Makeup

5 Skvelé make-up triky, ktoré skryjú vašu dvojitú bradu

5 Skvelé make-up triky, ktoré skryjú vašu dvojitú bradu

S dvojitou bradou môže byť jedna veľká hanba, že jo? Ak máte pocit, vaša úroveň sebaúcty a sebavedomie padajúce kvôli svojmu podbradku, potom je najvyšší čas, aby ste o tom niečo. Pretože čím dlhšie máte tendenciu ignorovať tento problém vyriešiť, tým viac budete rozčuľovať a uvádza do rozpakov.

Takže ste premýšľal, čo môžete urobiť, ako sa zbaviť tej podbradku, bez toho aby museli minúť toľko peňazí na drahé liečby? Potom by ste si mali prečítať tento príspevok! Tu sme prišli s piatimi úžasne jednoduché a kreatívne spôsoby, ako skryť svoju dvojitú bradu s make-up!

Ako skryť podbradku s make-up - Top 5 triky:

1. Šaty Inteligentné:

Možno sa čudujete, ako sa vaše šaty môže rozhodnúť, aké sú vaše brada vyzerá. Ale faktom je, že to, čo budete nosiť môže veľa rozdiel. V tomto prípade nedošlo k upozorniť na váš podbradku. Nech ľudia si všimnúť svoje výstrih, kľúčnych kostí alebo dokonca vaše hrdlo. Ako to robíš? Tým, že nosia na krku vrcholy kopček.

load...

Kopčekom krk top poskytuje široký pohľad na krku a kľúčnej kosti. Naviac je štýlový a možno ju spojil s formálnym dvojicou nohavíc.

Takže mantra je tu na obdiv!

2. Účes vadí:

Nosiť účes, ktorý nespadá na krku, blízko pri brade či skôr podbradku. Objem vlasy visí nadol krku zvýrazňuje viditeľnosť podbradku. Jeden navrhol, účes je vysoko vrkoč. Alebo ešte lepšie, ísť na bob rezu. Nebudete musieť vymyslieť nové zložité účes každé ráno.

load...

Jeden účes, ktorý je veľký ne-ne je vlas končiace kučier pod bradou. Váš podbradok zrazu začína vyzerať ako trojité brade.

3. Získať Cheeky:

Nie, neberte význam doslovne. Všetko, čo povedať, je, nosiť make-up tak, že upozorňuje na vaše tváre a oči. Pre oči, môžete použiť jemný eyeshade. Pre lícach, použite červeň nahor k zvýšeniu plochy prominentnú.

S tváre a oči upozorniť, že dostane jednoduchšie odkloniť pozornosť od podbradku.

4. Lips Páči Lie:

Vaša farba na pery môže mať obrovské množstvo rozdiel vo svoj vzhľad. Ale tu je to, čo je dôležité je, ktoré peru farby nosíte. Ak chcete skryť svoju dvojitú bradu, používať tučné pery farby ako tmavo červené, tmavo hnedá, atď. Môžete tiež prejsť na lesklé lesk na pery. Ktorá priťahuje pozornosť na tvár, a nie na časti pod vašej tvári.

5. Definujte svoj čeľusť:

Rovnako ako ste lepší vaše tvárové rysy ako tváre, oči a pery, ďalšie podvádzať trik je pokúsiť sa jasne definovať svoje čeľusť. Ako? Použite bronzer. Oprášiť ju cez čeľusť. Ak ste z wheatish alebo tmavej pleti, choďte na zlate tónovaný bronzer. Ak ste svetlou pleťou, rozhodnúť sa pre ružové tónovaný bronzer.

Ak zvýrazníte svoju čeľusť, to odvádza pozornosť od svojho podbradku.

Takže teraz, keď viete, niektoré cheat trikov skryť svoju dvojitú bradu, môžete pohodlne pohybovať v kancelárii, chill na party a nie dostať doberal vašimi priateľmi! Ale nezabudnite, že problém dvojitej brady nastáva, keď tuk sa hromadí v oblasti krku. Prečo sa to stalo? Pretože neexistuje žiadna fyzická aktivita sa deje v tejto konkrétnej oblasti. Cheat triky sú len skryť svoju dvojitú bradu. Pre dlhodobé riešenie, musíte buď cvičím jogu, alebo sa poradiť s lekárom.

Teraz, keď viete, ako sa schovať dvojitú bradu s make-up, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Sú si vedomí iných tvorivé make-up tipy, ktoré sa skrývajú dvojitú bradu? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...