Makeup

25 fotografií Nayanthara bez make-upu

25 fotografií Nayanthara bez make-upu

Herečky a make-up ísť ruka v ruke. Nie je žiadnym tajomstvom, že make-up prispieva k ich glam vyzerá na obrazovke, ale niektoré Divas sú obdarení look inšpirujúcich funkcií. Vyzerajú úžasne, aj keď sa rozhodnú priekope palacinka na chvíľu! Nayanthara, južnej indický herečka, ktorá je populárna obľúbené, vyzerá nádherne, aj keď sa vzdáva make-up.

Nayanthara Fotografie bez make-upu

Nahliadnuť na to, ako skvelé to vyzerá aj potom, čo make-up miss.

1. V hlbokom zamyslení Look

Nayanthara tu vyzerá v hlbokom zamyslení na dôležité udalosti. Aj keď má na sebe nejaký make-up, ona sa podarilo, aby ju udržali na minimálnej, aby sa zvýrazní jej prirodzenú krásu. Robí snahu vyzerať skvele bez ohľadu byť príležitostí.

load...

2. Sa späť k svojim koreňom Pozrite sa

Tu, ona je nádherne pózuje pre obraz v akcii schválenia. Jej tradičný indický odev prináša etnickú prirodzenú krásu udelené na ňu jej predkov. Ona je v tom, čo sa zdá byť hlboký ružový šifón sárí, zladený s zelenej a zlatej brokátová blúzku a zlaté Dangling náušnice.

3. Back To Basics Pozrite sa

Na tomto obrázku, keď jasne išla späť k základom. Vlasy sa vyrábal v úhľadnom francúzskeho vrkoča na boku. Ona má na sebe červené tričko a môžeme pochopiť úroveň pohodlia a jednoduchosť, že sa chystá k. Buďme úprimní, nie je to náš cieľ na konci dňa? Ona prikrývali ho s čiernym popruh športové hodinky.

4. Casual Chic Look

Vybrala, aby to neformálne tu s svieži tmavo modré oblečenie a základné strana rybie vrkoč. Vyzerá žiarivý vo svojom prirodzenom broskyňový kožou a sčesané vlasy. Jej ležérny elegantný vzhľad v kombinácii s tým odzbrojujícím úsmevom je určite víťaz hands-down!

load...

5. Chystá A Pretty Look

Nayanthara je u funkcia zadanie, hľadajú elegantný ako vždy. Jej koža je úplne žiariaci v tejto nádhernej červenej, oranžovej a žltej viacfarebné sárí. Ona spárovaný to s ružovou (takmer red) sequinned blúzku a je úplne hojdacia tento elegantný Desi vzhľad.

6. The Girl Next Door Look

Rozkošný ozdôbky, svetlé farby a džínsy? Znie to presne ako ten očarujúce nepredvídateľný dievča od vedľa, alebo nie? To je pohľad, že sa deje v tejto snímke. Jej koža vyzerá mimoriadne zdravá a tváre sú absolútne nadšený.

7. Simplicity Is Štýl Look

Jej tvár je plná života a tie obočie sú na fleek! Aj keď je športový jednoduchou ružovou a fialovú prúžkované košele, ona sa obrátila na seba pozornosť každého, čo dokazuje, že tam je krása v jednoduchosti.

8. Materská Glow Look

Tu vidíme náznak materskej inštinkty Nayanthara je presvitajúce. To je jasne odráža v jej dúhovým tváre. Vyzerala nádherne pokojný a pokojný, keď sa objal dieťa v náručí.

9. Pretty In Black Look

Nayanthara vyzerá úchvatne vo svojom čiernom strappy vrchol. Odišla k celkovo veľmi prirodzeným a subtílne vzhľad. Vidíme ju ujímání vlasy jednoduchým spôsobom a len šperky ona má na sebe, je celkom reťaze a klincami.

10. Vždy Fab Look

Zdá sa, že boli vzaté v sade po dlhom náročnom dni natáčania tento obrázok. Dokonca tak, že to nie je stopy vyčerpania na tvári. Buď ju skrýva veľmi dobre, alebo ona má vynikajúce energiu! Živý ako vždy, vlasy sa koná do chvosta, keď športové neformálne hore.

11. Sunkissed Look

Selfie vziať v perfektnom uhle môže robiť zázraky, ale to by nemalo vadiť niekoho, ako Nayanthara, ktorý je prirodzene požehnal. Pridajte prirodzené slnečné svetlo k jej kráse a máte sami perfektné selfie!

12. Party Rocker Look

Nayanthara vyzerá tak rozkošný! Dokonca aj po dobrom tanečné sedenia, ona je prakticky žiaril! Myslím, že sme všetci mohli zobrať list z jej knihy!

