Makeup

2 perfektné obočie Tvar nápady pre tvárové tvárové tvary

2 perfektné obočie Tvar nápady pre tvárové tvárové tvary

Môžete nikdy vyzerať očarujúce bez dvojice dobre tvarované obočie. Obočie, aby vaša tvár vyzerať sexy, mladá a krásna. Ak vaše obočie nie sú vo forme, môžete skončiť hľadáte jednotvárny alebo strach. Takže, obočie môže buď zlomiť, alebo váš vzhľad.

Tvar obočia závisí od tvaru vašej tváre. Všeobecne existuje 6 typov tvárí, ako sú oválne, dlhé, srdce, okrúhle, štvorcové a diamantu. Existuje 5 druhov krásne obočie tvarov vyskúšať, a sú zaoblené, ploché, mäkké a tvrdé hranatý šikmé.

Identifikáciu tváre tvar:

Ako sa rozhoduje o tvaru obočia, ktorý bude pracovať s tvárou? Postupujte podľa nasledujúcich jednoduchých krokov a budete mať všetko pripravené pre tie dokonalé obočie.

load...
 • Kolo: tvár je najširšia v tvárach.
 • Ovál: Čelo je širší ako bradou. Vystúpené lícne kosti a úzke oválne brada.
 • Dlhé: Dlhé tvar tváre má rovnakú šírku lícne kosti, čelo a čeľuste. Rovnako ako oválneho tvaru tváre, pretiahnutý tvár má úzky oválny bradu príliš.
 • Square: Plochy, ktoré majú rovnakú šírku lícne kosti, brade a na čele. Tvár má štvorcový čeľusť, ktorá je rysom tohto tvaru.
 • Srdce: Podobne ako u oválneho tvaru tváre, ale brada končí na mieste v srdci tvar tváre.
 • Diamond: Ľudia s týmto typom tváre majú hranaté prvky s tvárou je širšia v chráme. Čelo je tiež krátka.

Najlepšie obočia tvary pre oválnu tvár:

Oválna tvár je považovaný za ideálny. Ľudia s oválnym tvárou šťastie, pretože je ľahké vytvoriť mnoho účesov a tvary obočie, ktorý pracuje pre nich. Celebrity ako Julia Roberts, Katy Perry, Kim Kardashian, Jessica Alba, a Emma Watson majú oválne tváre. Pokiaľ ide o výber tvar obočia pre ľudí s touto tvar tváre, klasické vysoké oblúky a mäkké šikmé tvary obočie sú spôsob, ako ísť. Tieto dva tvary vyhovoval proporcie oválneho tváre.

1. Mäkký Uhlové obočie Tvar:

Mäkká uhlový tvar je definovaný, ale stále zaoblený. Majú uhly, ktoré nie sú ostré, ale majú mäkké krivky. Čelo vrcholy sú mäkké a jemné. Tvar je v nízkych, stredných a vysokých oblúky. Môžu byť vyrobené ultra tenké, tenké, stredné alebo silné. Za deň, vyzerá čas môžete ísť na tenké a dolné oblúky. Pre dramatický vzhľad môžete ísť o hrubými vysokými mäkkými šikmými tvary obočie. Výhodné sú mäkké šikmé tvary s malými oblúkmi; pretože oni robia obočie vyzerať žensky. Keď sú vysoké oblúky to robí vyzerať mladšie. Tí, ktorí majú silné lícne kosti môže ísť s hustým obočím doplniť štruktúru tváre. Tí s malými očami môže mať nízke oblúky a tie s veľkými očami by mal mať vysoké obočie. Avšak, je potrebné dbať, že nemáte váš uhol obočie ostro alebo vysoko.

Ako dosiahnuť?

Soft hranatý tvar robí obočia vyzerať jemné a mäkké. Je ľahké vytvoriť mäkké zalomený tvar obočia. Tvar ide rovno a potom jemne krivky koleso hore a dole obočie. Použite svetlejší odtieň obočia ceruzkou dostať tvar. Ale môžete alternatívne použiť kefu. Kefa robí ostré hrany, mäkký a robí obočie vyzerať mäkké a prirodzené. Tento tvar má tendenciu vás vyzerať vysoké, ak máte oválny tvar tváre. Môžete celkom dobre vyskúšať obočie šablóny, ktoré sú k dispozícii on-line.

load...

2. Vysoké Arches:

Svetovo preslávené celebrity Megan Fox je jedným z najlepších na obočie tvarov. Ona zvyčajne prednosť majú hrubé, vysoké oblúku obočia, čo činí jej oválne tváre zvodnejšie. Vysoké oblúky pomôže otvoriť svoju tvár. Tento tvar obočia pracuje ideálny pre tých, ktorí s oválnym tvarom. Tento tvar môže byť skúšaný na plné a husté obočie príliš.

Ako dosiahnuť?

Použite svoj obočia líniové alebo obočie ceruzku. Vložka alebo ceruzka musí byť na farbu obočia ponúka prirodzený vzhľad. Ak chcete vytvoriť vysoký oblúk, nájsť prirodzenú výšku vášho oblúka. Potom s malými ťahmi, nakresliť čiaru od spodnej vnútornej a vonkajšej čelo na vrchole oblúku. Tým sa vytvorí vysoký oblúk. Potom odtieň vaše obočie s hnedou očné tiene pomocou uhla kefy. To je vaše obočie prirodzený vzhľad. Použite svoj korektor, aby vaše tieňovanie vyzerajú čisto. Nakoniec použite plochý štetec na čistenie akékoľvek očné tiene spad na hornej a dolnej časti obočia.

Tipy nasledovať:

Nasledujúce body sa vzťahujú na všetky typy obočie:

 • Obočie by mal vždy začínať pri koreni nosa. Môžete držať papier pozdĺž strany nosa kosť nájsť presné miesto.
 • Treba sa vyhnúť sústredený oblúk obočia. Tak, to je vždy odporúča zachovať aspoň dve tretie palca.
 • Nikdy cez trhať alebo skrátiť obočie.
 • Obočie by mali mať vždy ostrý koniec, ktorý pomáha pri zdvíhaní svoje oči.
 • Môžete rozšíriť svoje obočie trochu dlhšie, kým chvost nekončí nižšia, než kde začína čelo.

Niektorí ľudia by mohli byť prekvapení, o všetok ten rozruch okolo niekoľkých prameňov vlasov. Ale obočie definuje spôsob, akým sa pozeráte. Takže nezanedbávať tie obočie a získať čo najlepší tvar obočia pre váš oválnym tvárou. Prejsť na dobrom salóne a opýtať skúseného kozmetičky urobiť jej kúzlo!

Aký druh tvar obočia máte? Už ste niekedy premýšľali o zmene to? Funguje to s vašou tvar tváre? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

load...