Makeup

5 jednoduchých tipov a cvičení na získanie perfektného Pout

5 jednoduchých tipov a cvičení na získanie perfektného Pout

Našpúlenými pery spolu pred kamerou nie je dokonalý trucovať.

Rutina krása režim a málo šikovný make-up triky, sa obrátiť aj tenké pery premení v sexy, bacuľatá, šťavnaté a zulíbání dokonalých pouts.

Ako Pout vaše pery dokonale?

1. Exfoliácia je potrebné

Exfoliácia zaisťuje odstránenie odumretých kožných buniek a šupinatá koža, odchádzajúci za mäkké a hladké pery. Ak máte absolútne suché pery, peeling aspoň 2x týždenne s domácou alebo obchod priniesol kroviny. Použite mäkkú kefku na zuby alebo vlhkú handru na trieť cez pery pre niektoré ďalšie exfoliáciu.

load...

2. Pobyt hydratovaná

Počuli sme o výhodách, vrátane hydratačný na našej tvári v našej každodennej krásy režimu. Tak prečo nie liečiť pery rovnakým spôsobom? Balzamy a krémové pery kondicionéry sú k dispozícii na trhu, ktorý pomáha udržiavať pery hydratovaná a chránená pred nepriaznivými vplyvmi slnečných lúčov.

3. Experiment, až sa dostanete perfektné Pout

Tam je veľa výrobkov pery plumping k dispozícii na trhu z čoho vyberať. Experimentovať a nájsť najlepšie ten, ktorý vyhovuje vašej pokožky a štýl.

4. Makeup Tipy

 • Po hydratáciu, naneste sypký prášok nadácie, ktorá zodpovedá vašej pleti s tónom pery. Tým sa zaistí matný efekt a pôsobí tiež ako základ pre farby na pery, aby sa zabezpečilo, že trvá dlhšie.
 • Pred nanesením rúžu, lemujú pery so zodpovedajúcou pery líniové. Naneste na pery vložky s jemnými ťahmi. Začnite od stredu a posun smerom kútikov úst. Uistite sa, že farba lip liner zodpovedá prirodzenej pery tón a vyplní pery úplne.
 • Vybrať tučné písmo alebo svetlý odtieň rúžu, ktorý zodpovedá tón pleti a aplikovať ju rovnomerne na pery, počnúc od stredu a smerom k rohoch. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite Kontúrovacie ceruzky na pery kefa aplikovať rúž.
 • Dokončiť vzhľad aplikácií lesk na pery alebo pery bacuľatejšie, aby vaše pery plnšie vzhľad. Naneste lesk alebo bacuľatejšie do stredu pier a stlačte pery distribuovať lesk cez pery. Lesk bude odrážať svetlo vytvoriť ilúziu o plnšie pery.

5. Cvičenie pre dokonalé Pout

Kto povedal, že cvičenie je určený len pre telo? Vaše pery tiež potrebovať nejaké cvičenia. Vykonávanie týchto jednoduchých cvičení vo svojom každodennom živote je určite vám niečo plnšie pery.

load...
 • Umiestnite vaše pery a zuby. Bez otvorenie pier, úsmevu v takej miere, ako je to možné a počítať do 15 pred odpočívať. Opakujte tento cvik 10-krát.
 • Držať pery, zdvihnite stlačené rtu smerom k nosu a udržať pozíciu, zatiaľ čo vy počítať do 5. Relax a opakujte 10 krát.
 • Predstavovať svoje pery do bozku a udržať pozície, kým sa spoľahnúť 10. Relax a opakujte 5 krát.
 • Rozšíriť pery a vydýchnite, ako by ste vypustiť sviečku. Oddýchnite si pery a opakujte 5 krát.
 • Zhlboka sa nadýchnite a nafúknuť tváre. Pomaly vydýchnite tlačiť vzduch s dvoma alebo troma údermi. Opakujte 5x.
 • Stlačiť svoje pery cez zuby, ako keby ste bráni sa od kriku. Použite ukazovák vytiahnuť roh pery. Držať túto pozíciu po dobu 5 sekúnd pred odpočíva. Opakujte 10 krát.
 • Otvorte ústa a pretiahnuť pery v prednej časti. Utiahnite pery a uvoľniť tvárové svaly. Kým drží jazyk za zubami, pohybovať pery vpravo a vľavo. Opakujte 5x.

Získanie perfektné a šťavnaté pút nie je tak zložité, ako ste si pravdepodobne myslel. V priebehu doby, s make-upom, každodenné cvičenie a pery orientované krásy režimu, ste si istí, získať dokonalý pút ste chceli.

Neskúsil? Na čo čakáš!

Si to skúšal? Ako to funguje? Ešte zanechajte nám komentár.

load...