '!

load...

Takže, poďme sa praskanie my?

Ako sa pripraviť pred tónovanie obočie?

Existuje veľa dôvodov, prečo by ste mohli chcieť, aby odtieň vaše obočie (alebo zvážiť ich tónovanie, ak nie ste na tomto rozbehnutého vlaku už). Kým najvýraznejšie dôvodom je farba oplatí, najmä ak ste bledá pleť a majú svetlé obočie, tmavšie tónovaný ľudia príliš sa pozrieť na tónovanie svoje obočie pre viac plnšie vzhľad. V skutočnosti, bez ohľadu byť vaša pleť, ak je riedke obočie sú bolesti hlavy nechcete zaoberať, tónovanie je zázrak, že ste čakali celý život.

Ak chcete začať, poďme sa držať niekoľko kľúčových ukazovateľov do úvahy

 1. Tónovanie obočia vyžaduje použitie farbiva na obočie vlasy. Čo znamená, že budete mať sa to na koži. Teraz, či už sa rozhodnete použiť chemické alebo zeleninové farbivo, rôzni ľudia je známe, že reagujú na farby inak, pretože z ktorých test na malej ploche je vysoko odporúčané.

Ak chcete kalmetizace, naneste malé množstvo zvoleného farbiva na vnútornej strane zápästia alebo ramena. Nechajte farbivo na na chvíľu a potom ju umyte vodou. Počas najbližších 48 hodín počkať, či farbivo dráždi pokožku v žiadnom prípade. Ak nie, máte dobré ísť.

load...
 1. Vyhnúť sa šklbanie / tweezing / navliekanie obočie po dobu jedného týždňa pred tónovanie vaše obočie, pretože tieto procesy majú tendenciu opustiť kože podráždená a zapálená.
 1. Aby bolo možné zvoliť tú správnu farbu vašej pleti, by sme odporúčame zodpovedajúce farbu svojich najtemnejších vlasových prameňov, alebo ísť jeden alebo dva odtiene tmavší ako je vaša prirodzená farba. Čo znamená, že ak ste blondína, ísť na svetlo hnedé, špinavé blond / brunetka, tmavo hnedá, a tak ďalej.

Kontrastné obočie sú priamo na trend v týchto dňoch, takže ak máte pocit, dobrodružný, mohol by ste ísť na rovnú kontrast taky. Čierne obočie na blond vlasy, ktoré triediť.

 1. Vyčistiť vaše obočie, aby sa ubezpečil, že sú zbavené akýchkoľvek produktu alebo nečistôt.

Ak to chcete urobiť, môžete použiť buď mokré alebo vatový tampón tampón alebo mäkkou suchou bavlnenou handričkou. Uistite sa, že vaše obočie je úplne suchý, než začnete tónovanie je ako farba nesmie prilepiť aj na mokré vlasy.

 1. Aby sa zabránilo dostať farby na kožu okolo obočie, použite vatový tampón namočený v vazelínou, alebo akúkoľvek inú vazelínu. Kabát koža okolo obočia ľahko s vazelínou, pričom dbajte na to nemôže byť na samotnom čele.

Teraz ste pripravení začať.

Ako Odtieň obočie doma? - 5 DIY Metódy

Metóda 1: pre jednoduchú Tint

Budete potrebovať

 • Spoolie / clean riasenku palička
 • Obočie odtieň kit podľa vlastného výberu
 • Stopky / hodiny na telefóne
 • Bavlnené podložky / papierové uteráky
 • Šampón
 • Čističi / toner

Krok za krokom tutorial

Krok 1: Spustite Spoolie / Clean Mascara Wand

Spustiť spoolie / čistej riasenky prútik ľahko nad obočie, aby mohli začať. Uistite sa, že vaše obočie sú čisté a úplne suché, než začnete tónovanie. Vazelína, ak sa použije, by mala byť použitá na oblasti obklopujúce len obočia, a nie na to.

