Makeup

20 Vynikajúce svadobné návrhy Mehendi pre váš Svadobný deň

20 Vynikajúce svadobné návrhy Mehendi pre váš Svadobný deň

Svadobné sezóna sa blíži, a čo je to svadba bez nejaké kúzlo a šmrnc? Mehendi obrad je jedným z najviac zábavných a očarujúce pre-svadobné príležitostiach v Indii, ktorá prebieha spravidla deň alebo dva pred svadbou. Je považovaný za jeden z najstarších svadobných tradícií.

Tradičné konštrukcia mehendi stali dekoratívne a spletitý s časom, sa ľudia stále viac a viac kreatívne.

Tento svadobné sezóna, sme zostavili niektoré z najkrajších svadobných návrhov mehendi, že budete absolútne zbožňujú.

1. Paisley Print

Bordó tlač je nadčasová klasika. Zakrivené motívy sú vykonávané v mnohých formách, ako je populárny manga dizajnu. Konštrukcia má malé a krásne paisleys na dosah ruky a väčšiu paisleys na dlani. Krivé tipy pridať hladký tok k návrhu, zatiaľ čo zložité ťahy zdôrazniť symetriu.

load...
Ako si vyrobiť Paisley hena design iba za 3 minúty

2. Pattern Floral

Kvety sú považované za neutrálne motív nosiť, pretože sú viazané na zápas s akýmkoľvek svadobné oblečenie.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Tento model je všetko kvetinová a úplne báječné. Drobné lístky podčiarkujú dlhé prsty nevesty a veľký kvetinový dizajn je v tieni vytvoriť hĺbku. Lupeňmi a vinič rôznych veľkostí, design vyzerá veľmi delikátna, napriek tomu zaujímavé.

load...

3. Royal Architecture

To henna designu vám pripomenie podrobných architektonických návrhov, ktoré nájdete v starobylom MUGHAL paláca. Kupoly a kvetinové vzory pripomínajú vzory vyrezané do spekaných pilierov kráľovská rezidencia. Hlavným cieľom tejto konštrukcie je kockovaný a delené vzor - veľmi podobne ako tapisérie, ale nemôžeme ignorovať paisleys a lístky na zápästie a prsty, zatiaľ čo oni sú celkom pútavý taky.

Je veľmi ľahké sa dostať uchvátený vzoru tohto svadobné dizajn.

4. Raja a Rani

Raja a Rani motívom je veľmi bežné v svadobnej vzorov mehendi. Tento dizajn vitríny umelecké dielo o kráľa a kráľovnej z MUGHAL éry. Zložité vzory boli zostavené okolo dvoch tvárí, aby ústredným bodom návrhu vyniknúť.

5. Slon Motif

Mehendi slon vybavený je jedným z najobľúbenejších indických svadobných návrhov mehendi. Krivé a spletitý vzory pridať výrazný talent na konštrukciu, udržať nohy zdobené, ale nie do takej miery, že slony bez povšimnutia. Konštrukcia slon je jedinečný a odlišný od bežných motívov, ako sú pávy a kvetinové vzory.

6. Peacock Passion

Elegantný a ohromujúci páv dizajn je zahrnutý vo väčšine indických svadobných fineries - počnúc bindis do lehengas, a samozrejme, henna vzorov!

Páv dizajn s prepracovanými perie možno ľahko začleniť do iných motívov a kvetinové vzory. Navyše milosť páva dlhým krkom a krásne perie je určite bezkonkurenčná.

7. Špirála

To dobre vyvinutá konštrukcia sa vykonáva na každom prste, opúšťať medzeru medzi dlane a prstov. Viery a bordó vzor s bodovou akcentmi tvorí klasický dizajn pre nevesty, ktoré chcú športu mehendi, ale chcú, aby to bolo minimálne.

8. Farebné mehendi dizajn

Farebná mehendi dizajn je pomerne nový koncept. Rôzne farby vyniknúť, takže dizajn zaujímavejšie. Aj keď toto nie je tradičný dizajn, mnoho neviest sa experimentovať s tým chváliť niečo jedinečné na ich svadobný deň.

9. Single Mandala

Mandala je veľmi bežný dizajn svadobné mehendi - veľký kruh, ktorý zvyčajne slúži ako základ, na ktorý niekoľko vzory sú vydané. Okvetné lístky sú často usporiadané k vytvoreniu multi-dimenzionální vzhľad. Znamená to konštrukcia vám pripomenie lúče slnka?

10. Rozdeliť Mandala

Rozdelený mandala je zvyčajne ústredným bodom návrhu henny. S polovicou kruhového vzoru na jednej strane, a druhá polovica na druhej strane, dizajn je krásne symetrický.

