Makeup

15 Zriedkavé fotografie Megan Fox bez make-upu

15 Zriedkavé fotografie Megan Fox bez make-upu

Kto môže ignorovať túto krásu z Transformers? Megan Fox sa objavil v niekoľkých zoznamov, sexi 'v posledných rokoch a je považovaný za jeden z najhorúcejších žien v Amerike. Ona je obdarená veľkým kožu, takže ona vyzerá nádherne s alebo bez make-upu. Celebrity na sebe make-up by mal byť úplne znormalizoval, pretože by asi chcel ísť nahý-stál pred každú chvíľu, bez toho aby sa všetky komentáre nenávisti! Tu sme zostavili zoznam make-up bez obrazy Megan, ktorá bude preukázať, že táto krása rozhodne nepotrebuje pomoc make-upu!

Megan Fox bez make-upu Pictures

Nasledujúce 15 Megan Fox Bez make-up obrázky určite vyhodiť svoju myseľ.

1. Airport Fashion

Transformátor herečka bola videná ako ona robila cestu cez letisko LAX spolu s manželom a chlapček Noaha. Vlasy je jasné vínovej odtieň, veľmi na rozdiel od Megan, ktorá má prirodzene tmavo hnedú hrivu. Bola oblečená v čiernom a dýchavičnosť bunde s bielou hore pod a čierne nohavice. Bola sebavedome sporting žiadny make-up vzhľad. Ona doplnený vzhľad s iba základy, ako je jej čierne odtiene a kabelky.

load...

2. Work Hard, Play Harder

Jej outfit v tomto jeden je stelesnením elegancie zmiešané s príležitostná. To prirodzene krásna žena vyzerá úplne ohromujúca, zatiaľ čo športové tento pohľad. Aj bez make-up na jej kože je absolútne nadšený. Má oblečený v šedom saku a modré džínsy a vlasy voľne zviazaná v chaotický drdolu. Jej topánky sú to, čo priniesol tento celý vzhľad spolu!

3. Obede Termíny

Vyzerá to, že Megan je vonku chytiť niečo pod zub spolu so svojím manželom, Brian Austin Green. Kto potrebuje make-up, keď budete mať obed? Megan prijala kompletné neformálne a žiadny make-up vzhľad tohto výletu. Vyzerala úplne ohromujúca a svieži. Mala na sebe čiernu bundu cez sivé tričko a spárovaný ju s čiernymi legínami. Absolvovala vzhľad sporting jej podpis šiltovku a neformálne bežecké topánky.

load...

4. Wake Up a make-up

Prijatý v Los Angeles, Megan Fox je Videli nákupe kozmetiky v Planet krása zásobovaní vo Studio City. Objavila sa na kozmetický kĺb holé tvárou v tvár, bez stopy make-upu, a môžem len poukázať na to, ako nádherné vyzerá? Na sebe sivú vrchole, čierne džínsy a topánky, vlasy mala zviazané do drdolu chaotický. Tento jednoduchý, čerstvé tvárou vzhľad robil hlavy otočiť!

5. Pod jednou strechou

Glamorous Megan bola videná so svojím manželom v lekárni bez stehu make-up. Bola vonku a beží pochôdzky, že akýkoľvek pravidelný Joe by robili. Ona bola videná v pohodlných jogy nohavice, sivé sako cez voľné tričko a baseballovú čiapku. Ako sa jej podarí vyzerať tak dať dohromady aj v takom jednoduchom oblečení je ďaleko mimo moje chápanie!

6. Je to všetko o Stripes

Najlepšie časť o Megan jej bez make-up vzhľad je, že vyzerá ako niekto by ste vidieť na každodennej báze, čo dokazuje, že je v podstate ako každý iný človek, ktorý si zaslúži súkromie. Ona je krásna aj bez nej! Jej jednoduché šaty a bez make-up vyzerať vyzerala úplne rovnako ako dievča-nasledujúcej-dvere. Ona má na sebe krásne neformálne pruhovaný vršok, ktorý vyzerá veľmi mäkké a pohodlné. Robí sa mi chcieť hľadať, kde ho kúpil, a možno skúsiť to na seba! Ona je vidieť pohľadu úplne a musí si okuliare na. Nemôžem pochopiť, ako na sebe kontaktov po celú dobu môže byť bolesť.