Krok 2: Príprava pasty

Získať sadu von. Zistíte, že sada sa skladá z fliaš / rúry z odtieňa (farba), čo je ďalší fľaša / tubu krému vývojárov, lieskové / malej misky a malou drevenou tyčou. Vzhľadom k tomu, že budeme pre jednoduchú odtieň, pridajte rovnaké množstvo farby a developer do misky a zmiešajte pomocou palicu k dispozícii. Konzistencia získaná by mala byť na hustú pastu.

Krok 3: Použitie pasty

(Poznámka- pre väčšie pohodlí'zájmu, budeme pracovať na jednom obočie naraz)

Pomocou palicu poskytované jazyku nanášanie pasty na obočie počnúc od vnútorného kútika (strana smerom k nosu), a prácu si cestu von. Prípadne môžete použiť vatové tyčinky pre tento krok príliš.

Pre prirodzene vyzerajúce efekt, nie sú ponorte palicu do čerstvej hmoty pri aplikácii na vonkajších rohoch. Namiesto toho použite zvyšky odtieň na palicu / zárodku na pokrytie vonkajší roh a zablúdi (ak existuje).

Krok 4: Nechajte to niekoľko minút

Čas potrebný na opustenie farby záleží na výrobcovi. Postupujte podľa pokynov v súprave. Zvyčajne je čas potrebný je asi 10 minút. Kúpte si telefón, alebo stopky sa udržať prehľad o čase.

Krok 5: Vyčistite obočie

Akonáhle čas vypršal, použite vlhký vatový tampón jemne otrieť farbu preč. Ak zistíte, že je ťažké získať všetky farby von, použite slabý roztok šampónu vo vode na čistenie obočie.

Krok 6: Opakovanie Dňa 2. Obočia

Tento postup opakujte na druhej čelo. Čakať na rovnaký čas ako na prvom čele, než sa dostane farbu von.

Krok 7: Definitívne Look

Akonáhle bude vaše obočie zaschnúť, môžete pokračovať obdivovať svoj nový vzhľad v zrkadle! Tiež ste sa zatiaľ trhať / tweez / vosk / vlákno obočie, ako je požadované, aby mal požadovaný tvar.

Bonus Tip - pre väčšiu kontrolu nad Tint

(V prípade, že nie ste fanúšik opúšťať výsledok k osudu)

Pre väčšiu kontrolu nad farbou obočia, budeme meniť lehotu, aby vyhovoval našim potrebám.

 • Nastaviť stopky pre tri minúty po nanesení pasty. Potom, čo tri minúty sa hore, použite suchý vatový tampón alebo papierovú vreckovku pre odstránenie farby. Ak ste spokojní s odtieňom, ktorý sa vyvinul, zastaviť práve tam. Ak by ste sa chceli tmavší odtieň, znovu pastu, ako bolo popísané vyššie. Držať re-vzťahujúcich odtieň a brať ho každé tri minúty, kým sa dosiahnuť farbu si prajete. Uistite sa, že budete používať iba suché vatové tampóny.
 • Akonáhle ste spokojní s odtieňom, použite vlhký vatový tampón jemne otrieť farbu preč. Ak zistíte, že je ťažké získať všetky farby von, použite slabý roztok šampónu vo vode na čistenie obočie.
 • Tento postup opakujte na druhej čelo. Uistite sa, že platí pasty presne rovnaký počet opakovaní (a v troch minútových obdobiach), ako ste na prvom čele pre ešte odtieňom na oboch obočie.
 • Hotový! Teraz ste zatiaľ trhať / tweez / vosk / vlákno obočie, ako je požadované, aby mal požadovaný tvar.

PS Len v prípade, že zistíte farbu byť príliš tmavý na vašich predstáv, postupujte podľa tipov uvedených v našich, Tipy a bezpečnostné opatrenia 'časti nižšie!

