Makeup

36 Mehendi navrhuje, aby vám inšpirovali ruky - kompletný sprievodca

36 Mehendi navrhuje, aby vám inšpirovali ruky - kompletný sprievodca

Každá žena prisahá mehendi, ak máte hľadať etnických za dôležitý rituál a potom, bez toho aby mehendi vzhľad bude úplne neúplná. Mehendi nie je len obľúbený pre svoju krásu; je dôležitou súčasťou celého rituálu, a predpokladá sa, že prinesie fortune.Mehendi je odvodený zo sanskritského slova Mendhika, užívanie kurkumy a henna pasty je podporovaný hinduistickej rituálne texty a históriou.

Mehendi alebo Henna používa v Indii je odvodený od mehendi zariadenie, ktoré je vedecky známe ako Lawsonia inermis a je populárno nazývaný henna strom. Tento kvitnúca rastlina je pôvodom z Arabského polostrova, severnej Afriky, Blízkeho východu a Južnej Afriky. Mehendi zvyk je oslavovaný s okázalosťou v mnohých arabských krajinách. História dokazuje, že mehendi alebo Henna bol používaný v Európe v 19. Century.This arabských culturehas stali neoddeliteľnou súčasťou indického zvyku. Mehendi sa stal dôležitým rituálom vo všetkých obciach v Indii a je obvykle nasleduje ďalšie zábavné plnené programov, ako je DJ noci.

Henna je pasta, ktorá sa vyrába zo stoniek a listov z henna závodu, a keď je aplikovaný na ruky sa stať mehendi. Listy a stonky sa vysuší a uzemnené na prášok. Aby sa henna pasty musíte najprv preosiať prášok henna pomocou nylonové sitko. To pomôže odstrániť kúsky, ktoré môžu upchať ústia aplikátora. Potom sa pridá prášok henna do misy, pridáme štvrť šálky alebo 60 ml citrónovej šťavy a rozšľaháme do hustého consistency.Then pridáme cukor a esenciálne oleje (levanduľový olej, čaj strom, Cajuput alebo Raven Sara olej) a rozšľaháme to naozaj dobre, kým textúra sa stáva hodvábne hladká. Kryt misy s igelitovou fóliou a udržiavať ju v izbovej teplote, kým farbivo oddelí a príde na viac surface.Add citrónovou šťavou na farbivá, ktorá oddeľuje a príde na povrch, až sa dostanete jogurt ako konzistenciu. Pour pastu do plastového kužeľa a krútiť na vrchol kužeľa dvakrát a pevne ho gumičkou. Uplatňovať mierny tlak palcom na vrchole kužeľa dávkovať mehendi. Pokiaľ toto nefunguje, potom budete musieť pod špičkou kužeľa pre zväčšenie otvoru, ale dávajte pozor, aby sa veľký rez, pretože to bude kaziť design.

load...

Pozrite sa, ako si vyrobiť mehendi Designs videí z nášho kanála YouTube - StyleCrazeTv

Jednoduché a krásne henna vzorov pre ruky, aby oživiť svoj deň

Vždy si umyte ruky mydlom a vodou pred použitím henna. Môžete tiež použiť krém na báze alkoholu, ak vaša pokožka je mastná, a dostať tmavú farbu na svojom handsyou možno použiť mehendi olej rovnako. US Food and Drug Administration (FDA) neodporúčajú henna ktoré majú byť použité priamo na kožu. Existujú správy o kontaktná dermatitída, alergie spôsobené farbivá prítomné v farbivá. Sfarbenie kože alebo hypopigmentácia bolo tiež hlásené. Takže v Spojených štátoch sa používa ako farbenie vlasov. Ak ste mali alergickú reakciu na henny vyhnúť úplne. Pred použitím ju na koži, môžete si tiež urobiť kalmetizace. Pokúsiť sa tetovanie na svojom nadlaktie, kde si môžete pokryť s rukávmi, ak nechcete odhaliť tetovanie, ktoré sa zmenšuje. Nechajte ho zanikať prirodzene, Nesiahajte alebo si na neho. Trvať určitú ochranu pred inštaláciou mehendi, najmä samolepkami mehendis ktoré sú k dispozícii v týchto dňoch. Ak používate blyští a kamene sa uistite, že lepidlo, ktoré sa používa, je šetrný k pokožke. Ak máte niektorý vyrážka alebo alergie ihneď navštíviť lekára.

load...

