Makeup

5 jednoduchých večerných tipov na make-up, ktoré vám pomôžu Vyzeráte to najlepšie

5 jednoduchých večerných tipov na make-up, ktoré vám pomôžu Vyzeráte to najlepšie

Strana slovo prináša úsmev na tvári každého z nás a prečo? Vzhľadom k tomu, párty znamená dobré oblečenie, dobré jedlo, zábava, klebety a dobrej spoločnosti. Takže, ste pripravení na párty dnes večer? Nie? Čo vás držia späť?

Či to má niečo spoločné s tým, že nie je schopný nájsť správny make-up vzhľad, potom starosti nič viac! Tento článok je určený pre vás cez večerný make-up rutina.

Ako urobiť večerné líčenie

Vieme, že chcete vyzerať milión dolárov oplatí hlavy otočiť si cestu. Tu sú dôležité spoločenský večer make-up tipy, ktoré vám pomôžu párty pripravení:

load...

1. Urobte si čas:

Tráviť dostatok času rozhodovanie o vašej voľbe šiat a celkový vzhľad. V súlade s tým urobiť make-up. Ak máte v pláne nosiť bling oblečenie, aby sa vaše make-up jednoduchý a vice versa. Sme si istí, že nechcete skončiť vyzerať ako disco guľa.

2. Nech je to posledná:

Party znamená zábavu plnené sedenie, tanec a nočnú dlhú zábavu. Existuje šanca, že váš make-up roztavenie a rozmazaniu svoju tvár.

Investovať do dobrého tvár náter, ktorý pomáha vytvoriť hladkú textúru a tiež predlžuje zostať hodinu make-up. Môžete tiež, aby to miesto kúpiť dlhých výrobkov pobyt.

load...

3. Flawless tvár:

Tvár je ako plátno pre make-up. Vytvorenie bezchybný tvár je rovnako dôležitý ako výber správneho oblečenia. Naneste stredný základ pokrytia a nezabudnite splynúť dobre. Tým by sa skrývať nejaké spoty nedokonalé pleti, dáva vám bezchybný základňu.

4. Zobraziť niektoré skryť niektoré:

Sústrediť len na jeden rys tváre, ak sa chystáte dramatický alebo tučné na oči, potom sa držať zvyšok make-up zmiernil tým, že drží to jednoduché. Rovnako tak, ak chcete tučné pery, zahrať si na tváre a oči.

Ak sa vydáte s tučným oči a pery, je pravdepodobné, že budete vyzerať ako klaun a keď sa hrať aj vy skončíte s denným pristane, ktoré jednoducho nefunguje ako večerné make-up vyzerať!

5. Získať ten žiar:

Fake žiara aplikácií práškového zvýrazňovač práve v tých správnych miestach. Zvýrazňovač by mala byť uplatnená, ak svetlo dopadá na tvári prirodzene a pamätať si mantru - trochu viac. Aplikovať niektoré z oblúka obočia kosti, lícne kosti a Amorových lúk. To by pomohlo svetlo odrážať, čo má za následok žiara. Ak chcete, aby váš tvár vyzerať dlhšie alebo kratšie ako zvýrazňovač používané pre interpoláciu funguje ako kúzlo. Ak chcete pretiahnuté tváre, potom použite zvýrazňovač pozdĺž čeľuste a tesne pod lícne kosti, aby to ostrejšie vzhľad. Aj keď, ak hľadáte, aby to vyzeralo kratšia ako zvýrazniť lícnu kosť v zaobleným móde. To bude znížiť na dĺžku.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - Žiadosť večerné líčenie s okrídlený Eyes & Lips Plum

Postupujte podľa týchto jednoduchý, ale dôležitý večer make-up tipy a ísť oslniť ako hviezda. Ešte zanechajte nám komentár, ak máte ešte nápady!

Zdroj obrázku: 1

load...