Metóda 2 - Ak Tweezing alebo šklbanie je absolútne dôležité

Ako už bolo spomenuté, tweezing / šklbanie / threading je prísny ne-ne po dobu najmenej jedného týždňa pred tónovanie obočie, či už doma alebo v salóne. Avšak, vo vzácnych situácii, keď je to absolútne nevyhnutné, tu je to, čo do-

Krok 1: Mark obočie S Pen

Stopové pomyselnú čiaru, alebo ešte lepšie, si ceruzku von a označte dva body na krajných koncoch vášho obočia-One najvnútornejšie rohu (vedľa nosa), a druhý na najvzdialenejšom rohu (rozširuje smerom k pokožke hlavy) , Spojte dva body.

Táto oblasť je ohraničená čiarou spájajúcou dva body a oblúk obočia (najvyšší bod obočia) by mala zhruba tvoria trojuholník. Ide o oblasť, ktorá absolútne NESMIE pinzetou alebo ošklbané až po tónovanie. Nebojte sa však, aby sa odstránili akékoľvek túlavých vlasy mimo túto zónu.

Krok 2: Postupujte podľa nasledujúcich krokov jeden po druhom

(Tieto kroky uvedené nižšie sú rovnaké ako nasledoval v metóde 1)

 • Základným pravidlom je, aby vaše obočie sú čisté a suché, než začnete tónovanie. Ak chcete začať s, spustite spoolie / čistej riasenky prútik ľahko nad obočie. Ako som už spomenul predtým tiež, ak používate vazelínu, aby sa zabránilo zafarbenie kože, uistite sa, že ju obmedziť na tomto regiónu, a nie na obočie, ktoré majú byť zafarbená.
 • Teraz je čas sa pozrieť na súprave. To bude zahŕňať fľašu / tubu odtieňa (farby), čo je ďalší fľaša / tubu vývojárov krém, zásobník / malý misku a malú drevenú palicu. Pridajte farbu a developer v rovnakej miere do misy a premiešame s palicou. Musíte sa dostať na hustú pastu podobnú konzistenciu.
 • (Poznámka- Zoberme si to pomaly a pracovať na jednom obočie naraz)

S pomocou vatovým tampónom alebo palicu, aplikovať pastu na vaše obočie štarte od vnútorného kútika (strana smerom k nosu), a prácu si cestu von.

Aby bolo zaistené, výsledkom je prirodzený, vyhnúť namáčanie palicu do čerstvej hmoty pri aplikácii na vonkajších rohoch. Namiesto toho môžete použiť zvyšné odtieň na palicu na pokrytie blúdi (ak existujú) a vonkajší roh.

 • Teraz, ako dlho budete mať to, aby si správny odtieň do značnej miery závisí na výrobku. Stačí si prečítať inštrukcie na súprave. Štandardná doba je asi 10 minút. Zapnúť časovač a mať prehľad o čase.
 • Používanie vlhkú handričku alebo vatový tampón jemne zotrieť farbu raz čas vypršal. By ste mali nájsť žiadne stopy po farbe, potom by pravdepodobne mohlo umyte jemným šampónom.
 • Opakujte kroky pre druhé čelo rovnako. Ale uistite sa, že ho nechajte pôsobiť rovnaký čas ako na prvom čele, aby bolo zaistené farba vyzerá podobne.
 • Teraz je čas vyskúšať svoju novú pozrieť do zrkadla! Chcú, aby to atraktívne? Užívajte si Plucker / pinzetou / vosk / vlákno, aby mal požadovaný tvar.

Metóda 3 - Ako Odtieň obočie s kávou?

Pre tých, ktorí veria, že neexistuje nič také ako, príliš veľa kávy ', a pre tých, ktorí to, cuz káva je skvelé, káva nerozlišuje. (I keď zákony vašej krajiny robiť.)

Áno, počuli ste ma pravdu. Tónovanie obočie s kávou je rovnako jednoduché ako pitie. A čo viac, ak ste už káva pije, je pravdepodobné, že už máte všetky ingrediencie, ktoré potrebujete sedeli priamo vo vašom šálky kávy! Ale nech už ste milovníkom kávy, alebo nie, tónovanie obočie s kávou je jednoznačný must-skúsiť pre každého, kto hľadá all-prírodného oprava ich obočie. Navyše, jemné farby oplatí, že dostanete s kávová usadenina (v prípade, že sa nepozeráte na odtieň mnoho odtieňov tmavší než pôvodná farba) je ďalší obrovský kliešť v prospech kávové.