Spotrebitelia a dermatológov konštatovať, že škodlivé chemické látky, ako je para-fenyléndiamínu (PPD) sú prítomné v mehendi kužeľa. Viete rovnaká chemická látka používa v atramentových kaziet pre tlač a kopírovacích strojov? PPD je toxický a môže spôsobiť bolesť tela, nepokoj a svrbenie. Vždy sa uistite sa henna pasty doma. Viem, že hotových kužele vám žiaduce červenú a čiernu farbu, ale prečo riskovať?

Obvykle sa v Indii, tradičnej mehendi sa používa, ale v dnešnej dobe, môžete tiež nájsť červený mehendi rovnako ako čierny mehendi používaný. Black mehendi je veľmi populárny v arabských mehendi vzory pre ruky alebo nohy a teraz sa používa k tomu hranice návrhov tak, aby boli výrazné.

Tu je 36 úžasné mehendi návrhy na ruky:

1. Prvá mehendi dizajn je vhodný pre Eid a podobných príležitostiach, kde ženy milujú uplatňujú henna na svojich rukách. Eid prináša šťastie všetkým moslimských domovov po celom svete; to nielen volá po slávnostnú hostinu, dámy domu organizujú mehendi relácií. Každý z nich sa týka mehendi na strane druhej osoby a robí celý festival tak pestré. Niektorí dokonca hovoria odborníci vytvoriť tie zložité vzory mehendi. Pakistanskí mehendi návrhy a arabské vzory sú najlepšie pre Eid.The nad dizajn vyzerá pekne na rukách a nie je príliš komplikovaná a zložitá. To možno ľahko vydávať v práci bez akéhokoľvek problému. Použite Black mehendi pre čo najlepší efekt.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Ako sa o niektorých unikátnych vzorov, ktoré majú uľahčiť vám z tých nudných tradičných mehendi vzory? Tu je jeden milujeme, a hoci to má tradičné motívy, celý dizajn vyzerá veľmi moderne.

3. Tu je ďalší mehendi dizajn pre tých, ktorí chcú viac naplnený pohľad na rukách. Ruky sú naplnené zložité vzory a vzory. Kvety a motýľ vzory tiež, aby to skvelá voľba pre svadobné mehendi.

Vedeli ste, že ak vaša rádoby-matka -v-právo neuplatnila mehendi na vašich rukách mehendi obradu sa nespustí? Áno, to je prevládajúci zvyk v niektorých kultúrach a pridáva viac zábavy k celej udalosti. Niektorí dokonca dráždiť nevestu hovorí, keď je farba mehendi stáva naozaj tma potom budete mať milujúci manžel, dievčatá naozaj rád počul to znova a znova. Nevieme, či tieto viery sú založené na pravde, alebo sa práve povedal pre zábavu, ale iste nikto po vás bude žiadať pochôdzky po dobu najmenej niekoľko hodín, môžete si na chvíľu oddýchnuť.

4. Tu je návod, ako si môžete byť tradičné a moderné zároveň. Táto konštrukcia ukazuje, ako krásne vzory môžu byť uvedené na zadnej strane svojich rúk moc. Väzba vzory a kvetinové vzory, aby tento štýl tradičné, ale moderné a veľmi vhodné pre svadby.

5. Svadby sú neúplné, bez toho, aby krásne mehendi odeté rukou nevesty. Ak máte radi tradičné motívy a vzory na ruky, potom skúste tento štýl. Red mehendi robí dizajn vyzerať naozaj krásne a červená farba robí mehendi ešte výraznejšie. Prsty a dlane sú plné vzorov, ale nevyzerajú chaotický vôbec.

6. Láska mehendi návrhy na ruky, ale nechcete, aby vaše ruky, ktoré sa majú úplne naplnený dizajn? Nebojte sa tento štýl je práve pre vás. Môžete si to vytvorením malého dizajn, ktorý používa veľmi málo mehendi, držať ruku naozaj jednoduché, že sa zameria iba na jeden motív. To je veľmi vhodné pre tých, ktorí majú príliš veľa povinností v práci nosiť ťažký mehendi.

