Makeup

5 krokov tutoriál dostať žiarivý make-up pleti

5 krokov tutoriál dostať žiarivý make-up pleti

Kto nemá rád zdravé a žiariace pleť, ktorá svieti prirodzene? Možno ste naraziť na nespočetných tipov, ale koľko z nich pracoval na vás? Zvlášť, keď strana príde, môžete nájsť čas spoliehať na týchto časových brať tipy. Ak chcete, aby vaša pleť žiariť v žiadnom okamihu, tu je žiariaca pleť make-up tutorial, ktorý vám pomôže dostať, že instant žiara behom niekoľkých minút!

5 jednoduchých krokov, ako získať žiariaca pleť make-up:

Tu sú zobrazené produkty a make-up tutorial vysvetlené v krokovým spôsobom pre rýchle porozumenie.

Požadované produkty:

  • Tvár hmla - primer sprej alebo dokončovacie hmla
  • Tvár primer
  • Korektor
  • Nadácie
  • Zvýrazňovač alebo Illuminator
  • Očervenieť
  • Bronzer

Tvár make-up kefy pre uplatnenie základové, korektory a červenať.

load...

Cvičenie:

Začnime náš návod, ako sa dostať žiariaca pleť s make-up.

Krok 1: Pripravte si tvár primeru

Uplatňovať dobrý krém podľa typu vašej pokožky. Aj keď vaša pleť je príliš mastná, je najlepšie použiť hydratačný, ako to pomôže pri miešaní a aplikácií základni make-up produktov. Po aplikácii hydratačný, čakať na dobrý 5 až 7 minút, a potom naneste na tvár náter. Vezmite malé množstvo produktu a aplikujte ho od stredu tváre smerom k vonkajšiemu sektoru. Nechajte primer sedí na tvári pre dobrú 2 až 3 minúty pred začatím s make-up. Dobrý primer pomôže pri uzamknutí hydratačné a bude pôsobiť ako bariéra medzi kožou a make-up. To zabraňuje pokrčeniu a budging na make-up. Takže váš make-up bude trvať celý deň!

load...

Krok 2: hydrát pokožku dokončovacie Spray

Teraz sprej na tvár hmly po celej tvári. Fľašku držte minimálne 10 cm od tváre a jemne sprej 2 až 3 krát. To bude hydratovať pokožku a dodáva jej zdravý vzhľad. Môžete použiť sprej nastavenie make-up alebo dokončovacie hmlu pre tento krok. Tu som použil Colorbar dokončovacie sprej.

Krok 3: Foundation a zvýrazňovače Pridanie Glow

Vymáčkneš dobré pokrytie Liquid Foundation do dlane. Tu som použil Mac Studio Fix Fluid Foundation. Potom brať rovnaké alebo jednu tretinu množstva tváre zvýrazňovač. Zvýrazňovač musí byť kvapalný alebo krémová na dosiahnutie krásne a žiariace pleť. Tak, to je najlepšie sa vyhnúť práškových zvýrazňovače na orosený pleti make-up vzhľad. Tu som použil Kryolan Supra Interferenz krém Viacúčelový Highlighter.

Zmiešajte oba výrobky pomocou plochého nadácie štetec a použiť ju po celej tvári, rovnako ako použiť základ. Potom miešať ju do hladkého konca. Ak chcete mať len ľahkú jemnú žiaru vašej pleti potom môžete dokončiť makeup tu. Pre ťažký make-up vyzerať s žiariace pleť, mali by ste nasledovať ďalšie kroky.

Krok 4: Dab On Concealer

Naneste tenkú korektor na spodnej očné okolie poskytnúť silný zvýrazní sa pozrieť do očí. Naneste korektor do trojuholníkového tvaru a jemne miešať to s prstami, alebo s plochou základovou kefou. Tu som použil Kryolan Derma Camouflage Concealer.

Krok 5: Označte úplne zmeniť a nastaviť Glow

A konečne vziať zvýrazňovač znova a použiť ju na najvyšších bodov líc k vytvoreniu silnejší vplyv žiariaca pleť. Tu som opäť použil Kryolan Supra Interferenz krém Viacúčelový Highlighter. Nadväzujúceho s prirodzenou ružovou alebo hnedú rumenec na lícach a dokončiť make-up vzhľad.

Teraz je hotovo! Dúfam, že sa vám bude určite dať svojej koži to úžasné a žiariace pleť make-up! Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii komentáre.

Odporúčané články:

  • 6 jednoduchých spôsobov, ako zarobiť Skin Glow Overnight
  • Ako získať žiariaca pleť do 7 dní - S každým dňom inštrukcia
  • Top 10 výrobky získať žiariaca pleť

load...