Budete potrebovať

 • Kávová usadenina
 • Kakaový prášok
 • Kokosový olej
 • Med
 • Spoolie / Clean riasenku palička
 • Stopky / časovač na telefóne
 • Bavlnené podložky / papierové uteráky

Krok za krokom Výuková

Krok 1

Pridajte dve polievkové lyžice mletej kávy spolu s čajovú lyžičku kakaového prášku v miske. Dobre premiešajte. K tejto zmesi pridajte dve polievkové lyžice kokosového oleja a lyžicu medu. Nechajte zmes sedieť. Konečná zmes musí mať konzistenciu pasty, a nesmie byť príliš vodnatá.

Krok 2

Ak chcete začať s jemne spustiť spoolie / čistej riasenky prútik nad obočie. Ako som už spomenul predtým, vaše obočie musí byť absolutey čisté a suché, než začnete tónovanie.

Vzhľadom k tomu, káva je prírodná látka, nemusíte sa obávať, že farbenie kože. Preto, za použitia vazelínu na oblasti okolo obočia (ako je uvedené v metóde 1) je voliteľný krok.

Krok 3

(Poznámka- Budeme pracovať na jednom obočie naraz, aby to pre vás jednoduchšie)

Naneste pastu na obočie začínajúcich vnútorného kútika (strana smerom k nosu), a prácu si cestu von pomocou plochého štetcom alebo vatovým tampónom.

Krok 4

Nechať káva pasta na pol hodiny. Ak chcete, tmavší odtieň, zvážte opúšťať pastu na dlhšie ako na vaše pohodlie.

Krok 5

Akonáhle čas vypršal, použite vlhký vatový tampón jemne otrieť farbu preč.

Krok 6

Nasledovať rovnaký postup na svojom druhom obočie rovnako. Čakať na rovnaký čas ako na prvom čele, než sa dostane farbu von.

Krok 7

Akonáhle bude vaše obočie vyschnúť, teraz ste pripravení k Va-Va-Voom!

Poznámka: Táto metóda je vynikajúcou voľbou pre tých ľudí, ktorí majú čerstvo voskované alebo pinzetou obočie pretože je nula na veľmi malé šance na otvorených vačkov dostať zápal alebo podráždený využitie kávy. Keby nič iné, bude coffee-kokosový olej, med zmes iba pomôcť upokojiť surové kože.

Win win, to mám povedať?

Metóda 4 - Ako Odtieň obočie Henna

Ľudí boli pomocou henny farbiť vlasy po stáročia teraz, a bolo len otázkou času, kedy niekto dať ju používať ako obočie odtieň taky! Prírodná alternatíva k väčšine obchodov s drogami kúpil tónovanie súprav, henna je bezpečné, cenovo dostupné a ľahko dostupné.

Majte na pamäti, že aj keď tónovanie obočia henou nie je pre každého. Vzhľadom k tomu, henna má oranžový farebný pay-off, to je náš názor, že by bolo vhodnejšie, aby ľudia s červenkasté až červeno-hnedé vlasy, či už prírodné alebo farbené. Ale hej, osobné názory sa líšia, a ak by ste chceli, aby to skúsiť napriek tomu potom viac energie sa na Vás!

Budete potrebovať

 • Organické Henna prášok
 • Indigo prášok (voliteľne)
 • Vazelína
 • Spoolie / Clean riasenku palička
 • Stopky / časovač na telefóne
 • Bavlnené podložky / papierové uteráky

Krok za krokom Výuková

Krok 1

Vezmite dve polievkové lyžice organické henna prášok do misy a pridajte trochu vody na neho. Mieša sa, aby sa odstránili hrudky zo zmesi. Konzistencia získať by mal byť to pasca, a nesmie byť príliš sentimentálny.