7. Ten je určený pre tých, ktorí chcú jednoduchý, ale tradičné mehendi plány na ruky! To mehendi dizajn pre ruky, je veľmi ľahké robiť a dá sa to urobiť sami. To je skvelé pre každú príležitosť a veku. Použitie veľmi kratšiu mehendi je veľmi vhodné pre tých, ktorí túžia minimálnu vzory a motívy na svojich rukách.

8. Ako sa o získanie mehendi vykonané na Karve Chauth? Ak si nie ste vedomí Karve Chauth, jedná sa o jeden deň festival oslavuje vydaté ženy severnej Indie a Gudžarát. Po celý deň pôstu, ženy sa pozrieť na Moonthrough sito a potom sa pozrite na svojich manželov. Modlí sa za dlhou životnosťou pre ich manžela, a tiež požiadať o božské požehnanie pre ich blaho. Tento festival je propagovaný filmov a vzhľadom k tomu, romantickú konotáciu. Mehendi sa vykonáva deň pred Karve Chauth. Ženy doslova navzájom konkurujú a chváliť svoje návrhy, je to skvelý spôsob, ako sa spojiť s priateľmi a rodinou. Tu je jeden návrh sme sa milovali, že má krásne a zložité d motívov celej ruky. Medzery medzi nimi návrhy pridať do svojej kráse. Tieto plné ručné návrhy budú takisto nich nevesty a príležitosti svadieb.

9. Jednoduchý, ale krásny dizajn pre tých, ktorí chcú, aby mehendi byť minimálna ale krásny. Dizajn je ideálny pre Eid a malé funkcie.

10. Jedná sa o veľmi jednoduchý, ale ženský dizajn, ktorý bude vyzerať skvele pri akejkoľvek príležitosti, rovnako ako na rukách nevesty. Použitie Black mehendi dizajnu pre ruky tu robí dizajn výraznejšie a krásne. To robí to odvážny a všeobecne sa používa pri vytváraní jednoduchých arabský mehendi vzory.

11. Tu je ďalší šikovný dizajn, kde je použitá len veľmi málo mehendi na zadnej strane vašich rukách. Tam nie sú o moc zložité vzory alebo tieňovanie. Jednoduché, ale krásne vzory, ako je tento vyhovoval všetkým príležitostiach, ako Eid, svadbách a iných príležitostiach, ako sú narodeniny strany, za zákazku alebo manželstvo registráciu svojho priateľa. Môžete ich nosiť na vysokú školu rovnako.

12. Pri pohľade na jednoduché vzory mehendi rúk Toto riešenie môže vyzerať veľmi jednoduchý, ale to sa vzťahuje ruky s krásnymi motívmi v prípade potreby sa vyplní všetky medzery. Diagonálne dizajn robí ruky vyzerajú krásna a môže byť vykonané pri akejkoľvek príležitosti. Tento konkrétny návrh bude vyzerať dobre na deti príliš, na ktorého malé ruky, veľké vzory proste nesedí dobre.

13. Z niekoľkých jednoduchých moderných vzorov, pustíme do plného ruka mehendi dizajn pre svadobné príležitosti. Táto extravagantný dizajn a motív bude niekto ísť, wow '. Zložité vzory sú tradičné a veľmi mikroskopické a vzor na prstoch je celkom neobvyklé. Celé vzory používané majú moderné dotyk na ne.

14. Tento model je opäť vhodný pre nevesty, ktoré chcú jednoduché, ale krásne vzory mehendi. Tento dizajn je prostý chaotický vzhľad. Dnešné ženy nemajú radi zložité vzory, ale tie, ktoré sú jednoduché a elegantné. Mnohé z nich majú vstúpiť pošte manželstvo tak nosia návrhy, ktoré nezvýšia obočie. Nevesty zdobia obe ruky a nohy na ich svadbu, pretože to je ich deň vyzerať čo najlepšie. Vzhľadom k tomu, všetky oči sú na her.The vzorov sú veľmi moderné a medzery medzi nimi, aby to elegantné voľba pre moderné nevestu.

15. To je vhodný pre príležitosti ako Karve Chauth a zapojenia strán. V deň stretnutia, bude celá pozornosť bude na vašich rukách, takže tento model bude apt pre daný deň.

16. Máte nejaké arabské mehendi plány na plné ruky? Potom skúste tento moderný arabskou dizajn s veľmi menej modelov a je veľmi ľahké urobiť sami.