13. Bubbly Look

Je tu vidieť výdatné smiech, Nayanthara vyzerá roztomilý a bezchybné aj bez jedinej stopy make-up na tvári. Bezstarostný vlnitý účes a neformálne tee zvýšiť svoj pôvab v tomto pohľade.

14., Comfort je kľúčom 'Pozri

Nayanthara je videný na sebe pár pohodlné zelených harems a čierny čaj v tomto pic. S čelenkou na dokončenie vzhľad, vyzerá úplne v pohode. Jej žiaden make-up avatar ukazuje, ako pohodlne sa v nej vlastnej koži!

15. Demure Diva Look

Nayanthara vyzerá jej najlepšie v tejto jednoduchej indickom vzhľad. S nádychom Kajal a padanie vlasov do kadere, vyzerá každý kúsok očarujúce diva sa jedná. Jej pokoj a hanblivý vystupovanie robí to vyzerať celkom hit.

16. High Street Look

The South Indian beauty totálne pribili to high street vyzerať s elánom! Stiahla tento trend s elegantným fedora klobúku a zvýraznených kadere. Vyzerá sebavedome a bez námahy šik v tomto pohľade, aj keď dala make-up miss!

17. Bez problémov a Edgy Look

S ležérne sčesané dozadu copu a elegantným člna krku ležérne oblečenie, Nayanthara bol pribitý na no-povyku ležérny vzhľad s gráciou. Jej koža je sálavé aj sans makeup a vyzerá bezchybný a skladá sa v tejto fotografie.

18. Uber elegantný a ležérny vzhľad

S elegantným odtiahol copu a len náznakom Kohl, Nayanthara sa nám podlahou s jednoduchosťou tento vzhľad. Bez námahy a štýlový zároveň, dokázala ešte raz, že make-up alebo žiadny make-up, ona zostáva očarujúce diva!

19. Nayanthara A Prabhu Deva - žiarivé a Breezy Look

Tento starý obraz Nayan ukazuje, ako žiarivý a svieži vyzerá sans makeup. Svieža účes a ležérne čierne tričko, spárované s týmto krásnym úsmevom, aby vyzerala tak krásne!

20. Home Bird Look

Domácke v neformálnej bočnej parted účes a jednoduchý výber oblečenia, Nayanthara vyzerá všetko pohodlne a uvoľnene v tomto pohľade. Jej bindi a pramene zblúdilý vlasy rámovanie jej tvár len pridať do kúzlo!

21. Letné Chic Look

V uber náhodný čierne tielko a voľné krútia rámovanie jej peknú tvár, Nayanthara vyzerá perfektne na leto! Vyššie uvedeného vyplýva, placku nerobí rozdiel k nej, pretože ona má večne žiariace tvár, ktorá vyžaruje prirodzený lesk.

22. The Natural Everyday Look

Nedbalo oblečený a vlasy čelenka, Nayanthara vyzerá ako jeden sledovať, či chceš nechty prirodzený vzhľad! Vyzerá ladný a úplne vlastné neformálne vzhľad, bez dokonca stopy make-up na tvári.

23. Light No-make-up Look

V khaki tlačidlo dole košeľu a vlasy vypustená, vytiahla z tejto ležérny vzhľad, ako by to hračka! Jej ležérne účes, spárovaný s minimalistickými obruč náušnice, dá jej štýlovo položil-back auru. Opäť sa dá po správe, že vyzerá báječný, aj keď sa jej tvár nie je maľoval!

24. Pretty Pigtaily Pozrite sa

Sans makeup a vystrojil všetkým nedbalo v základnom tlačenom odpalisko (s vlasmi zviazaný v super roztomilé vrkôčiky), Nayanthara oblieka vzhľad vysokoškolské chodec v tomto obrázku. Ona pribil túto žiadny make-up vzhľad s námahy.

25. De-Glam Look

V tomto snímku, pravdepodobne prijatá na tlačovej konferencii, Nayanthara vyzerá dokonalá dokonca bez stopy make-up na tvári. Táto južnej indický krása pribitý de-glam avatar s gráciou. Jednoduchý biely outfit a voľné vlasy česané sa len pridať do svojej krásy. Nayanthara bola obľúbená meno v Tollywood a naďalej nás zapôsobí svojimi chvályhodných herecké schopnosti a krásu! Dajte nám vedieť, aké žiadny make-up vzhľad tohto južnej indickej krásu ukradol srdce! Môžete zanechať svoje pripomienky v nižšie uvedenom poli.

Nayanthara bola obľúbená meno v Tollywood a naďalej nás zapôsobí svojimi chvályhodných herecké schopnosti a krásu. Dajte nám vedieť, aké žiadny make-up vzhľad tohto južnej indickej krásu ukradol srdce! Môžete zanechať svoje pripomienky v nižšie uvedenom poli.

load...