Makeup

3 dokonalé obočie Tvar nápady pre okrúhle tváre tvary

3 dokonalé obočie Tvar nápady pre okrúhle tváre tvary

Obočie sú veľmi dôležitou súčasťou vašej tváre. Ich tvar a vzhľad môže mať vplyv na svoj vzhľad. Môžete utvárať vaše obočie tak, ako chcete, samozrejme pri zachovaní tvaru vašej tváre na mysli.

Pre okrúhle tváre, tam je nedostatok uhlov na tvári, ktorý robí to vyzerať širšie ako obvykle, a brada je trochu zaoblená. Oni tiež vyzerajú hrubšie a plnšie, ale to môže byť stanovená s pomocou niekoľkých trikov a tipov. Tu budeme diskutovať niektoré tvary obočie, že bude vyzerať skvele, bez toho, aby váš tvár vyzerať širšie.

Najlepšie obočia tvary pre okrúhlu tvár:

Mali by ste si vybrať tvar obočia, čo by schudnúť a upozorniť na vlastnosti na okrúhlu tvár. Môžete použiť buď tradičné techniku ​​rezanie závitov alebo sa rozhodnúť pre obočie threading strojov na tvarovanie obočia. Mali by ste byť opatrní pri formovaní svojej obočie, pretože zlý tvar môže zničiť celý vzhľad. Vzhľadom k tomu, vaša tvár guľatý, je potrebné pridať definíciu pre zvýraznenie vašej tváre štruktúru kostí. Existuje šesť obočie tvary všeobecne, ako sú zaoblené, zakrivené, ploché, tvrdé a mäkké šikmé tvary. Medzi týmito šiestimi variantoch, tieto sú najlepšie tvary obočie pre okrúhlu tvár:

load...

Odporúčame tri tvary, ktoré sa obvykle vyzerajú lichotivé pre všetky hustejšie obočie okrúhleho tvaru tváre.

1. Pevný uhlový:

Je dôležité, aby sa predlžoval okrúhle tváre, rovnako ako je to možné. To možno dosiahnuť s ostrým alebo vysoký oblúka, ktorý je považovaný za najlepší obočie tvar pre okrúhlu tvár. Mäkké alebo jemný oblúk robí tvár vyzerať väčšie koleso, takže by ste mali vynechať tie oblúky. Ako to dosiahnuť tvar? Z tohto stavu je potrebné, aby obočie linku rovno na vrchol a potom nízky smerom k okrajom. Vysoké oblúky otvoriť oči, zatiaľ čo tvár sa objaví tenká. Vzhľadom k tomu, obočia sú ďaleko od svojho nosa, tento tvar by sa, aby vaša tvár vyzerať štíhlejšie.

2. Soft Uhlová:

Okrúhla, ktorým čelia ženy môžu mať buď mäkké alebo tvrdé šikmé šikmé tvary obočie. Mäkká hranatý tvar má mäkké vrcholy a kriviek. Tento tvar môže mať nízke alebo vysoké oblúky. Vysoké oblúky najlepšie pracovať pre guľatý tvar tváre, pretože to prispieva k tomu tvár vyzerať tenšie ako širší. Ženy, ktoré sú nepríjemné s vysokými oblúkmi môžu alternatívne použiť mäkkú zalomený tvar obočia. Pevný uhlový tvar robí tvár vyzerať mladšie. Tento tvar pomáha tuku tvár vyzerať štíhlejšie a krátke tváre vyzerajú dlhšie. Hoci tento tvar dáva drsný vzhľad, ale funguje dobre na okrúhle tváre. Ako to dosiahnuť tvar? Šikmé tvary, ako tvrdé a mäkké vykresliť jemný vzhľad na okrúhlu tvár v tvare ženy. Tvar je rovný a krivky jemne okolo vrcholu a rohov obočie dole. Tento tvar je tiež známe, že aby človek vyzerať vyššia.

load...

3. S v tvare:

S v tvare obočia tvar pripomína mäkký zalomený tvar obočia. Tvar začína s mierne zakrivené línie a uhol čela je úplne zaoblené. To je guľatý tvar stál dlhšie. Tvar je obočie podobajú písmenom S. Tým je tvar sa nazýva S-tvar. Tento unikátny tvar čelo vyhovuje tento typ tváre, ktorý je zmesou uhla a krivky. Tento tvar poskytuje atraktívny vzhľad na vašej tvári. Ako to dosiahnuť tvar? Obočie tvaru S pre okrúhlu tvár je veľmi podobné vysoké klenutý tvar obočia. Musíte udržiavať vaše obočie priamo k nosu, čo spôsobuje miernu krivku. Avšak, tento tvar obočia neponúka moc lichotivý pohľad na tvári.

Tiež odporúčame, aby zostali ďaleko od oboch zaoblených obočia a ploché obočie, ako sa pridať k zaoblenie. Tu sú niektoré koleso, ktorým čelia celebrity a ich obočie štýly.

Vanessa Williams inšpirovaný obočie:

Má okrúhlu tvár a obočie sú mäkké šikmého tvaru, ktorý robí tvár vyzerať menej úplné a dáva dobrý vzhľad tváre. Obočie sú tenké a nie príliš silný, takže jej tvár dlhšie.

Jennifer Aniston je obočie Style:

Ona využíva svoje stredne husté obočie do rámu jej tvár. Použitím vysokého oblúkový tvar obočia, ona dostane dlhšie a štíhly tvár.

Grace Kelly Style obočie:

Ak si ju všimnete na obrázku vyššie, jej oblúk nie je vysoký oblúk, ale mäkký ten, ktorý príde úhľadne. Stále obočie silné a prirodzené. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, môžete vyplniť vaše obočie a udržať oblúk jemné a nie tak dokonalé.

Britney Spears inšpirovaný obočie:

Britney športové vysoký oblúk, pevný uhlový, ktorý udržuje jej obočie stredne hustý. Ona zaplní obočie, aby boli prominentnú a definovaný. Vysoký oblúk bude dávať ilúziu dlhé tváre.

Niekoľko tipov, aby sa vaše obočie vyzerajú najlepšie:

Poďme sa pozrieť na niekoľko krokov, ktoré môžu vaše obočie vyzerať čo najlepšie:

  • Zaplniť medzery v obočí pomocou tmavého ceruzku, aby jej prirodzený vzhľad.
  • Po tvarovanie obočia, použite obočie prášok na odstránenie prebytočného oleja a je vaše obočie prirodzený vzhľad.
  • Čistíte obočie s spoolie kefou alebo jemne masírujte prstami zvýšiť krvný obeh v tejto oblasti.
  • Pravidelne hydratujú vaše obočie so zázvorom šťavu, ktorá pomáha pri znižovaní padania vlasov.
  • Môžete odstrániť nežiaduce chĺpky pod obočie, ale vyhnúť sa cez Tweezing. To môže mať za následok trvalú stratu vlasov.

Dúfať, že tieto tipy vám pomôžu pri výbere správneho návrhu obočia pre váš okrúhlu tvár.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5

load...