7. Business Casual

Megan bola videná so svojím manželom na medzinárodnom letisku v Maui na Havaji pri priechode bezpečnostnej kontrole v roku 2017. Mala na sebe modré tlačidlo bavlnené dole košeľu a čierne nohavice. Jej pleť vyzerá zdravo a bezchybné. Jej vzhľad bol dokončený pomocou jej verný okuliarov.

8. Fab Mami

Znamením ozajstné matky, ona dáva svoje deti pred všetkým ostatným a nestará o dôsledky, ako je prichytená paparazzi s holou tvárou. Ona nemá čo skrývať! Megan sa odtrhol bez make-upu, keď opúšťala svoj dom spoločne s manželom na vyzdvihnutie jej nevlastný syn Kassius sa z jeho triedy karate. Mala na sebe veľmi voľné tričko a modré džínsy.

9. Busy ako včelí

Megan Fox sa zdá byť v strede niečo dôležité. Ona je vidieť pohľade výborný príležitostná na tomto obrázku. Dokonca aj keď to nie je oblečený na červenom koberci, ona robí dojem. Ona je oblečená v čiernych džínsoch a bielou hore. Ona tiež hodil na hnedú bundu, čo naznačuje, že by to mohlo byť za studena v tej dobe. Vlasy sú zviazaný do starostlivosti bez drdolu.

10. Kávovar Spustí

Osobne dig tento vzhľad Megan, s najväčšou pravdepodobnosťou preto, že je to niečo veľmi blízko k tomu, čo by sa považovať za, bežné módy '. Megan sa dostať kávu a má na sebe šedý top s roztrhané čierne džínsy. Ona je tiež na sebe čiernu koženú bundu, ktorá je oveľa bližšie k tomuto outfitu. Okuliare pridať do svojho osobného šarm a štýl.

11. Pochôdzky a Chores

Nosiť neformálne zebra print top a džínsy, Megan zrejme vyšiel chytiť kafe a pochôdzky. Vlasy bol robený do lenivé voľného vrkoča, ktorý je úplne náhodný a elegantný zároveň. Uzáver bol pekný doplnok, a tiež jej pomáha udržať v dostatočnej vzdialenosti od zvedavých očí a paparazzov. Megan naozaj ukáže všetkým, že nemusíte nosiť make-up po celú dobu.

12. Swim s divokými

Megan vyzerá nadmieru spokojní, najmä s delfínom vedľa nej! Megan mali možnosť porozumieť lepšie delfínov cez jej účasti na charitu za práva zvierat. Hrala tiež v dokumente zvanom Na Nai'a Legenda delfínov po boku význačných činiteľov, ako Kate Winslet, Whoopi Goldbergová a Gerard Butler.

13. Geek Mode: On

Megan sa zdá byť na prechádzku so svojím manželom a vyzerá veľmi dobre. Ona je make-up-free a nosí si okuliare, čo je skvelý vzhľad, ak sa ma pýtate, pretože pohodlie je kľúčom! Ona má na sebe tričko s nápisom, ochranca vesmíru ', ktorý je vo vzťahu k Voltron, americký animovaný televízny seriál, ktorý je pravdepodobne niečo, čo bol zvyknutý vídať späť, keď bola ešte dieťa. Teraz vieme, prečo sa zaujímal o Transformers!

14. Ísť na úteku

Megan vyzerá celkom športy, ako keby sa chystá ísť na jog a potom spustiť nejaké pochôdzky. Ona má na sebe to, čo sa zdá byť čierny suchý fit košele a športové hodinky, čo je skvelý doplnok a zároveň bude pre tento druh fitness módy. Kto hovorí, že nemôžete vyzerať skvele pri práci von?

15. Každý deň je Casual Day

Opäť vidíme, Megan v super pohodlnom oblečení. Šedý top a čierne tepláky povedať, že je pravdepodobne zaneprázdnený. Mohla by sa snažiť vytlačiť v niektorých beží medzi všetkými ostatnými prácami a prác. Vlasy je ponechaný otvorený, a to vyzerá veľmi nádherné, že spôsob, ako!

Nenosia make-up by nemal byť veľký problém. Takto to bolo určené v prvom rade, nie je to pravda? Malo by byť úplne ich výber, či chcú nosiť make-up, alebo nie, a to je nikto miesto aby sa pokúsila niekoho súdiť za to. Megan Fox bez make-upu je kúzlo zosobnené! Podarí sa jej strhnúť akúkoľvek vzhľad. Ideš dievča!

load...