Makeup

5 typov kefiek na očné linky a ich použitia

5 typov kefiek na očné linky a ich použitia

Očné linky Kefy sú jedným z najnáročnejších vecí, ktoré sa starajú o pri aplikácii make-upu. Väčšina z nás ísť s dodaným alebo priloženým štetcom. Ale k dosiahnutiu určitého čiaru alebo tvar, rôzne očné linky, kefy prísť k záchrane. Pre priame blízkosti k línii rias možno použiť dodaný kefu. Ale aby sa dosiahlo vložku Cat očí alebo okrídlené očné linky, je potrebné použiť šikmý štetec pre tento perfektné líniu.

Poďme sa pozrieť na rôzne typy očných liniek kief a ako používať očné linky kefa:

Typy očné linky kefa:

1. Očné linky kefa:

Očné linky kefa je tenký, a riedka hrotom kefa, ktorý je vhodný na to jemné linky. To nie je vhodné vyplniť alebo hrubú čiaru, ak je to pre vrstvenie čiary nad líniou. Nikto nemôže čerpať okrídlené alebo krivku s týmto typom očné linky kefy.

load...

2. Dome tvaru Semi Flat Brush:

Toto vydutie v tvare čiastočne plochý štetec je zvyčajne opatrená Gél očné tiene, ktoré umožňuje ľahké pre užívateľov, aby sa získal požadovaný produkt na kefy. Kefa je stredne husté, čo uľahčuje, aby sa stredne hrubú čiaru, alebo dokonca pomôže vyplniť požadované krídlami a uhlov.

3. Zalomené Eyeliner Brush:

Zalomené Eyeliner Brush sa používa k tomu presne tenkú linku, ktorá vyzerá takmer ako No -Eyeliner vzhľad. Sklonená Brush je ideálna pre okrídlené očné linky, pretože ohnutá strana umožňuje nakresliť krivku a krídlo.

load...

4. Plochý Uhlová Tip kefa:

Flat Uhlová Tip kefa má uhlová tvaru zabalené vlasy, čo je užitočné čerpať Slant linky alebo dokonca úzke linky. Tieto kefy prichádzajú s rôznymi uhlami: Malé Lomené, Medium Lomené a veľké Lomené kefy.

To robí to najjednoduchšie Cat očné linky kefa, pridanie dráma s hustými čiarami.

5. Flat Tip kefa:

Kefa je plochý a husto zabalené čo uľahčuje držať výrobok a nakresliť jemne presné priamku. To je väčšinou používaný aplikovať očné tiene na očné viečko robiť priamku, pre mäkšie a prirodzene vyzerajúce očné linky.

Tu je jednoduchý pokyn pre výber typov štetec:

Jednoduché očí Definovanie Line: Eyeliner Brush Flat Tip kefu a zalomené Eyeliner Brush. Cat Očné linky: Dome tvaru Semi plochý štetec, uhlový Tip kefu a zalomené Eyeliner Brush. Winged Eyeliner: Uhlová špičku stopy a zalomené očné linky kefu.

Nemáte mať niektorý z týchto Kefy, môžete jednoduché načrtnúť svoj požadovaný tvar a následne vyplniť do jedného vreca.

Výhody použitia očné linky kefa:

1. Očné linky kefa pomáha tomu, jemné reťaze bez vedenia. Presné závisí na hustote kefy.

2. Pomáha vyzdvihnúť požadovaný obsah výrobku a pomáha vyhnúť sa plytvaniu.

3. S očné linky kefa, možno dosiahnuť požadovaného tvaru očné linky.

4. Zároveň by sa zabránilo kontaminácii očné tiene, ktoré prichádzajú s kefou vloženým v hornej časti trubice.

load...