17. Ďalším veľkým mehendi dizajn pre nevestu. Tento dizajn ozdobí rúk by nevesta a aby vyzerali veľmi krásne. Tradičné motívy a vzory, aby to skvelá voľba. Zahrnutie symbolov manželstva a lásky, ako páv je tento pomerne unique.The Použitie okrúhleho tvaru znázorňujúcim slnko je celkom bežné pre tradičné mehendi vzorov, védskej colné uvádzať význam, lebo rituály povedať, že tradičné vzory líčiť slnko, čo je symbolický, pretože to ukazuje predstavu o, prebudení vnútorné svetlo. '

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

18. Tu je použitie čierneho mehendi na dlani robí vzory výraznejšie. Rôzne vzory na prstoch, aby tento návrh jedinečný.

19. To je tiež veľmi vhodný pre nevestu. Dizajn je vytvorený s použitím tradičných motívov, ktorý robí to vyzerať elegantne. Celá dlaň aj chrbát rúk je naplnený krásnymi motívmi.

20. Tu je veľmi jednoduchý, ale elegantný svadobné mehendi dizajn pre plné ruky. Dizajn je pre tie dámy, ktoré nechcú úzkostlivé vzorov. Je ideálny pre Eid a iných príležitostiach.

21. Tu je jednoduchý, ale nádherný vzor. Veľký vzor na stredu dlaní, ako aj vzory na prstoch a zápästí je tento návrh jedinečný. Tento dizajn je vhodný pre každú príležitosť a pre tých, ktorí chcú tradičný ešte unikátny dizajn.

22. Tu je mehendi dizajn s tieňovanie a tradičných vzorov. Dizajn nie je ťažké, ale napriek tomu to vyzerá skvele na každú spoločenskú funkciu.

23. Tento dizajn vyzerá veľmi unikátny a svieži. To nie je vôbec spoločného vzoru a bude vyzerať skvele pri akejkoľvek príležitosti. Zložité vzory na prstoch a otvoreného priestoru na zadnej strane rúk dáva tento dizajn nový vzhľad

24. Láska moderný dizajn, alebo ste len púšťať do mehendi? Každý si môže zvoliť tento jedinečný dizajn s lotosu ako ústrednú myšlienku. Jedinečnosť rovnako ako jednoduchosť robí tento návrh svoju špecialitu. Ak ste ku konceptu len nových alebo chcete niečo jedinečného jednoduchý dizajn na zadnej strane rúk, skúste toto.

25. Tu je ďalší veľmi jednoduchý dizajn inšpirovaný z arabských trendov mehendi. Použitie čiernej mehendi robí dizajn prednej a krásne. Tento jednoduchý dizajn môže byť vykonané off kýmkoľvek a môžu byť použité pri akejkoľvek príležitosti. Ak ste v núdzi o menej neporiadok a jednoduchý mehendi dizajnom, bude to vaša obľúbená voľba.

26. Tu je jednoduchý, ale veľmi tradičný dizajn na ruky. Skladá sa z tradičných Indian mehendi vzorov a môže byť používaný kýmkoľvek. Konštrukcia obsahuje menej zložité motívy, ktoré robí tento dobrý a jednoduchý svadobné mehendi konštrukcie.

27. Znudený z rovnakých starých farieb na vašej mehendi? Potom tu je spôsob, ako pridať nejaké farby na ruky s týmto Glitter mehendi dizajnu. Tieto návrhy sú vypracované použitie normálne mehendi a motívy a vzory sú vyplnené pomocou Glitter z tuby. Jedná sa o nový spôsob použitia mehendi a je veľmi populárny pre oslavy a neformálne príležitosti. Dokonca aj moderné nevesta sa môže pokúsiť tento typ mehendi dizajnu.

28. Veľmi krásny dizajn s použitím tkať patternsor Jali prácu a krajkové vzory na rukách. Tieto vzory vyzerajú skvele pre manželstvo príležitostiach. To mehendi je veľmi vhodné pre nevestu na svadbu, rovnako ako pri príležitosti zasnúbenie. Dizajn je jednoduchý, ale veľmi žensky a krásne.

