Makeup

5 Nástroje na dokonale aplikovateľné očné linky

5 Nástroje na dokonale aplikovateľné očné linky

Chcete, aby vaše oči vyzerať nádherný? Chcú, aby sa im tak očarujúce, ako sa niekedy môže? Oči sú najkrajšie časť ženy, a najlepší spôsob, ako skrášľovania niečí oči je pomocou očné linky! Ale potom, ako sa môžete dostať, že očné linky v poriadku? No, tam sú niektoré nástroje, ktoré vám pomôžu získať prácu! Chcete vedieť, čo sú zač? Pokračovať s vašou čítanie!

Nástroje pre Použiť Eyeliner Perfektne:

1. Špicaté Eyeliner kefa:

Špicaté očné linky kefy pomôcť čerpať presné a elegantné línie. Kefa má definovaný koniec, ktorý pomáha čerpať hrubé alebo tenké čiary ľahko bez vytvorenia neporiadok. Ďalšou výhodou použitia štetec na obočie kefy je to, že bráni svoje očné tiene od získania kontaminovaný.

Ako použiť:

 1. Ponorte štetec do očné linky fľaše a potom začať kresliť krátke ťahy cez viečkach.
 2. Pripojte ho znovu vrstvenie produktu.
 3. Ak ste skončili s prebytkom produktu na štetec, potom ho pred použitím ho do očí odstrániť pomocou hodvábneho papiera čistú.

2. Zalomené Eyeliner Brush:

Zalomené Eyeliner Brush pomáha čerpať presný, tenká čiara, ktorá dáva, no očné linky 'vzhľad. Tento očný nástroj má svoje koncové kefu ohnuté a tvarovaná tak, aby bez námahy kreslenie čiar na oči. To tiež pomáha pri tvorbe dokonalej okrídlené očné linky.

load...

Ako použiť:

 1. Použite ohnutú stranu štetcom nakresliť čiaru pozdĺž vašej línii rias a otočte kefou šikmo nahor k vytvoreniu krídlo na vonkajšom konci.
 2. Ťahať k vonkajšiemu kútiku linku smerom k stredu viečka vytvoriť malý trojuholník. Naplňte ju s očné linky, a budete mať perfektný okrídlený vložka sa pozrieť!

3. Cello Tape:

Čo? Violončelo páska pre make-up? No, áno! Ak ste začiatočník v make-up, potom aplikovať očné linky nie je o nič menej ako bojovať bitku! Ale ak ste chytrí, môžete vyhrať bitku. V procese uplatnenia očné linky, vždy všimnúť, je na podivných miestach mimo vášho očného okolia. Tento tip vám ušetrí od neho.

Ako použiť:

 1. Uplatňovať svoj obľúbený tekuté alebo gélové vložky na hornej línie rias ako by ste pravidelne robiť ─ z najvnútornejšie rohu do konca svojho oka.
 2. Teraz si kus violončelo páskou a použiť ju k najvzdialenejšiemu rohu očí.
 3. Potom sa po nej nahor tým, že robí časť "krídla" s violončelo páskou pre vytvorenie dokonalého okrídlené priamku pre vás.

Dalo by sa tiež použiť cello pásku a vytvorte si svoj vlastný okrídlené očné linky šablóny. A to je, ako!

load...
 1. Stačí vystrihnúť malý kúsok violončelo pásky a umiestniť ho na svojom hornom veku. Nezabudnite uhla vášho cello pásku z najvnútornejšie rohu vašich očí smerom k vonkajšiemu kútiku obočie.
 2. Potom umiestnite ďalší kus cello pásky pod spodnú líniu rias.
 3. Opatrne umiestnite cello pásku ako my nechceme, aby pasca nejaké riasy pod ním. Nezabudnite umiestniť spodné čelo Tape uhlom, ktorý pretína s hornou violončelo pásku. A potom ho sledovať s vašimi obľúbenými očné linky. To nemusí byť veľmi čistý a presný ako cello páska vedie váš očné linky!
 4. Nechaj to na chvíľu nechať očné zaschnúť a potom odlúpnuť vaše očné linky šablóny. A ste vytvorili perfektnú očné linky vyzerať ako profesionálny maskérka!

4. Štetinky:

Vatovou tyčinkou je malý chumáčik bavlny omotal okolo koncov krátke tyčinky. To môže byť veľkou pomocou. Ale mnohí by ma nenapadlo, že vatové tyčinky môžu tiež ukázať, že ich musíte mať v make-up márnosť prípad. Áno, mali by ste požadovať, aby opraviť svoje štetec na obočie chyby.

Ako použiť:

Tento make-up trik iste fúkať vašu myseľ! Je určený pre ľudí, ktorí užívajú detské krôčiky smerom robí make-up. Nebudete potrebovať žiadne odstraňovač make-up alebo vodu pre tento trik.

 1. Akonáhle ste dokončili robí vaše očné linky alebo riasenku, ďalším krokom je opraviť chybu. Ako očné linky a riasenky formuly stuhnúť a vysušiť rýchlejšie, mali by ste sa snažiť a rýchlo opraviť chybu.
 2. Jednoducho opraviť očné linky či riasenky chybu tým, že chytí čistý vatový tampón a potom umiestnite ho na chybu a vytvoriť mäkké a tam pohybmi ho odstrániť. A je hotovo!

5. Pen štýl Tekuté očné linky a očné ceruzky:

Dnes pera štylizovaný tekuté očné linky markery sú ľahko dostupné na trhu. Pripomínajú skice pera markery, ktoré sme kedysi používané pre naše výtvarnej výchovy. Konštrukcia nástroje umožňuje aplikácia očnej super ľahké. Plsti tip tekutina očné linky môže zmeniť svoj vzhľad z mäkkého intenzívnemu v jedinom okamihu.

Ako použiť:

 1. Perá štýlu očné špička je ostrá a poskytuje jednoduché ovládanie a distribuuje dokonalé množstvo tekutiny v jednom kĺzal ťah. Takže to robí náročná úloha kreslenie očné linky tak jednoduchého, ako maľovanie!

Ako sa vaše očný make-up vpravo je prvým krokom na ceste hľadajú nádherný. S týmito jednoduchými nástrojmi, použitie očné linky bude hračka pre vás! Takže si krásne! A zostať tak, vždy!

Teraz, keď viete, ako aplikovať očné linky dokonale, dajte nám vedieť, ak budete ho try.Do Poznáte ďalšie spôsoby, ako aplikovať očné linky dokonale? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...