11. Vytvorený Cuffs

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Hlavným cieľom tejto štruktúry je na zložité a hrubé manžety cez zápästie, ktoré sú zdôraznené jednoduchými ťahmi. Krajkový vzor cez prsty k dispozícii ladných kvetinovými vzormi vzhľadom k tomu, paisleys medzi nimi vedú k geometrických putá. Jedná sa o moderný vzhľad s dôrazom na zápästie, skôr než do dlane. Avšak, malé mandaly za putá, aby vaše paže vyzerajú úplne jazzed!

12. Twist

Táto skrútené a jedinečný mehendi dizajn je nádherný a pútavý. Tento vzor upozorňuje na nevesty šperkov a lak na nechty. To môže tiež byť sprevádzaná rozdelenom mandaly, alebo akýkoľvek iný dizajn.

13. Krivky s kvetinami

Tento návrh sa zameriava výhradne na kvetinové vzory a krivky - ale niektorí súčasní srdce je možné hádzať do pre zábavu taky!

14. Kockovaný vzor

Tento model je skvelý spôsob, ako si mehendi dizajnu pop a je bežne používaný dať prestávku na monotónnosť všeobecných zložité vzory. Vzor môže byť použitý veľmi šikovne zaplniť medzery v ostatných návrhov mehendi rovnako.

15. Asymetrická

Niekedy návrhy mehendi nemusí byť naplnený vyhovujúce a symetrické vzory. Krása môže spočívať v jedinečnosti asymetrickom vzor s dizajnom viniča a kvetinové vzory po celej ruke.

Ani návrh na prstoch ani návrh na zápästí zhoduje so zvyškom návrhu na rukách. Sú používané po celom len niekoľko opakovaných symbolov. Takéto vzory poskytnúť príležitosť pre experimentovanie.

16. Lace Glove

To čipkový dizajn je odlišný od väčšiny ostatných návrhov a je jedným z posledných svadobné mehendi dizajnu. To nefiguruje centrálnej dizajne, ale používa veľa spoločných vzorov, ako sú lístky dokončiť vzhľad krajkové rukavice. Táto minimálna vzorka sa zameriava na zápästí, ktoré predviesť najviac delikátna a prepracované časti návrhu.

17. Prázdne prstov

Arabské henna umelci často nechať prstov prázdne, aby sa zjednodušil zložitosť navrhnutého stroja a pridať jedinečný rukavice efekt. Tento dizajn vyzerá najlepšie na ruke s prepracovanou manikúru alebo maľované nechty, pretože sa dostanú zvýrazní kvôli nedostatku mehendi blízkosti prstov.

18. Tipy a manžety

Tento vzhľad je vybavený minimalistické návrhy na dosah ruky nevesty a spracováva údaje za tie putá. Dlane môže mať jednoduchú konštrukciu vyznačenej na ne, alebo vôbec žiadne. Tento moderný model bol vytvorený s kombináciou architektonických a kvetinové inšpiráciu. To robí ruky nevesty vyzerať ako ona nosí náramky.

19. Lacy Kvetinový vzor

Kvety sú všeobecne považovaný za stelesnenie ženskosti. Čipkované kvetinovým vzorom je jedným z najpopulárnejších designov henna. Kvety na svadobné ruke s ich hlboké oranžovo-červené mehendi škvrnu, môžete wow vám s ich jednoduchý, ale ladným dizajnom.

20. Trblietavé mehendi dizajn

Získanie trblietky mehendi urobiť je populárny nový trend. Pridanie iskrí so zložitými vzormi mehendi z nich robí vyzerajú oveľa zaujímavejšie a lákavý. Tieto návrhy sú všeobecne hlasné a komplikovaný a bude slúžiť ako adekvátnu ozdoby pre nevestu rúk a nôh.

Indiánom, mehendi znamená puto lásky a manželstva, a sľub, že ako ženích a nevesta sa chystá, aby sa z celého srdca po celú dobu ich života. Považované za Shagun, existuje mnoho povier okolo tohto pre-svadobný obrad. Poďme sa pozrieť na niektoré z nich!

  • Jedným z nich je, ako dlho ako mehendi nebude slabnúť, nevesta nemusí robiť žiadne domáce práce.
  • Čím tmavšia farba mehendi na nevestu za ruku, tým hlbšia bude láska medzi nevestu a ženícha.
  • Farba tiež líči lásku a porozumenie medzi nevestou a jej in-zákony.
  • Čím dlhšie mehendi farba zostáva na rukách nevesty, tým viac priaznivý je pre novo zosobášení pár.
  • To je tiež považované za symbolické reprezentácie plodnosti!

To sú niektoré z najlepších svadobné mehendi vzorov, ak plánujete tradičné svadbu. Budú doplní váš svadobný sárí alebo lehenga dokonale. Dúfam, že sa vám páčilo návrhy mehendi. Tie, ktoré máte v pláne vyskúšať? Podeľte sa o svoje názory v poznámkach nižšie.

load...