Ak je človek túži po hnedé / vínovej odtieň, môže byť Indigo prášok pridaný vo vhodných pomeroch.

Krok 2

Ak chcete začať, spustite spoolie nad svojimi čisté a suché obočie. Naneste vazelínu na oblasť okolo obočie, aby sa zabránilo dostať henna škvrny na koži. Nezabudnite nedostal žiadnu vazelínu na obočie sami, pretože to bude brániť proces tónovanie.

Krok 3

(Poznámka-Ak chcete, aby to pre vás jednoduchšie, poďme pracovať na jednom obočie naraz)

S pomocou vatovým tampónom alebo rovno štetcom naneste pastu na obočie od vnútorného kútika (strana smerom k nosu), a prácu si cestu von.

Krok 4

Henna pasta, keď nechal vonku, môžu dostať suchú a šupinatá. Ak chcete chrániť svoj odtieň, zapečatí svoj henna-ED obočie pod clingwrap. Sploštiť clingwrap nad obočie, aby sa odstránili prípadné vzduchové bubliny, ktoré by mohli už vytvorené.

Krok 5

Opustí clingwrap a odtieň na asi tri hodiny na slušný farbu splatiť. Odchod z henny na dlhšiu povedie k tmavším odtieňom.

Krok 6

Akonáhle Nastavený čas vypršal, odstrániť clingwrap a umyť obočie s teplou vodou. Ak zistíte, že je ťažké získať všetky farby von, použite slabý roztok šampónu vo vode na čistenie obočie.

Krok 7

Teraz, to isté na druhej čelo príliš. Než sa dostane farbu, skontrolujte, či ho nechajte pôsobiť v rovnakom čase ako ste to urobili s prvým čelom.

Hotový!

Metóda 5 - Ako Odtieň obočie obočie ceruzkou / prášok / gél

Áno, je tu viac. Štýl víla sa cíti obzvlášť milostivý ešte dnes!

Mnoho z nás by mohol byť len začína s prácou našich obočie a doteraz na trhu trvalejšie možností (ako tie vyššie). Ak máte počítať sa v tom dave, potom obočie ceruzky, prášky a gély urobiť ohromný zmysel pre vás. Kým životnosť je určite problém s nimi, tieto malé kúzla vám pomôže experimentovať so svojím vzhľadom, než sa rozhodnete pre ten, ktorý chcete spustiť s. Stmaviť, vyplniť, elongate- svet je vaše ihrisko s týmito deťmi.

Budete potrebovať

 • Obočie prášok
 • Obočie ceruzka
 • Clean Mascara palička
 • Zrkadlo
 • Pevnú ruku.

Krok za krokom tutorial

Krok 1

Na obočie, ktoré sú vyčistené a sušené, jemne spustiť spoolie / čisté riasenky prútik.

Krok 2

Použite svoj obočie ceruzkou označiť dva body na krajných koncoch vášho obočia-onu v najvnútornejšie rohu (vedľa nosa), a druhý na najvzdialenejšom rohu (prebiehajúce smerom k pokožke hlavy). Spojte dva body po prirodzené krivky svojho obočie ako vy. V prípade, že ste naozaj nemajú obočie hovoriť o, stačí pripojiť dva body v priamej alebo zakrivené línie v závislosti na vašej voľbe.

Krok 3

Načrtnúť vrchole svojej obočie v podobnom fashion.You by mal skončiť s hrubo trojuholníkový obrys značenie vaše obočie. Vyplnenie tohto trojuholníka pomocou vášho obočia ceruzkou.

Prípadne môžete použiť prášok obočie v kombinácii s ceruzkou, ako je uvedené v nasledujúcich krokoch.

Krok 4

Naneste prášok obočie do svojho čela pomocou obočie kefu. Začnite pri vnútornom kútiku čela a prácu si cestu von. Pre viac prirodzeným účinkom, vyhýbať sa dostať čerstvé prášku na štetec. Namiesto použitia zostane produktu na štetec na odtieň svoje obočie na vonkajšej strane.

