Makeup

2 úžasné výukové hry na nechtové umenie

2 úžasné výukové hry na nechtové umenie

Prázdniny sú tu a to je čas, aby maľovať svoje nechty s najkrajšie vzormi tejto sezóny. My všetci milujú obliecť do maškarný oblečenie a šperky, ale to, čo o tých malých prázdnych plátien na dosah ruky?

Perfektné nail art môžu úplne transformovať svoje rekreačné vzhľad a dostať všetci o tom hovoria. Nie ste si istí, ako sa maľovať si nechty? Žiaden strach. Brodili sme cez rad rekreačných nechty umenie nájsť najlepšie nápady pre túto sezónu.

Všetko, čo musíte urobiť, je, aby sa vaše pilník na nechty a vaše skrinku laky na nechty a maľovať nechty s najkrajších sezóny a výrobcov pripravené nechty umenia. Tieto krásne vzory iste vás vystúpiť tento sviatočný.

load...

Holiday Nail Art Design Návody

Tu sú 2 úžasné rekreačné nail art design s krok za krokom cvičenia a obrázky.

1. 3D Matte Effect Nail Art Tutorial

Získať párty na prstoch s týmto matné nail art. Nič nemôže poraziť! Ideálna alternatíva, ak sa vám nepáči, honosné nechty.

load...

Budete potrebovať

  • Čierny lak na nechty
  • Matný krycí lak
  • Zlaté trblietky na nechty
  • Strieborný lesk na nechty
  • Nail art brush

Ako sa prihlásiť 3D Matte Effect Nail Design?

Krok 1: Naneste čierny lak na nechty

Začnite tým, že aplikovanie matný čierny lak na nechty. Vzhľadom k tomu, matné laky na nechty sú trochu drahé, môžete použiť bežný čierny lak na nechty. Nechajte uschnúť na nejakú dobu.

Krok 2: Použiť matný Top Coat

Akonáhle je lak na nechty je suchý, naneste matný vrchnú vrstvu, aby vaše lak na nechty matný efekt. Nechajte vrchný náter suchý na nejakú dobu. Čierna matná vrchný náter tvorí základ vášho nail art.

Krok 3: Naneste Gold a Silver Glitter lak na nechty

Teraz so zlatou a striebornou trblietky lak na nechty a zosilňovač svoj nail art so stredovým pruhom zlatej a striebornej trblietkami. Naneste pruh v tvare kužeľa (niečo ako Eiffelova veža!). To možno vykonať pomocou laku na nechty kefkou. Inak, ak vaša ruka je dostatočne stabilný, použite tenkú nail art kefu a jemne natiahnite pruh. Môžete tiež použiť niektoré voľné trblietky nad pruhom (keď lesk je polomokrý) pridať ďalšie lesk. Zotrite prebytočnú lesk pomocou mokrého nail art kefa. Nasledovať rovnaký vzor, ​​ako je uvedené vo vyššie uvedenom obrázku. Vzhľadom k tomu, trblietky lesk vyschne, naneste matný vrchnú vrstvu nad ním. Váš prázdninový nail art je pripravený!

Tento jedinečný nail art bude dokonale ladí svoju luxusný a elegantný vzhľad.

2. Pompézne Maroon Nail Art Tutorial

Klasický gaštanové lak na nechty je určite sviatok-hodné. Táto zimná combo gaštanové a zlato je nielen skvelý vzhľad na Vianoce, ale aj slávnostný spôsob, ako ohlasovať v novom roku. Glitter pridáva trochu viac zábavy s týmto klasický vzhľad. Pulzujúce zlatý akcent môže byť hlavou sústružník.

Budete potrebovať

  • Maroon lak na nechty
  • Zlaté trblietky na nechty
  • Make-up huba
  • Biely lak na nechty
  • Nail art brush

Ako sa prihlásiť Glitz Maroon Nail Design?

Krok 1: Naneste hnedé a zlaté trblietky na nechty

Naneste gaštanové nechty na všetky prsty okrem prstenníku. Urob si svoj nail art vyzerať výnimočný nanesením zlaté trblietky lak na nechty na zvyšné prstenníku. Zlatý lak na nechty dodá väčší šmrnc do svojho nail art.

Krok 2: dať nejaké Holiday Glitz

Dajte svojmu Mani nejakú dovolenku pozlátko nanesením zlaté trblietky lak na nechty na končeky nechtov tak, že to vyzerá rozptýlené. Použiť túto trblietky na prostredníka a palcom. Môžete tiež použiť make-up hubou aplikovať lesk, takže to nevyzerá prehnaný.

Krok 3: Nakreslite dve vodorovné čiary

U indexu a malými prstami, vziať tenkú nail art kefa, ponoriť ju v bielej farbe na nechty farbou, a čerpať dve vodorovné čiary tesne pod dosah ruky. Naneste číry kryciu vrstvu pre utesnenie dizajn. Držať iba s dvoma pruhmi, alebo maximálne tri, pretože ďalšie pruhy môže vyzerať trochu prehnaná.

Namiesto trávenia dolárov v salónoch a nechtových salónoch, stačí postupovať podľa týchto jednoduchých výukových programov a dosiahnutie požadovaných vyzerá ako doma.

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie post. Nezabudnite zdieľať tieto návrhy so svojimi priateľmi a príbuznými.

Do tej doby, Happy Holidays!

load...