Makeup

4 úžasné tipy make-up Keď máte na sebe korálové šaty

4 úžasné tipy make-up Keď máte na sebe korálové šaty

Chcete sa replikovať v lete je zúriacej horúce look- elegantné koralové šaty? No, musíte accessorize tejto krásne šaty s perfektným make-up. Najlepšia vec, o koralových šatách je, že dopĺňa každý tón pleti a farbu vlasov. Aby však bolo možné vykonať tento všestranný vzhľad spravodlivosť, budete musieť dať trochu úsilia do make-up. Ako farba šiat je vyhlásenie sám, musí byť make-up použitý v moderovanie. Ale to neznamená, že nemôžete pridať trochu vkus tu alebo pomlčku iskru tam. Zaujíma vás, čo by mohlo byť najlepší make-up ísť s koralovým šaty? Worry nie!

Prečítajte si o to zistiť, ako vytvoriť perfektný make-up pre koralové šaty.

1. Stredná Základné

Ako koralov šaty doplní váš tón pleti a pleť, neskrývajú pod hrubou vrstvou základu a primeru. Použite korektor, ktorá presne zodpovedá vašej pleti na bodku okolo očí alebo na akné a tmavými škvrnami. Rozmazať prstom a zmes do pokožky. Cez korektor naneste tónované zvlhčovač. Uistite sa, že farba hydratačný krém je taká, že zmizne po aplikácii na kožu. Ak je vaša pokožka je bledá a máte pocit, že váš tvár bude vymyť, môžete použiť tmavšie farebný základ pre rozširovať teplejšie farby. Zapečatiť základňu s priesvitnou prášok, ktorý vám dáva orosené svieži vzhľad.

2. Natural Glow

S vašou koralových šaty, budete musieť pridať žiara na váš tvár zdôrazniť svoj vzhľad. Pokiaľ máte svetlú pleť, naneste zlaté marhuľovej prášok ruměnec s nádychom zlata na jablká vašej tváre. S veľkým štetcom, mŕtvice častí smerom k chrámu a vytvoriť broskyňový lesk na tvári. Môžete tiež skúsiť kontúrovacou váš tvár pomocou zvýrazňovač. Ak chcete aplikovať bronzer, dať trochu samoopaľovacie prášku pod lícne kosti a rozmazaniu štetcom.

load...

3. Metallic Eye

Párovanie koralov šaty s komplikovanými, dramatickými oči prispieva k lesku. Dymové oči sa zlatom zvýraznenie prácu naozaj dobre. Ak chcete začať svoj očný make-up pre koralových šaty DAB ružové dlho opotrebenie laku hrnca alebo farebné tetovanie na viečka prstom a pomocou našuchorený kefu, miešať to. Teraz naneste zlatý trblietanie broskyňa-ružové očné tiene s celom viečku. Ak chcete dať vaše oko dymové vzhľad, kefa malé množstvo hnedého očné tiene pozdĺž bránkoviska a zmesi. Na vonkajšom okraji očí, s uhlovým štetcom, aby zreteľný tvar písmena V s tmavo vínovej očné tiene. Zmiešať ju smerom k stredu s hnedým tieňom. S ceruzkou štetcom naneste rozmazaný linky čierne očné tiene pod bičom nakoniec končí v tvare písmena vyznačená vínovej. Ak chcete pridať upozorňuje, pridať trochu šampanského zlaté trblietky blízkosti slzných kanálikov. Turquoise tiež pracuje dobre s koralov, takže kovová tyrkysová trblietky môžu byť taktiež použité.

Teraz pomocou ceruzky očné linky a následne tekutého jeden, stopové tesne nad vaše riasy s trochou krídla. Aplikujte niekoľko vrstiev maskary na natřást vaše riasy. Teraz pridať ďalšie okraj do dymové oči, používať falošné riasy, s malým trikom. Rozrezať riasy v polovici a nalepte ich na vonkajšom okraji oka, naskladané jeden na hornej strane druhej. To prispieva k objemu rias. Spustiť tekuté vložky znova, aby sa ubezpečil, že falošné riasy sú na nerozoznanie.

4. Nude Alebo Coral Lip

Pre vaše pery, môžete použiť nahú rúž alebo trblietavé koralové rúž hrať až farba viac. Naneste balzam na pery a stopové obrys pier s nahou vložkou. Vyplniť s výberom rúžu.

load...

Dúfam, že sa vám páčil tento make-up pre koralových šatách! Ste povinní nehľadajte nič menej ako diva v tomto trhanými koralové šaty a tieto jednoduché tvoria tipy! Uistite sa, že sa snaží tieto tipy niekoľkokrát pred veľkou udalosťou, a tak si to pravé!

load...