Krok 5

Zmes prášku do čiary pomocou ceruzky tak, že sa asimilovať. Pokryť všetky viditeľné škvrny na koži príliš.

Krok 6

Upozorniť na oblúky, DAB malé množstvo bronzer na nedostatočne arch oblasti.

Krok 7

Ak máte usilovať o prirodzený vzhľad, potom sa vaše rutina tu končí.

Avšak, ak hľadáte pohľadom vyhlásenie vy, môžete si vybrať znovu definovať čelo čelo ceruzkou, a to najmä v rohoch a na základni.

Krok 8

Ak chcete odstrániť odtieni, použite make-up obrúsky alebo umyť si tvár vodou a odlíčenie / čistiaci prostriedok.

Ako odstrániť Polopermanentné Odtieň Z obočie?

Pri použití mokrého vatový tampón jemne zotrieť farba by mala byť zvyčajne dosť, môžete vyčistiť vaše obočie tiež použiť jemný roztok šampónu vo vode, v prípade, že zistíte, že je ťažké získať všetky farby von.

Avšak, ak zistíte, že vaše obočie sa dostali príliš tmavý na vašich predstáv, zmiešajte rovnaké diely jedlej sódy a svoje pravidelné šampón v miske. Vyčistiť vaše obočie s týmto riešením sa dostať prebytočnej farby von.

Prípadne môžete použiť svoj bežný čistiaci / toner odľahčiť odtieň príliš.

Tipy a opatrenia treba dodržať Kým tónovanie obočia

 1. Pre jemnejší vzhľad, hrebeň cez čelo s riasenka prútika po každom použití pasty. To zabraňuje zhlukovaniu a vyrovnáva farebný odtieň.
 1. Ak chcete zachovať svoje obočie a udržať ich pri pohľade zdravé a lahodné, trieť niekoľko kvapiek ricínového oleja do nich pred spaním každú noc. Druhý deň ráno umyte sa studenou vodou.
 1. Zatiaľ čo väčšina farbivá tvrdí trvanlivosť až 6 týždňov, pričom väčšina z nich trvá len tri až štyri týždne predtým, než potrebuje ďalšie kolo odtieňa. To je spôsobené tým, že aj keď farba vyprchá s času, životnosť obočie vlasy príliš zhruba 4-6 týždňov. Vzhľadom k tomu, nové vlasy, ktoré rastú, vyjde vo svojej prirodzenej farby, zvážte retušovanie korene so špeciálnymi koreňovými touch-up súprav, ktoré sú dostupné na viacerých lekárňach pre trvalejšie efekt.
 1. Nikdy nepoužívajte farby vlasov na odtieň obočia. Chemické látky používané vo farbách na vlasy u vlasov na hlave, sú tvrdé a môže poškodiť pokožku a vlasy na vašej tvári. Avšak, farbivá pre bradu a fúzy môže byť používaný ženami, pre tónovanie obočie bez problémov.
 1. Vyhnúť sa dostať akýkoľvek farbivo do očí, pretože môžu potenciálne spôsobiť oslepnutie. Ale v prípade, že ste náhodou to, umyť pozor s veľkým množstvom studenej vody, spláchla s chemikáliami. Poraďte sa s lekárom okamžite, ak existuje nejaký zápal alebo začervenanie.

The Final Word

Kozmetické opravy sú veľmi lacný. Zatiaľ čo niektoré z nich sú výstrelky, ktoré prichádzajú a odchádzajú v priebehu času, málo medzi nimi boli naozaj revolúciu, ako pristupujeme make-up a krásu. Obočie odtiene nájsť miesto v tejto prestížnej sekcie. Cenovo dostupné, časovo úsporné možnosť, že prakticky zaručuje prirodzené, bezchybný vzhľad, tónovanie je tu k pobytu. Jedinou otázkou je, ste závislý na to ešte?

Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

load...