Makeup

5 jednoduchých krokov na perfektné zblíženie očných šiat - krok za krokom

5 jednoduchých krokov na perfektné zblíženie očných šiat - krok za krokom

Miešanie je kľúčom k make-up. Ale to nič menšieho než hádanky pre väčšinu z nás, je to tak? Pretože nie všetci z nás sú make-up profesionálov. My v StyleCraze úplne pochopiť, že učenie základy je kľúčom, pokiaľ ide o make-up triky. Takže dnes sme sa rozhodli venovať make-up lekciu očné tiene miešanie! Všetky make-up konzultácie chorál "zmes dobre", ako keby to je mantra! Takže, čo presne sa každý makeup netvor znamenať zmiešaním? No, to je v skutočnosti make-up mantra ctíme. Dobre blended očné tiene vyústi v vzhľad, kde nebudete schopní rozlíšiť, kde očné tiene začína a kde končí.

Veci, ktoré potrebujete

Chytiť nižšie uvedené produkty sa miešať vaše očné tiene dokonale.

  • Očné tiene
  • Eye Primer
  • Riasenky
  • Kefy
  • Očné linky

Krok 1

Pred nanesením make-up, je dôležité, aby prep kožu. Rovnaký princíp platí aj pre očný make-up rovnako. Popadnite pod očný krém a jemne masírujte oblasť očí krúživými pohybmi. To by hydratujú oblasť a zmierniť sucho. Aj malý suchosť môže váš make-up sa objaví cake alebo neatraktívne. Použite primer očné nad a pod očami. To funguje skvele ako podklad pre očné tiene, a tiež robí to trvať dlho. V prípade, že máte zafarbenie okolo oblasti očí, dokonca ju pomocou korektor, ktorý zodpovedá vašej pleti. Uistite sa, že nastaviť korektor s voľným / lisovaného prášku. Táto technika tiež zabraňuje očné tiene od pokrčenia.

load...

Krok 2

Predtým, než prejdeme k použitie očné tiene, je dôležité analyzovať a pochopiť svoj tvar očí. Zvoliť textúr a odtieňov, ktoré vyhovujú vašim očiam. Začnime zmiešaním očné tiene na bránkovisku. Váš pokrčenia, kde očné jamku z lebky namáča v tesne nad vašou očnej buľvy.

Krok 3

Spustenie aplikácie z bránkoviska. To je najlepšie používať očný tieň, ktorý má matný povrch a je odtieň tmavší ako je vaša farba očných viečok. Vložte výrobok na našuchorené miešanie kefou a začať miešanie z vonkajšieho kútika oka smerom k vnútornému rohu v predné sklo stieracie pohyb. Pokračujte tam a späť otrel pohyb, kým nie je vidieť žiadne drsné alebo ostré čiary na pokrčeniu oblasti. Rýchly Tip - Uistite sa nemiešajú na očné tiene nad prírodným zaniknúť, pretože to bude vyzerať neprirodzene.

load...

Krok 4

Použite plochý očné tiene štetcom naneste odtieň podľa Vášho výberu na viečka. Tu som použil neutrálny strieborný odtieň.

Krok 5

Až budete hotoví nanášanie farby na veku, miešať obe očné tiene pomocou strednej veľkosti našuchorený kefu. Použite malú špirála podobné pohyby miešať preč žiadne tvrdé hrany. Začnite od vonkajšieho kútika a pomaly pracovať smerom k vnútornému kútiku. Tento krok je veľmi dôležitý, pretože bude rozmazanie všetky prominentnú alebo drsné hrany.

Krok 6

Teraz sa matný krém očné tiene a aplikovať ju na obočie kosti a vnútornými rohmi na dokončenie make-up očí. Dokončiť vzhľad nanesením očné linky a srsť riasy s množstvom riasenky.

Konečný vzhľad

To nebolo tak ťažké, že? Trochu praxe je všetko, čo potrebujete miešať make-up dokonale. Hlavným poslaním prelínanie očné tiene je rozmazanie mimo prominentnú a ostré hrany, takže máte mäkkú a Smokey vzhľad. Akonáhle pochopíte, umenie 'a miešanie, môžete experimentovať všetko, čo chcete! Takže, začať cvičiť!

Máte nejaké ďalšie tipy, pokiaľ ide o prelínanie očné tiene? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...