Makeup

2 jednoduché kroky na používanie ricínového oleja na riasy

2 jednoduché kroky na používanie ricínového oleja na riasy

Starosti tupými riasy? Zaujíma vás, čo na zemi môžete urobiť, aby znovu získať svoju prirodzenú slávu? Ak si myslíte, že ísť na kozmetiku, sú príliš drahé a sú vyprázdnená s chemikáliami. Chirurgia? No, to je úplne mimo plán. Takže čo sa dá robiť? Nie je nejaká prírodný produkt, ktorý môže skrášliť riasy, bez toho by to stálo veľa?

Áno, existuje. A to je ricínový olej.

Keď hovoríme o ricínový olej, si myslíme, že o jeho vlastnostiach laxatív, pretože bol známy už od vekov ako prírodné preháňadlo, ktoré možno ľahko nájsť v našich domovoch. Avšak, na rozdiel od bytia nádhernej preháňadlo, ricínový olej nedávno ukázal ako zázračný liek pre rast rias. Áno, tí, ktorí by chceli mať silnejšie riasy môže nájsť riešenie ich problému v ricínového oleja! To je preto, že ricínový olej má rast vlasov indukujúce vlastnosti, vďaka ktorým sa používa na účely zahusťovanie rias a ich znovu rastúcich v poslednej dobe.

load...

Tak čo ešte čakáte? Choďte do toho a know-how ricínový olej môže vaše riasy silné a krásne!

Čo robí ricínový olej dobré pre rast rias?

Ricínový olej je bohatý na vitamín E a iné proteíny a minerálne látky. To má tiež antimykotické a antibakteriálne vlastnosti, ktoré pomáhajú v raste a posilnení vlasových folikulov pri pravidelnom používaní. Tento olej má tiež triglyceridov mastné kyseliny spolu s ricínolejovej kyseliny, ktoré z neho robia vynikajúci protizápalový prípravok tvorí.

Ako používať ricínový olej na riasy?

Potom, čo vedel o zázračných účinkoch ricínového oleja, to sa stáva dôležité vedieť, ako to človek mal použiť na získanie dokonalé riasy. Ale pred tým, je potrebné vedieť, ako si vybrať ten správny ricínový olej z trhu. Je veľmi dôležité, že iba za studena lisovaný za studena alebo spracovaný ricínový olej sa používa ako tieto sú čisté a prirodzené. Trhy tiež priemyselný ricínový olej, ktorý je úplne odlišný od prírodného ricínového oleja a preto sa neodporúča vôbec.

load...

Ricínový olej je najlepšie používať v noci pred spaním. S cieľom získať maximum z toho, sledovať tieto dva jednoduché kroky:

  1. Po prvé, umyte si tvár a oči dobre s normálnou vodou a potom pad-suchý s uterákom.
  2. Potom nejakú ricínový olej na čistý kefky (uistite sa, že čerpať-off extra kvapky) a aplikovať ich na riasy, a to od vnútorného okraja oka.

Je dôležité, aby sa olej dostane ku koreňom rias, a teda platí s najvyššou starostlivosťou a presnosťou. Opakujte tento postup pre druhé oko rovnako.

Ak existuje nejaký olej šíri v okolí očí, vyčistiť ho pomocou Q-tip. Druhý deň ráno vyčistiť vaše riasy dobre. To je dôležité, pretože v prípade, že olej dostane vľavo na vašich rias, bolo by to, aby vaše očný make up krvácanie (a iste by sa to nepáčilo!). Uistite sa, že to každý večer robiť.

Metódy aplikácie iné ricínový olej:

1. Glycerín a vaječný bielok zmesi:

Zmes glycerolu a bielkov (len asi dve kvapky), môžu byť kombinované s ricínovým olejom pre aplikáciu na riasy. Táto zmes môže pomôcť rias sa stal silný, silný a dlhý v rovnakom čase ako vaječné bielka sú známe pre svoj vysoký obsah bielkovín a vplyvu, ktorý majú na rast vlasov.

2. S olivovým olejom:

Na posilnenie zdravotné výhody ricínového oleja, môžete ju kombinovať s olivovým olejom a potom aplikovať ju na riasy. Olivový olej je tiež známe, že sú vhodné pre rast vlasov a obsahuje veľké množstvo bielkovín a minerálnych látok.

Či sa používa ako taký alebo v kombinácii s inými produktmi, bolo zistené, ricínový olej má úžasné účinky na rast rias. Jeho prirodzené vlastnosti z neho robí ideálny voľbou, pokiaľ ide o nutnosti krásne riasy. Myslím, že nebudete mať strach o svoje riasy už, že nie?

Teraz, keď viete, výhody ricínového oleja pre riasy, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Podeľte sa o svoje skúsenosti v sekcii Komentáre nižšie.

load...