Makeup

2 farebné nechtové umenie dizajnu návody pre deti

2 farebné nechtové umenie dizajnu návody pre deti

Keď príde na klinec umenie, deti nie sú príliš ďaleko za sebou! V týchto dňoch, deti milujú športové všetky nové štýly a trendy v móde nielen v obliekaní, ale nechty taky!

Nail art designy pre deti

Dnes vám ukážem ti dva jednoduché klinec umenia pre deti, v ktorom nebudete potrebovať žiadne zložité deco materiálov alebo Nail Art príslušenstvo. Čo budete potrebovať, je prostý jednoduché farby robiť oba tieto klinec umenia. Ďalšia zaujímavá vec je, že je tak jednoduché, že nielen deti, ale aj vy môžete vyskúšať tieto von. Takže začnime.

Nail Art 1 viacfarebná pruhovaný Nails

To je veľmi ľahké robiť nail art pre deti s využitím jednoduchého pruhov techniku. Nepotrebujete pevnú ruku pre tento nail art. A pretože to je v multi-color, môžete nosiť nail art s akýmkoľvek farebným oblečením. To môže byť pekný nail art na leto alebo na Holi čo je festival farieb.

load...

Veci Vyžaduje:

  • Základňová náter (voliteľné)
  • Biely lak na nechty
  • Tenká nail art kefa alebo čistý oddestilovaný

Laky na nechty alebo akrylové farby v rôznych farbách viď. Červená, zelená, modrá (tmavá a svetlo), oranžová, žltá, ružová

Transparentný krycí lak

Krok 1:

Maľovať si nechty s pekným vrstvou základného náteru. Základná vrstva sa používa najmä tak, aby vaše nechty nedostanú zafarbia a stávajú sa odolné voči sekanie. Teraz môžete maľovať si nechty s peknými dvoma vrstvami bieleho laku na nechty. Nechajte ho vyschnúť.

load...

Krok 2:

Ponoriť nail art kefa alebo čistý značkovacie červenou farbou alebo červené nechty. Vypracovať niektoré pruhy sa kefa od špičiek a pohybuje sa smerom dovnútra veľmi rýchlo.

Krok 3:

Teraz urobiť to isté s modrou farbou.

Krok 4:

Opakovať rovnaký typ pruhy zelenej farby.

Krok 5:

Nasledovať rovnaký vzor opäť oranžovej a tmavo modrých farbách.

Krok 6:

Skončiť na nail art pomocou pruhy na žlté a ružové. Nech celý nail art vyschnúť správne pred použitím transparentný kryciu vrstvu. Tento ľahko urobiť multi farba nail art je dobré pre športové s akýmikoľvek farebné oblečenie. Môžete skúsiť nail art so svojimi letnými žiarivo farebné oblečenie.

Nail Art 2 Jednoduché kvetinové a bodkami nechty

Bodky sú najjednoduchší spôsob navrhovania nechty. Nepotrebujete výnimočné tvorivé schopnosti, aby vypracovala niekoľko bodkami. Kvetinové vzory môžu byť tiež vytvorené pomocou jednoduchých bodkovanie techník. Ak nechcete mať bodkovanie nástroje, špáradlá môže byť použitý na výrobu bodkami.

Veci Vyžaduje:

  • Základná vrstva (voliteľne)
  • Ružový lak na nechty podľa vlastného výberu
  • Biely lak na nechty podľa vlastného výberu
  • Krém na nechty podľa vlastného výberu
  • Bodkovanie nástroj alebo špáradlo
  • Trochu červeného laku na nechty
  • Transparentný lesk

Krok 1:

Maľovať nechty až so základným náterom a nechajte zaschnúť. Potom natrite up nechty s dvoma vrstvami ružový lak na nechty. Nechajte ho vyschnúť.

Krok 2:

Vezmite si bodkovanie nástroj alebo tupý koniec špáradlá a dajte 3 spoločné body žlté pre tvorbu kvetov. Rovnako ako to, aby čo najviac kvetov, ako váš necht pojmú bez sa navzájom prekrývajú.

Krok 3:

Vezmite čistú bodkovanie nástroj alebo iný špáradlo. Daj bodky v bielej v rôznych veľkostiach na zvyšok 3 nechty.

Krok 4:

Teraz pre zavŕšenie. Vezmite si ostrý koniec špáradlo a ponorte ho do trochu červenej nechty. Použite dať malá bodka na stredu každého z kvetín, ktoré ste vytvorili. A konečne zapečatiť svoj krásny dizajn s náterom priehľadného lesku.

Dúfam, že sa ti páči oba tieto nechtov výtvarné návrhy sem tam deti. Ktorý z nich bude dať skúsiť? Nezabudnite sa podeliť o svoje komentáre.

load...