Makeup

2 Party Pretty Purple okulárov make-up tutoriály

2 Party Pretty Purple okulárov make-up tutoriály

Tak tu je niečo, čo by ste mohli urobiť pre party make-up! make-up oko, ktoré zaručuje otočí! Čítať tieto fialové očný make-up konzultácie nosiť je ideálny.

Pretty Pink a Purple Eye Makeup Tutorial

Krok 1:

Vždy začať s čistú tvár a aktivovaných očami. Primer pomáha udržať make-up na dlhšiu dobu, zabraňuje pokrčeniu a tiež pomáha vaše farby objavia živšie.

 Krok 2:

Trvať veľmi trblietavé ružovú farbu a použiť ju opatrne na vnútornú polovicu viečka. Sledovať prirodzený tvar oka. Nejdú celú cestu až do svojho obočia kosti.

load...

Ak chcete použiť akúkoľvek farbu, táto metóda je vybrať farbu, na jednej strane kefy a pat farbu opatrne na viečka pre nanášanie farby. Neťahajte svoj kefka na očných viečkach.

Krok 3:

Vezmite tmavo fialový odtieň, trblietavých je lepšie, a aplikovať ju na vonkajšie polovice svoju viečko rovnakým spôsobom, že ste sa prihlásili svojou ružovou.

Krok 4:

Dôkladne zmes fialové do ružová tak, že žiadne definované čiary sú viditeľné. Farby by mali hladko prúdiť do seba.

 [Čítajte: Najlepšie Loreal očné tiene]

Krok 5:

Potom sa tmavo modrú farbu prehĺbiť fialový odtieň, pretože by to dať Smokey efekt. Naneste modrej do V-es v sparnom smoshape od vonkajšieho kútika oka k vašej zaniknúť, a od vonkajšieho kútika oka smerom dovnútra do hornej časti línie rias. Opäť len pohladiť farbu na viečka. Neťahajte kefu.

load...

Práca nemusí byť čistý, ako budeme v každom prípade miešať farby.

Krok 6:

Blend modrého odtieňu celú cestu do svojho bránkoviska a tiež do vonkajšej polovice viečka. To prehlbuje fialovej, že sme sa aplikuje skôr a vytvára zmyselný vzhľad.

Tu by sme sa mali uistiť, že sa ničoho nemieša s ružovej a vytvoriť jednotný vzhľad všetkých kútov sveta. Chceme, aby ružové vyniknúť rovnako.

Krok 7:

Lemujú horná časť línie rias s čiernou očné linky a pre dramatický efekt vytvoriť krídlo smerom von od vonkajšieho kútika očí. Musíme vytvoriť základný tvar našej vložkou.

Rozšíriť krídla dovnútra asi štvrť cesty od nášho spodnej línie rias. Nevykladajte vodovodnom potrubí čierna. A uistite sa, že ste lemovali iba vonkajšia jednu štvrtinu svojej spodnej línie rias.

Krok 8:

Vzhľadom k tomu, budeme pre all-out vzhľad stranou, pridáme trochu dramatický talent pre naše oči. Vytvorte fishtail na vonkajšom kútiku vašich očí obložením krídla smerom nadol tiež. Tiež, akonáhle ste spokojní s tvarom vášho vložky, môžete zahustiť vložky na požadovanú smelosť. Keďže sa jedná o vzhľad stranou, odvážnejší sa zdá lepší.

Krok 9:

Akonáhle vás vložka vykonaná, sa matnú čiernu farbu a nakresliť čiaru rozprestierajúce sa od vonkajšieho obrysu vášho vložky krídla a rozšíriť ho do bránkoviska.

To vytvára ilúziu obrovské hlbokých očí.

Krok 10:

Blend čierny dôkladne do bránkoviska, ako aj do modrej, ktoré sme už skôr použitá. Opustí ružové, ako to je.

Krok 11:

Pretože chceme, aby naše oči vyzerať obrovský, môžeme pridať trochu ružové nad bránkoviska, ktorá je nad čiernym zaniknúť, že sme sa miešajú skôr.

Ale uistite sa, že táto ružová je ľahší ako tá, ktorú sme použili na našich viečok. Ružová by mal byť veľmi ľahko pridá a mieša sa len zdvihnúť oči.

Krok 12:

Vezmite si bielu farbu a aplikovať ich na zostávajúce tri štvrtiny spodnej línie rias. Tiež stlačením biela do slzného kanálika.

Krok 13:

Pre extra atraktívny vzhľad, linka vaše ponoru s jasne ružovú farbu miesto len nudné čierne. To umožní, aby vaše oči standout.

Krok 14:

Použite bielu farbu na zvýraznenie obočia kosti. Uistite sa, že je zmes dôkladne.

