Makeup

5 jednoduchých tipov na make-up na pokrytie kŕčových žíl - žilky

5 jednoduchých tipov na make-up na pokrytie kŕčových žíl - žilky

Myslíte si, skryť vaše kŕčové žily v dlhých sukní a nohavíc? Hľadáte neinvazívne možnosť na pokrytie týchto kŕčové žily a vychutnať na sebe krátke letné šaty na pláži? No, potom by ste mali určite vyskúšať kŕčových žíl make-up. Rovnako ako vy skryť tmavé oko kruhy, jemné linky a jazvy na tvári pomocou korektor, môžete urobiť to isté, pokiaľ ide o kamufláž na kŕčové žily.

Zaujíma vás vedieť viac? Potom čítajte ďalej tento príspevok!

Veci, ktoré budete potrebovať:

  • Telo makeup
  • Samoopaľovanie mlieko
  • Očný make-up kefa
  • Vodotesný korektor
  • Make-up huba
  • Spreje airbrush nôh

1. Použitie samoopaľovacích mlieko:

Vezmite malé množstvo samoopaľovacích mlieko a šíriť ju na obe nohy s rukou. Majte na jemne trieť, kým sa všetok krém úplne mieša s kožou a je absorbovaný. Bude to trvať nejaký čas, než mlieko vyschnúť. Mohlo dôjsť k stanoveniu a dobre po použití si umyte ruky. Pri výbere samoopaľovacích krém, uistite sa, že si vyberiete ľahké až stredné žltohnedej farby, ktorý vyzerá skoro podobne ako na kožu tak, že celkový dojem neobjaví falošné.

load...

Nosiť šaty po opaľovaní úplnom vyschnutí, takže nezanecháva škvrny vaše šaty alebo vytvoriť chaotický záplaty. Môžete dvakrát aplikovať samoopaľovacích krém týždeň zachovať jasný pohľad a skryť kŕčové žily.

2. Pomocou telo make-up:

Potom sa telo make-up fľaša s odtieňom podobným kožu nôh. Po lotion úplnom vyschnutí, je na čase aplikovať telo make-up na nohy pomocou make-up hubkou alebo prstami. Naneste tenkú vrstvu tela make-up cez celú časť nohy s kŕčovými žilami. Napríklad, ak sú viditeľné na dolnú časť nohy žily, ktoré sú rozložené na telo make-up rovnomerne na spodnej časti nohy až do kolena. Uistite sa, že okraje make-up správne blended použitím utierala pohyby tak, aby dokonale gél s vašej pleti.

3. Uplatnenie Vodotesný Concealer:

Teraz si tenkú očný make-up štetec a vložte ju do fliaš vodotesné korektor. Uistite sa, že odtieň korektora je trochu ľahší ako telo make-up. Pokrytie kŕčové žily aplikovaním korektor v tenkej linky.

load...

4. Miešanie korektor:

Rovnako ako telo make-up, je dôležité správne miešať korektor do kože. Použite make-up hubkou alebo prstom na škvrnu korektor ľahko tak, že splýva dobre s pokožkou. Uistite sa, že korektor sa mieša efektívne, takže nemôžete vidieť kŕčové žily vôbec.

5. Aerosol Noha-Spray pre menšie žily:

V prípade, že máte kŕčové žily, ktoré nie sú prominentné vôbec, môžete preskočiť na make-up časť a jednoducho použiť aerosólový sprej nohu na ich pokrytie. Nájdete tento výrobok predávaný pod kategóriu airbrush nôh. Po prvé, sprej na ploche s kŕčovými žilami a opatrne, aby menšie kruhy prsty ho miešať do kože. Nechajte uschnúť v dostatočnom predstihu pred obliekania.

Takže až sa nabudúce budete cítiť ako na sebe krátku sukňu alebo nohavice horúce, neváhajte. Stačí použiť vyššie uvedené tipy make-up na pokrytie kŕčové žily a chváliť sa svoju krásu pod jasným slnkom.

Ako sa vám tento post? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...