Makeup

5 Nové spôsoby, ako nosiť Liner s bielym okom

5 Nové spôsoby, ako nosiť Liner s bielym okom

Keď príde na očné ceruzky, vždy myslieť na čierne! Pokiaľ zaškrtnete toaletný krabice z vašich priateľov, je viac než pravdepodobné, že narazia na čiernu Kajal alebo očné vložky. Je pravda čierna farba očí bola univerzálne použiteľná od vekov. Biela odroda očné ceruzky je chudobný bratranec! Nahliadnite vnútri make-up obchodov a nákupných centier a uvidíte veľké kusy biele očné linky doľava nepredané na policiach. Dôvodom je, že väčšina žien jednoducho nevedia, čo robiť s bielou očné tiene!

Ale ak ste už vybrali jeden, potom gratulujeme! Ste urobili dobrú voľbu! Sľubujem, že nebudete vyzerať zle! V skutočnosti sa tieto vložky vám laň ako nádherných žiarivých očí! To je dôvod, prečo je mnoho celebrít používať bez obáv.

Či už máte svetlejší alebo tmavší odtieň pleti, s použitím týchto tipov vám pomôže sa objaví jasnejšie, zvýrazní vaše oči a vyvolať v nich vyniknúť nádherne.

load...

5 rôznych spôsobov, ako použiť biele očné linky:

Tak, ako si pomocou bieleho obočie? Tu sú top 5 tipov pre použitie bieleho obočie v 5 rôznych spôsobov, ako zlomiť tabu:

1. Linka Váš ponor:

Môžete použiť biele očné linky na linku váš ponoru okamžite zdvihnúť oči a aby vyzerali väčšie. Keď ju aplikovať na čiare ponoru, to je vaše očné buľvy sa objaví väčší. Je to tiež trik, ako ho použiť na ľudí s orientálnou, ázijských a hlboko uložené oči. To pomôže transformovať ich oči a aby vyzerali väčšie a jasnejšie. Ak máte tmavej pleti, môže si myslíte, že biela očné dá kontrastu alebo nelichotivý vzhľad. Potom môžete zoradiť svoju horná línia rias s čiernou očné linky a naplňte ponoru s bielou ceruzkou. Ak chcete vytvoriť vyvážený a jemný vzhľad očí, použite čiernu očné linky pozdĺž čiary ponoru vaše spodné viečka.

load...

2. Vnútorné Corner Pop:

Použite biely očné linky na najvnútornejšie rohu slzného plochy kanálu dať okamžitú pop pre unavené a matné oči. Ak ste ešte stále myslí, že tento trend je tak trochu blázon, ale chcete zahrnúť ju do svojho make-up, potom je najlepšie ju vystopovať do vnútorného "V" vašimi očami. Týmto spôsobom si môžete vyskúšať bieleho obočie, bez toho, aby vystúpil z vášho pohodlia zóny.

3. Očné tiene Pop:

Použite bieleho obočie a aplikovať ich na celej ploche viečka. Potom použite tuhý očné tiene štetcom alebo vaše prstenník a jemne miešať to pre rovnomerné rozloženie produktu. Teraz použite váš obľúbený očné tiene, aby okamžite vytvoriť pop farby. Biela základňa bude zabránilo pokrčeniu vaše očné tiene, a tiež aby to trvať dlhšie.

4. Obočie kosti Výťah:

Biele očné linky možno použiť aj na zdvíhanie obočia. Môžete sledovať tvar svoje prirodzené obočie, aby im vzhľad. Stačí aplikovať priamo pod najvyšším bodom obočie kosti zvýrazniť oči ticho. Pre dramatický a intenzívny vzhľad, použite bielu vložku na linku od začiatku svojej prirodzenej obočie, odkiaľ vaše obočie začína oblúk a kde končí. Urobiť tento trik zdvihnúť oči.

5. Perfektné Cupid Bow:

Naneste bieleho obočie do hornej najviac Cupid provy plochy pre zvýraznenie a vytvoriť ilúziu väčších pier. Kľúčom k dosiahnutiu tohto triku je zmiešať produkt hladko, inak by mohla vystupovať ostro a nelichotivé.

A tu to máte 5 rôznych spôsobov, ako používajú bieleho obočie! Dokonca aj keď si nie ste pohodlné podšívka oči s bielou, budú tieto tipy určite dať svoje staré biele vložky dobre využiť. Skúste to a dajte nám vedieť, ktorý z nich je váš obľúbený.

load...