Krok 15:

Použite toľko riasenky, ako môžete na svoje riasy. Môžete tiež použiť falošné riasy pre väčšiu drámu. Dať minimálne tri až štyri vrstvy maskary. Vyhnúť maskaru na svojej spodnej riasy, ako to bude trvať od účinku, ktorý ste vytvorili pre vaše spodná línia rias.

Konečný vzhľad:

Ak si myslíte, že rybí chvost je príliš veľa pre vás, môžete sa mu vyhnúť. To je, ako by to bolo bez Fishtail.

To je všetko. Tu je ružová purpurovej dymové očný make-up tutorial. Ste pripravení na párty.

Make-up 2. Purple And White Eye

Použité produkty:

  • Elf 144 paleta očné tiene na fialové, svetlo fialovej, tmavo indigo, čiernej a bielej očné tiene.
  • Lotus Herbals Kajal Black
  • Revlon paleta očné tiene v piesku
  • Loreal Million Lashes Mascara
  • Maybelline Kajal pre fialové krému

Takže začnime naše biele a purpurovej očný make-up tutorial!

Krok 1:

Predtým, než začnete pracovať na očný make-up, je dôležité správne hydratáciu vašej oblasti očí.

Začiatok nanášanie očný krém hydratujú a zmierniť prípadné vysušenie v spodnej oblasti očí. Opatrne používať prstenník aplikovať a zmes produktu. Nechajte výrobok, aby sa vstrebáva do pokožky. Potom naneste váš obľúbený korektor. Pokiaľ máte pigmentované viečka, potom je najlepšie použiť korektor pred nanesením na korektor. Nastavte korektor s práškom, aby sa zabránilo pokrčeniu a jemné linky.

Vyberte si krémová fialové základňu a zakryť stred viečok oblasti. Nebojte sa o tom, že presné čo budeme rozmazanie celú vec v ďalšom kroku v žiadnom prípade!

Krok 2:

Použite Smudger alebo ceruzky kefa jemne miešať ostré hrany fialové krému. Pick matný mäkké purpurovej očné tiene a aplikovať ich na ohýbacie oblasti očí. Najlepšie je použiť našuchorený zúžené prelínanie kefou jemne rozptýliť farbu do záhybu.

Krok 3:

Teraz, vybrať svetlé purpurovej očné tiene v saténovou povrchovou úpravou. Naneste ju na celú plochu viečka. Vrstva očné tiene tesne nad rozmazaný základne. Namiesto použitia obvyklé zametanie pohyb, pat očné tiene na mieste vybudovať maximálnu intenzitu farieb.

Krok 4:

Potom vybrať matný krém očné tiene. Naneste ju na zmačkaniu oblasti vašich očí nad mäkkým fialovým odtieňom aplikovanej skôr. Najlepšie je použiť našuchorený zúžené prelínanie kefa jemne miešať všetky drsné okraje očné tiene farieb. Tento krok je dôležitý, pretože pomôže očný make-up vyzerať mäkké.

Krok 5:

Potom naneste matný indigo modré očné tiene k najvzdialenejšiemu rohu a vonkajšie plochy V vašimi očami. Použite špicatou zmačkaniu kefu presne umiestniť farbu.

Krok 6:

Potom opäť vyzdvihnúť prelínanie kefu a jemne rozptýlený všetky farby pre hladký povrch. Podliehať rovnakým jasne fialovej sme použili skôr na spodnej línie rias k vytvoreniu rovnováhy v make-upu. Ako som chcel vytvoriť vzhľad Smokey, som pridal jemný dotyk matné čierne očné tiene na každej tretine mojej spodnej línie rias. Ak sa chystáte pre mäkké a jemné vzhľad, potom môžete nahradiť ju s farbou indigo.

Naneste trblietavé biele očné tiene na najvnútornejšie rohu a jednej tretine očného viečka oblasti. Potom linka svoje čiarou ponoru a tenké čiary vaše oči s tmavým čiernym Kajal. Oblúčik vaše riasy a sledovať ho s riasenkou vytvoriť ilúziu silnejších rias. Ako som si priala vytvoriť mäkké a jemné očný make-up vzhľad, som nešiel za falošné riasy. Ale môžete použiť falošné riasy k tomuto očný make-up, ak chcete! Potom naneste jemnú bielu očné tiene na obočie kosti vašimi očami stanoviť, že dokonalý vzhľad!

S trochou fialové a biele očné tiene vzhľad, vaše oči budú teraz skutočne hovorí za tisíc slov! To, čo najviac sa mi páči o make-up je to, že vám umožní hrať s farbami a odtieňmi-Z vyššie uvedených parametrov že to, čo každá žena sníva o?

Skúste to a umožňuje nám vedieť vaše cenné myšlienky v sekcii Komentáre nižšie.

load...