29. Tieto návrhy, ako sú niektoré z tých predchádzajúcich možno vykonať vy. Návrhy majú nádych modernosti čo z neho robí ideálny voľba, ak sa nudí športové rovnaké staré vzory.

30. Tu je ďalší jednoduchý dizajn pre tých, ktorí chcú jednoduché mehendi plány na ich rukách. Tieto návrhy, aby sa ruka vzhľad menej chaotický a jednoduchý dizajn prirodzene zvyšuje krásu vašich rúk. Tento dizajn je moderný s tradičným dotyk čo je dobrou voľbou pre nevesty.

31. Ak chcete mať naozaj pestrý mehendi dizajnom, skúste tento štýl s multi farebnými trblietkami a minimálnymi vzorov. Rôzne farby určite prinesie tento návrh a aby to vhodné pre modernej doby. Tie je možné nosiť na každú príležitosť a nebude vyzerať nudné a staromódny. Vzory sú tiež úplne unikátne a moderné. Celkom hit pre mládež.

32. Môžete vidieť použitie oboch červenej a čiernej mehendi v tomto návrhu. Prsty sú robené s červeným mehendi zatiaľ čo zvyšok vzory sú robené s čiernym mehendi. Dizajn je stále minimálna a otvorené časti rúk pridať do návrhovej krásy.

33. Máte radi robia mehendi sami? Potom skúste tento super ľahké vzoru, ktorý je ideálny pre Eid alebo akékoľvek iné malé príležitosti. Vzory sú stále minimálne a jednoduchá. Špičky sú vyplnené a zakrivené línie, rovnako ako kvetinové i geometrické vzory sú used.You môžete precvičiť pomocou mehendi kužeľ a čoskoro budete môcť vytvoriť vzory ako pro.Start s jednoduchým dizajnom a ako budete postupovať vyskúšať tie tie zložité ,

34. Tu je moderný a jednoduchý dizajn pre každého, kto hľadá krásny a jednoduchý dizajn pre ich rúk. Tento model zahŕňa kvetinové vzory a zakrivené čiary. Špičky prstov sú uložené open.This dizajn môže byť vykonané pre každú príležitosť, alebo to môže byť práve urobil pre zábavu.

35. Tu je ďalší trblietky mehendi dizajn s pridanou korálkami. Dizajn je stále jednoduchý a zahrnutie viacerých farebných guličiek dáva tento moderný nádych. Je veľmi vhodné pre účastníkov i pre moderné nevestu. Tieto kamene sa používajú na rôznych veľkostiach a farbách a trblieta sa tiež líšia v colour.This dizajne je milovaný tými, ktorí majú radi živšie farby, oni pridajú ďalšie odtiene do svojho pôvodného mehendi dizajnom.

36. Posledný z nich chceme predstaviť je novodobý Indian mehendi plán na chrbte ruky. Použitie čiernej mehendi robí dizajn výraznejšie. Aj táto konštrukcia vyžaduje veľmi málo preťaženie dizajnov a vzorov. Vzory sú jedinečné, a to najmä vzor na prstoch sú úplne jedinečné. Konštrukcia bude vyhovovať nikomu a bude tiež vhodné pre nevesty.

Mehendi je neoddeliteľnou súčasťou indickej kultúry, etnický vzhľad zostáva neúplná bez mehendi. V súčasnej dobe mnohí mladí ľudia robiť jediné mehendi tetovanie pomocou červenej a čiernej mehendi. Mnohí sa obávajú, že riadenie zúčastňuje robiť permanentné tetovanie, čo je tiež tabu v našej krajine. Vo väčšine prípadov budete musieť skryť tetovanie skôr než chváliť to s mehendi tetovanie nemusíte sa starať o to všetko. Môžete ju nosiť kedykoľvek a to urobiť sám, tak jednoducho ísť a baviť sa vytváranie týchto jednoduchých mehendi návrhy na ruky a ktoré z vašich priateľov. Majte na pamäti, že jednoduché je elegantný. Zostaňte štýlový vždy!

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - posledné Mehndi design kurz pre deti

[Youtube http://www.youtube.com/watch?v=f8KqRaD3iZw]

Dúfam, že sa vám páčil tento článok bude klásť dôraz na osvedčené mehendi vzory na ruky! Nezabudnite sa podeliť o svoje nápady a zaujímavé vzory v sekcii Komentáre nižšie.

load...