Makeup

4 úžasné make-up tipy na nosenie s vašimi žltými šaty

4 úžasné make-up tipy na nosenie s vašimi žltými šaty

Máš na sebe žltý komplet pre svadbu sesternice a sú pne, ako to urobiť make-up? Žiadny súbor je kompletný bez pravej make-up. Existuje celý rad nápadov, ktoré môžete realizovať, aby sa vaše funkcie pop a vyžarujú triedu cez make-up a oblečenie. Niektoré z nich sú popísané nižšie.

Pripravte sa vyzerať ako glam bábiky tým, že vytvorí svoj osobný make-up pre žltých šatách!

1. Face

Základňa make-up s žltých šatách by mal byť prirodzený a tlmený. Nesnažte sa zatieniť farbu šiat; to skončí v iskrivý, výstredný katastrofy. Ľahká, svieži pohľad na tvári je žiaduce, pretože žltá je teplá farba. Vyzerať bezchybný a pritom prirodzene, začať so svojím najlepším priateľom - korektor. Zakryť svoje chyby a splynúť s prstom as you go. Pre založenie, vybrať ten, ktorý sa topí do pokožky, bez toho aby zanechával stopy rozlíšiteľný. Ak nemôžete nájsť odtieň presne ako vašej pleti, zmes dvoch základoch (jeden tmavšie, jeden svetlejší) získať požadovaný odtieň. Dať to na rovnomerne s make-up hubou. Môžete si tiež vybrať dobré tónované hydratačné namiesto založenia.

2. Cheeks

Ak ste jedným z tých mála šťastných, ktorí môžu odniesť žlté šaty, uistite sa, že ste si vybrať make-up, ktorý patrí do rodiny farebného teplé.

load...

Kým vaša základňa je pokorný, nech vaše tváre hovorí o teplo a zdravý lesk. Krémové báze naprostý lícne odtiene sú vhodné na tento účel. Práškové bronzery dobre fungovať taky. Teraz, ako aplikovať bronzer alebo červenať závisí na vašej tváre štruktúry a ako ho chcete zvýrazniť. Ak chcete mať ružové žiara, takmer ako prírodné flush, mali by ste použiť odtieň na jablká vašej tváre. Ak chcete zvýrazniť vaše lícne kosti a potom ho aplikovať tesne pod tvár a splynúť k chrámu s kefou. S žltých šatách, červenať sa farby, ako broskyne, koralov, teplé ružovej a oranžovej vyzerať pekne.

3. Eye

Či už ste na sebe svoj žltý flow-ey šaty na ples alebo svadbu, dostať make-up očné právo je dôležité! Existujú rôzne spôsoby, ktoré môžete urobiť svoj očný make-up pre žltých šatách. Kým dymové vzhľad je kráska a pôjde dobre s takmer čokoľvek, mohol sa sústrediť na vaše pery a dať jednoduché Kohl linky na oči.

Pre Kohl-lemované oči, začať tým, že pokryje svoje viečka s kovovým krémovou báze farby očí v neutrálnej alebo svetlo hnedým odtieňom. S veľmi tmavú ceruzkou nakreslite tenkú, tmavú čiaru okolo rias. S čiernou Kohl ceruzka, vysledovať čiary, aby sa vaše oči pop.

load...

Ak chcete vytvoriť dymové oči, najprv pokryť vaše viečka s krémovej farby. Smudge s hnedým tieň na vnútornej strane svetle a drevené uhlie šedé na línie rias. S uhlovým štetcom, vytvoriť v tvare V krídla s matným čiernym očné tiene a stopové celého horných a dolných rias linky. Skončiť s čiernou vložkou. Aby posilnili svoje dymové oči, pridajte kúsoček šampanského trblietky v stredu horného viečka a v blízkosti trhacích potrubí.

4. Lips

Ak robíte Smokey oči, tie najlepšie, aby sa vaše pery neutrálny. Môžete sa rozhodnúť pre ružové a oranžové pery maslom. Alebo môžete dať nahé ružovej alebo ruže rúžu. Žltých šatách s jasne červené make-up je jedným combo vám najlepšie vyhnúť! Budete vyčnievať z davu ako päsť na oko, s maslovou žltá a jasne červenej combo!

Ak sú vaše oči a líca majú prirodzený make-up, môžete zintenzívniť svoju hru s tučným červenou rúžom. Jedná sa o bizarné vzhľad s dvoma teplých farbách praskanie. Ale uistite sa, že vaše oči nemajú pretiahnuté mačacie oči alebo tmavé tiene, aby rozptýlenie na minimum.

Začať s ružovou alebo broskyňovou rtu líniové cez okraje pier. Teraz vybrať hnedočervené sa vám páči (teplé odtiene sú žiaduce) a pokrývajú vaše pery s ním. Vysajte s tkanív a ste pripravení.

Žltá znamená teplo a slnečný svit. Udržujte svoj make-up minimalistický a príslušenstvo ako jemné ako oni môžu byť, a budete vyžaruje sebavedomie a elan!

Ako sa vám tento post? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...