Makeup

3 Konečný makeup Hacks pre Vychádzajúce oči

3 Konečný makeup Hacks pre Vychádzajúce oči

Ak ste sa prísť na to, ako zvýrazniť vaše oči vyčnievajúce v prírodnom vyzerajúci spôsobom, potom ste na správnom mieste! Od jednoduchých, ležérny vzhľad a dramatické oči, k zotretie alebo dve riasenky, očný make-up môže zvýšiť svoje funkcie v žiadnom momente. S našou rýchle a jednoduché triky, naučiť ovládať tri rôzne krásu vyzerá týchto jednoduché krok za krokom tutoriály!

Čítanie dopredu aktualizovať svoj vzhľad...

1. Pre tento deň:

Dámy, ak hľadáte pre príležitostné očný make-up, ktorý robí vyhlásenie, bez toho, aby kričal, potom je potrebné, aby znovu túto Katy Perry má jednoduchý vzhľad.

load...

Začnite tým, že tají svoje oči s operačným systémom Mac je vernou Pre Longwear Concealer, a sledovať tak, že použije tekuté očné linky od vnútorných kútikov očí po celú cestu von. Ďalej prach svetle broskyňový ružové očné tiene a zvýrazniť svoje spodné riasy a vnútorné kútiky oka - tu, Katy vzal Urban Decay Naked Palette 3.

Teraz naneste silnú farbu tieňa v čiernej farbe pozdĺž záhybu oka. Uistite sa, že nejdú cez palubu s ním. Môžete si vybrať hnedá alebo akýkoľvek iný tmavší odtieň - nielenže bude pokračovať spolu so svojimi guľatými očami, ale aj priniesli intenzitu vo vašich očiach. Miešať farby v stredu oka s cieľom poskytnúť väčšiu tvar vašich vystupujúce oči. Nakoniec naneste čiernu riasenku volumizing pre tieto mimoriadne dramatické riasy, a máte všetko nastavené!

Na tvár, preskočiť základy, ak nepotrebujú veľa pokrytie a držať korektor a sypký prášok.

2. Na úrade:

Mierne tvarované tváre Kim Kardashian a definované oči spárované s bezchybnú pleť a lesklé ružové pery - všetci pracovali spoločne vytvoriť skutočne dokonalý kancelársky vzhľad.

load...

Ak máte veľké, hlboko posadené oči ako Kim Kardashian, začať s poklepávaním Bobbi Brown Eye Tónované zjasňovacie prostriedok na boj s tmavé kruhy pod očami. Potom, čo urobil, použite vodotesnú čiernu Kohl ceruzka na oči - navrhujeme Extra-Intense Liquid Eyeliner ceruzka v čiernej farbe - a lemujú horné a dolné rias linky. Uistite sa, že nejdú cez palubu s vložkou; Namiesto toho si môžete linku z jedného kútika oka k druhému pre tento náladový efekt. Potom sa krútiť Mascara objemný motýľ, aby sa dosiahlo mimoriadne dramatické riasy.

Na tvár, choďte obrys! Stačí použiť trochu La Couleur neomylného bronzovej Divine do dutín vašej tváre a čela, aby zmes v celom texte. Top svoje lícne kosti s ľahkým ružovým rumencom na jemný náznak farby - odporúčame Pravda zápas Barely červenanie W3 - 5.

3. Night Out:

Nicole Richie nikdy nepodarí urobiť vyhlásenie na červenom koberci. The Art Of Elysium Gala, módny návrhár doplňuje jej rozprávkový komplet s ňou pár Christian Louboutin topánky, jej vlastné šperky a vinobranie spojkou. Aj keď pohľad bol relatívne dusný a vinobranie, Nicole Richie zvýšilo dráma s jej make-up - sme celkom reč.

Čiernošedé stali klasické vysoké kúzlo tím pre akúkoľvek červenom koberci udalosti, a Nicole dokazuje len to. Použitie oboch bohaté a teplé tóny, herečka použila trblietavé sivý tieň (Sephora IT Palette Smokey) po celej jej viečka a vnútorné záhybov linku a NYX očné tiene základne - čierna na vonkajšie. Akonáhle vy sa vykonáva s rovnakým prijať Maybelline New York Linka Stiletto maximálnu presnosť Liquid Eyeliner a lemujú vaše oči s pohybom. Dokončiť svoj očný make-up posilnením vaše riasy s dvojitými vrstvami Clinique Lash Power Mascara osrstenia.

Vytvorenie prirodzeného ešte definovaný vzhľad vyhladením ľahký tekutý prášok vzorec (ako neomylný Mágia Nude Liquid Powder Foundation) po celom kože s Foundation Brush.

Dúfam, že sa vám páčil tento príspevok! Ak máte nejaké návrhy, prosím, neváhajte a napíšte nám komentovanie nižšie. Vážime si vašej spätnej väzby.

load...